FlashRoyal

Yeni bir grup olmanıza rağmen demo olayına girmeniz çok güzel. Ne kadar hak verilir bilmiyorum ama "beste" yapmayan gruplardan pek haz almıyorum. Bazılarımız müzik yapmayı,müzisyenim demeyi sadece başkalarının yaptığı eserleri barda, orda burda çalmak zannediyor. Şu an bir şarkınızı indiriyorum henüz dinlemedim ama dediğim gibi bestelerinizin olması grup adına güzel. Besteler güzel veya kötü farketmez. Niyet güzel çünkü. Başarılar ;)

ben de çok vefasızım gerçekten yaw : ( çağırmıştın ama ben gelemedim "erdem bey : ))" aslında merak etmiyor değilim, destek vermeyi de çok isterim; ama malumunuz... istanbul yani...
bir şarkınızı dinliyorum, "solgun gün batımı" gerçekten beğendim güsel olmuş, umarım başarılı olursunuz!

bir parçanızı dinledim...yani çok da iyi şeyler söyleyemeyeceğim kendi adıma...vokalde bence problemler var...demo için biraz acele etmişsiniz gibi sanki...
başarılar...

^'%^+

vokal ve acele etmemizle alakalı yaptığınız eleştirilere katılıyorum. biraz aceleye geldi o yüzden hem vokal anlamaında hemde düzenleme anlamında problemler yaşadık.. ama ilerki kayıtlarda daha iyi olacağımıza inanıyorum. yazımı dikkate alıp şarkıları indirdiiniz için teşekkürler. yolgezere ve bursaya selamlar.. ;)

güzel olmuş biraz feridun düzağaç gibi olmuş:))ama kötülemek için demiyorumm yanlış anlamayın umarım ilerde daha da güzel şeyler yaparsınız çocuklarr başarılarr hepinizeeeeee

hemen o konuya açıklık getiriim. konserden bir gün önce bassçımız kolundan sakatlandığı için bu konserde başka bassçıyla çalmak zorunda kaldık. o yüzden endişemiz sahneye yansımış sanırım :) peki ben neden endişeli diildim? çüüünkü diğer gitar ve bassın sesini duyamadığımdan olayları akışına bırakmıştım :p

selam herkese
arkadaşlar üzülerek belirtirim ki 12 aralık diye konuştuğumuz bursa konser muhabbeti patlamış bulunmaktadır :( özür dilerim herşey için başka bir şekil ayarlanabilirse konuşuruz yine kolay gelsin.

26 aralık pazar günü taxim pulp barda sahne alıyoruz. konuk grubumuz king size.. saat 16.00 gibi organizasyon start alıyor. giriş ücretsiz. herkesi, ama herkesi bekliyoruz :) flashroyal in mevcut kadrosuyla vereceği son konserde bizi yalnız bırakmayın :)

Geri