allahsıztospaalar

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda pessimistic2124 tarafından 15 Ekim 2004 tarihinde açılan konu

1. ilk olarak punkerland.com'da dinlediğim çok güzel bir grup.henüz bir demolarını dinledim başka demoları var mı bilmiyorum ama çok başarılı buldum.arkadaşlar dinlemediyseniz "tikky kızlarını" hemen dinleyin.şarkının adı da sözleri de çok şirin olmuş :roll: grup elemanı turkrockdaysa bekliyoruuum.

2. ahah o grup deil tek bi insan

3. hayır o tek bi tospaa ehe.

4. evet arkadaşlar tek kişiymiş elaman ya.ama olsun ne farkeder ki! şaşırdım valla 8O :p

5. ismine hayran kaldım :p nerden buluruz bu şahsı ?

6. cidden isim super!

7. Enetresante bir isim.... Belliki PUNK....

8. hadi ya özgür mü bu eleman:) şaşırdım kaldım valla. ya yeni bi demo daha yapsa ya, bu şarkı kesmez oldu beni:) devamını istiyoruuum. :lol:

9. hiç dinlemedim ama isim süper

10. özgür en son kirli çoraplar kavırı yapıodu göndericekti birazını yalan oldu falan.. noldu lan özgür o

11. var yaa bitane daha kayıt yapmıştı... ama tamamen ensturumantel... söz falan yok.....

12. nerden bulabiliriz onu?sen de varsa göndersene :wink:

13. işte burdan. girin olm şu siteye karıştırın daha ne yetenekler var burda.
    http://www.purevolume.com/allahsiztospaalar

14. isim super. su tiki kızlar 'ı merak ettim.netten nasıl bulabilirim?

15. Jamaikan SKA, 2-TONE ...

16. parçayı yeni indirdim. açıkçası isim itibariyle pek kaliteli bir şey beklemiyodum (nedensiz bir ön yargı :? ), ama parçayı çok beğendim hakkaten çok güzel olmuş...

tiki kızları tiki kızları. s.ç suratına çek sifonu :D çok hoşuma gitti ya...

17. yetenekli özgür kardesim bursada etek giymeseydi bu kadar ünlü olamazdı ya neyse :lol:
    apıs aramda kan var la yeteeeeneni ispatladı attıgı soloya inanmıyorum hala ama aferim bu yahsi delikanlıya

18. RpR

RpR

175
    0
    300
    punkerlandde çok grup var ya öyle
    dinlediklerimin çoğu güzeldi

Bu Sayfayı Paylaş