Csı: Kanıt Peşinde

Trt habire saati değştiriyor anlayamadım.. Pzar günü seyrettiğimi hatırlıyorum

ama mükemmlel bir dizi ince ayrıntılar.. Araştırmalar.. Nası dayandıkları ayrı bi sorun bi bölümde ölmüş bi adamın karaciğerini inceliyorlardı adam çürümüştü

midem kalktı..

dünkü bölüm güzeldi!!
3 genç 1 kız kıza tecavüz eden bi genci öldürdü-oğlanlar ellerinde balta herife girştiler-her tarafı kan götürüyodu süper di yaw hehe :D

bu haftaki bölüm belkide şimdiye kadar izlediğim en iyi bölümdü... özellikle catherine in resimlere bakarak aslında babanın küçük kızın odasından çıktığını farkettiği sahne...

ya ben bu haftaki bölümün sonunu izleyemedim alie katliamını sarışın kız mı yapıyodu birisi bana söyleye bilirmi acaba aklıma takıldı şimdi öğrenemezsem içimde kalır.

ççookk harika bi dizi sürekli denk getirip izlemeye çalışıyorum da bişey sorucam:
ben bu haftaki bölümü daha öncede yanılmıyosam 2 kez izlemiştim hatta bikaç sene önceydi ki ilk izleyişimde babanın kıza tecavüz olayından çok etkilenmiştim (çok şaşırmıştım)
ama ne yalan söliyim geçen akşam çıktığında sanki ilk defa izliyomuş gibi merakla ve heycanla izledim:)

gollum1234 demiş ki:
ya ben bu haftaki bölümün sonunu izleyemedim alie katliamını sarışın kız mı yapıyodu birisi bana söyleye bilirmi acaba aklıma takıldı şimdi öğrenemezsem içimde kalır.
şimdiii... tam olarak nerde kaldığını bilmiyorum ama bir özet geçeyim...
sarışın kızın sevgilisini sorguya aldılar ve böyle yalan makinesi gibi birşeye bağladılar...çocuğasorulara evet veya hayır diye cevap vermesini söyleyip ona cinayeti onun mu işlediğini,neden işlediğini falan sordular....

catherine(buydu dimi sarışın kadının adı)olayın fotoğraflarını çekmiş,cinayetlerin hangi sırayla işlendiğini hemen hemen kafasında çözümlemişti.... çektiği fotoları bir panoya asmış,tam cinayetin nasıl işlendiğini ses kaydedicisine anlatıp,kaydedecekti ki birşeyi farketti....
aslında baba onların düşündüğünün aksine kızını korumak için koşmamıştı odaya... baba aslında odadan çıkıyordu...catherine bunu kan izlerinden anladı...önce baba öldürülmüştü,ardından anne....

daha sonra küçük kızın özel bir fotoğraf makinesiyle fotoğraflarını çekip,vücudunda birçok çürük tespit ettiler...
büyük kızla yaptıkları sorguda da öğrendiler ki; babas küçüklüğünden beri ona tecavüz etmiş,kız babasından hamile kalmıştı...kardeşi sandıkları o küçük kız da aslında kızın babasından olan kızıydı...bu nedenle büyük sarışın kız daha fazla dayanamamış,babasını ve ona engel olmayan annesi ve erkek kardeşlerini sevgilisine öldürtmüştü...

Geri