Csı: Kanıt Peşinde

'Forum Meydanı' forumunda dulchase tarafından 30 Eylül 2004 tarihinde açılan konu

1. Benim gibi bu dizinin hayranı yok mu? 8O

2. mukemmel bi dizi Turkiye de kimse sorduysam izlemiyorum dedi burda her Pazartesi oynuyo kacirmiyorum hatta Csi:Miami var simdi bi de CSI:New York oldu biraz suyunu cikarmaya basladilar 3 tane ayni konulu dizi ama hepsi tutuyo gecen yil Amerika nin en cok izlenen drama dizisi oldu...

3. Ben de çok severim bu diziyi...Zaten meraklıyımdır böyle dedektiflik-polisiye türü mevzulara...

Oyunu da var bunun,onu da oynadım,çabuk bitiyo yalnız...

4. kardeşler takımından sonra izlediğim en iyi dizi.

5. Ya bir türlü sardıramadım ama güzel dizi..Arada izliyorum Discovery Chammel tadında oluyor bazen...

6. super ya

7. HARİKA

8. of offff ben bu diziye hastayım yaa hatta sırf bu dizi yüzünden ilerde moleküler biyoloji okuyup criminal labrotuvarında çalışmayı istiyorum......

9. harika zekice çok güzel
    oyuncular ayrı bi güzel zaten
    rollerini çok iyi yapıyorlar

10. bu dizinin senaryosunu yazanlara tapmak lazim adamlar her dizide mukemmel yaziyolar...

11. harbiden ha bazı olaylar gerçek oluyo hatta......

12. her hafta izliyorum..ama geçen hafta yoktu:( senaryoyu kim yazıyorsa gidip ellerinden öpmek lazım.......

13. ben 2-3 kere trt de polisiye bi dizi seyrettim bumu bilmiyorum.kadın polis şef var.dogumgununu kutladı
    eski kocası ona ekrar evlenme teklif etti bu kabul etmedi flm...
    biraz pembe dizi gibi anlattım ama aklımda kalan bunlar.
    bahsettiginiz dizi bumu yoksa?

14. Ama bu diziznin yayın saati ne böyle ya! bi hafta 21:45 bi hafta 23:45 yapıyor trt...

15. evet saatleri sık sık değişiyo o kötü

16. evet abi enson cumartesi gecesiydi Gene değişti sanırım pekdenk gelmiyorum

17. yok yine cumartesi gecesi.ama yayın saatlerini kafalarına göre değiştiriyorlar

18. gej

gej

12
    0
    600
    Hep suçluyu buluyorlar, ara sıra bulmasın yahu.:)

19. bu haftaki bölüm çok hoştu!!ben ilk kez duyuyorum böyle bi insanda iki ayrı dna. bi de sanırım dizi artık bitti çünkü son yazdı:(((((((

20. ya ben de çok seviyordum o diziyi, hatta bir bölümünde kadının biri kendi kızını öldürüyordu berbattı yaa...eğer gerçekten bittiyse üzülürüm yaa...

Bu Sayfayı Paylaş