Dünyayı Kurtaran Adam

büyük cesaret isteyen bi işmiş ve ellerinden geldiğince başarmışlar. yeşilçam batmasaydı şimdi avrupa sinemasında bizimde yerimiz olurdu. bu film dünyanın en kötü kült filmlerinden biriymiş. ilk onun içindeymiş. neye göre kategorize edildi bilmiyorum ama iyi ya da kötü kült bi film. acayip dikkat çekiyo. sivilce başı.

Onun bir hikayesi var.
Cüneyt babanın yönetmeni filmden önce uzay gemileri vs vs hazırlarla. Bunu bir yerde bırakırlar. o günkü lodos tüm malzemeyi denize uçurur ve filmi araklayarak çekmek zorunda kalırlar :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet bunu duymuştum ve daha nicesini.. bence o zamanınşartlarına göre ii film diyebilriz... şimdiki gibi özel efektler yok ya... mesela düşünün matrix i (ıyy çok iğrenç bi film) efekt kullanılamadan nsıl bi komedi olurdu :D

tamamen ımkanlar la alakalı bırsey cuneyt arkın holywood da olsa aynı sonuç olurmuydu acaba hollywoodun en kotu fılmı bızım turk fılımlerını bese katlıyor eleştırı yaparken bunlarıda goz onunde tutmak lazım adamın o zaman için ondan daha ıyısını yapacak ne parası nede baska bırseyı vardı ........

Yahu acaba bu filmi ciddi ciddi mi çevirdiler yoksa insanları güldürmek içinmi? Samimi soruyorum bunu hakikaten merak ediyorum cevabını.

Ama tüm hayatım boyunca unutamaycağım bir sahne ve replik vardır sözkonusu filmde, bilenler bilir: ''İnişe geçiyorum!'' :LOL:

Filmin içinde bir kopukluk var.Sahneler ordan oraya atlıyor.Ben mi salağım anlayamıyorum yoksa adamlar istemeden mi böyle anlatmışlar hikayeyi.

Arkadaşlarla baştan sona izlemiştik. Zuahahha diye gülmekten kendimizi alamamıştık. Komik bir filmdi ama ilerleyen dakikalarda bayıyordu baya bir.
Düşünce eksikliğinin çoook olduğu bir film. Örneğin, bir insanı iskelet oalrak göstermek istiyorsun, ona iskelet kıyafeti giydirmezsin, hadi giydirdin, o adamı göbekli seçmezsin.

...ve filmde anlaşılmayan şeylerden biri de ara sıra alakasız bir şekilde abidik yaratıkların (insan bunlar da tabi) gösterilip, onların "böööaaa gggöaaaaa" diye bağırmalarıdır. Nedir bu?

Dünyanın en kötü ikinci filmi seçilmiştir bu film, gurur tablomuz.

_RiveRwind_ demiş ki:
Arkadaşlarla baştan sona izlemiştik. Zuahahha diye gülmekten kendimizi alamamıştık. Komik bir filmdi ama ilerleyen dakikalarda bayıyordu baya bir.
Düşünce eksikliğinin çoook olduğu bir film. Örneğin, bir insanı iskelet oalrak göstermek istiyorsun, ona iskelet kıyafeti giydirmezsin, hadi giydirdin, o adamı göbekli seçmezsin.

...ve filmde anlaşılmayan şeylerden biri de ara sıra alakasız bir şekilde abidik yaratıkların (insan bunlar da tabi) gösterilip, onların "böööaaa gggöaaaaa" diye bağırmalarıdır. Nedir bu?

Dünyanın en kötü ikinci filmi seçilmiştir bu film, gurur tablomuz.
en kötü film hangisi? :roll:

Hands of Fate diye bi film var o olmasi lazim sahibi bile inkar etmisti böyle bi film yaptigini ama sonra tabi mecburen aciklamak zorunda kalmisti...

Geri