Vampirle Görüşme

Bu filmi seyreden herkes mutlaka beynmiştir olarak düşünüyorum... Ama bunu so9rmuyacaktım sizce otunculuk ve konu yani senaryo nasıldı............ Tom Curuse' un oyunculuğu sonunda bağağı kendini gösteriyor bence evet ortam sizindir....... :twisted:

bence çok sağlam bi kadroyla çekilen en kötü filmlerden biri.filmden hiç bi zevk alamadım.çok kopuk bi film.darkmetal bu filmi seyreden bi çok kişinin beğenmediğini düşünüyorum...

bence o kadroyla çok daha iyi bi film yapılabilirdi...konusu hiç bi şekilde beni sarmadı...sürükleyici değil...bi beklenti içine girmiyosun filmi izlerken..bilmiyorum işte bana çok sıkıcı geldi...

güzel filmdir... vampirleri sırf korku unsuru olmaktan çıkarıp onların da
kişisel ikilemlere sahip bireyler olarak göstermesi esas özelliğidir- dracula'
dan başlayarak bu filme kadar vampirler duygusuz kan emicilerdi...

ancak kitabı daha iyidir... filme göre hayalgücünü çok daha iyi çalıştırıyor.
anne rice'ın bu ve diğer kitaplarını bulup okumanızı öneririm.

premature_boy demiş ki:
bu film kötüyse hangi film iyidir. blade filan mı?

tabiki blade falan demedik...bi filmi herkes beğenmek zorunda değil...sen beğenmiş olabilirsin,ben beğenmedim.blade'i izlerken fazla bi beklentin olmuyo..biraz aksiyon olsun,birazda efekt olsun yeter...ama iyi oyuncuların biraraya geldiği bi filmde beklentiler daha fazla oluyo...bu filmde benim beklentilerimi karşılamadı....

Diger vampir filmlerinden kendini ayiran ve simdiye kadar yapilmis en iyi filmlerden biri bence...zaten anne rice in romanlari cok güzel ama bu filmle olayi görsellestirmisler.Bi de a.rice in romanindan uyarlanan diger film olan queen of the damnded var ama bunun yanina yaklasamaz!

queen of the damned bence tam bi fiyaskoydu.. ana karakterlerin oyunculuk yetenekleri göz önüne alınırsa şanslarını bir bilimkurguda robot canlandırarak tekrar denemelri gerekir diye düşünüyorum.. Yan karakterlerden maurice çok iyiydi. Fakat filmin müzikleri yüzünden birden fazla seyrettim filmi ve hala the forsakeni çok severim. Gerçekten vampirle görüşmeye yaklaşamaz bile.

Bir de zaten kitap uyarlamaları kitap kadar zevk veremezki, birinde devrede etken olarak senin hayal gücün vardır diğerinde sanat yönetmeni, yönetmen ve oyunculara teslim olursun. Yüzüklerin efendisi de bana beklediğimi vermedi (özellikle tom bombadilin olmadığını öğrendiğimde hayal kırıklığına uğradım ve 9 parmaklı frodo ve sam'in şarkısını dinleyemedim, çataldilin sarumanı öldürüşünü izleyemedim vs. ) ama elbette 80'lerdeki çizgi filminden daha iyi olmuş =)

Geri