Johnny Depp

Her rolünde başka bir kimliğe bürünen, hayatımda çok özel bir yeri olan Arizona Dream'de de başrol oynamış, 1/4 kızılderili olan bu serseri aktör hakkında başlık açılmamış olması şaşırtıcı, neyse bize kısmetmiş...

bu adam cok degisik rollerde oynayabiliyo bunu aslinda o ufak bi degisiklik yapildimi tamamen degisen bi adam :D bi filmde izleyip öbur filmde taniyamaz hale geliyo(bu olay basima geldi Astranout`s Wife filminde onun oldugunu 20 dakika sonra falan anlamistim)iyi oyuncu ama bu da Pirates Of The Carribean filminden sonra baya bi piyasa oldu :D

sanırım 9. kapıda yanlış yazılmıştı ya bi p eksikti yada deep diye yazılmıştı net hatırlamıyorum... epey severim ben johnny abiyi...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bu arada Johnny yeni Superman filminde Superman'in orjinal babası (Kriptonlu olan) Jor-El rolünü oynayacakmış...
No Comment...

bu adamin rolleri hep siradisi insanlar oluyo yani normal siradan bi insan oynadigini ben daha hic görmedim hep bi sorunu var...

adamın orjinalinde sorunu var zaten;
bir zamanlar Amerika'nın Los Angeles eyaletinde bir otel odasında delirip odanın içinde ne var ne yoksa yakarak hapsi boylamıştı...

bu adamin bende gercekte psikolojik hastaliklari olduguna inaniyorum ama bu adamda tam 21 tane rock grubunda gitar ya da basci olarak calismis bunuda unutmamak lazim :D

delilik ve dahilik çok yakın birbirine, yeteneğin ne kadar fazlaysa o kadar piskopat oluyorsun aslında (bkz. Sean Penn)

Sanother demiş ki:
delilik ve dahilik çok yakın birbirine, yeteneğin ne kadar fazlaysa o kadar piskopat oluyorsun aslında (bkz. Sean Penn)
Sean Penn de öyledir bak deli olanlar cok daha oyuncu yetenegi falan oluyo nasil oluyo anlamiyorum Tom Hanks in IQsuda tam normal sinirinda yani 1 puan assagi olsa deli olcak o :D bi de Jack Nicholson var delinin tanrisi :D neyse konuya dönelim :D

Daha "whats eating gilbert grape " filminden beri hastasıyım bilmem kaç kişi bilir o filmi yıllar önce canım sıkıldıkça takar izlerdim daha küçük johnny orda ama yinede kendini hayrdan bırakıyor kendine ....çok karizmatikbirisi ve özelliklede kötü adam olmak çok yakışıyor ona :ask

Cornflakegirl demiş ki:
Daha "whats eating gilbert grape " filminden beri hastasıyım bilmem kaç kişi bilir o filmi yıllar önce canım sıkıldıkça takar izlerdim daha küçük johnny orda ama yinede kendini hayrdan bırakıyor kendine ....çok karizmatikbirisi ve özelliklede kötü adam olmak çok yakışıyor ona :ask

o film bilinmezmi benimde cok oldu izleyeli hemde baya oldu konuyu bile hatirlamiyorum dogru duzgun ama cok guzel film oldugunu hatirliyorum Leonardo Dicaprio falan oynuyodu hatta iyi filmdi...kötu adam tabi yakisir buna ya adam zaten tam psikopat tipli...

Cornflakegirl demiş ki:
o filmi unutmuşum tamamen söyleyince hatırladım leonardo di caprio ve juliette lewis de oynuyordu o filmde, Johnny iyiydi ama bu film esas leonardo di caprio'ya saygı duymamı sağlamıştı.

Johnny depp'i "makas eller"de tanımıştım bi de "don juan de marco" da...Adam müthüş yakışıklı ve rolünü çok iyi oynayan birisi..Göründüğü kadar da şımarık değil yani..

CedriX demiş ki:
snowflake demiş ki:
nerden çıktı o. evli barklı adam. o da gayse artık...
kıskanan çok kişi var gördüğüm kadarıyla...
seninde duzeltiyim dedigini bu adam evli degil bi kere evlenmis 80li yillarda ama 2 yil sonra bosanmis :D

şu anda fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis ile evli. hatta iki çocuğu bile var :LOL:
tabii medyatik biri olmadığı için fazla bilinmemesi doğal...

snowflake demiş ki:
şu anda fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis ile evli. hatta iki çocuğu bile var :LOL:
tabii medyatik biri olmadığı için fazla bilinmemesi doğal...

ya nerden baktin bilmiyorum internete baktim 20 yere her yerde evli degil diyo ama sen nerde duydun bilmiyorum hatta bu yil oscar galasina geldiginde simdilik hayatimda kimse yok demisti cok iyi hatirliyorum cunku Keisha Castle-Hughes ben Johnny Deep hayraniyim demisti bi tane adamda butun oyuncularin önunde bu 13 yasindaki kizi Johnny Deep e göturdu konusturmak icin falan ordan hatirliyorum orda hayatinda kimse olmadigini söylemisti...

snowflake demiş ki:
Currently Depp is living with French singer/actress Vanessa Paradis with whom he has two children; Lily-Rose Melody born in 1999 and Jack born in 2002.
imdb'den alıntıdır. evli değil ama bu aktrisle birlikte. tabi bu aralar ayrıldılarsa birşey diyemem :LOL:

bu da imdb den alintidir
Spouse
Lori Anne Allison (20 December 1983 - 1985) (divorced)
ki bu site her gun yenilenir Kevin Costner daha 2-3 gun önce evlendi o falan hep yaziyo ki bu kac yildir evli olsa yazardi demekki hic evlenmedi sonrada ayrildilar cunku sevgilim yok diyodu...

Evet o filmde leonarda di caprio yu ilkkez tanımıştım özürlü bir çocuk rolündeydi süper oynamıştı johnny nin kardeşi rolünde juliet lewis ise karavınıyla o kasabaya gelen bir kız her sahnesini hatırlarım benim için değerli bir filmdir ...

Geri