Defakto

erkin koray çıkmış...iyi dedim dağıtalım biraz.
program acaipliğin de içine etti,dağıttı.
ama erkin babam da programı dağıttı,iyi oldu.
tüylerimi diken eyleyen yapım,saçmalık.
tek dileğim erkin bi daha çıkmasın,öleceğini bilerek kezzap içmek gibi;acı,metalik,renksiz,pis kokan...çok fena be
(yazarken bile daraldım. :? )

euheuehu olsun bea onu tekrar tekra izleyebiliirm. zaten orda önemli olan berkun oya nın tripler. o kadar ince espriler var ki harika yaa... adamın cvp verirken kafayı kasıması tripleri falan çok ii. şu lafa bitiyorum yaa "bilemedim" çok manyak sölüyo adam yarılıyorum yaa...

O kadar methetmişinizki izlemeye karar verdim..yarıdan yetişmiyecegim bu sefer ama..ne zaman yayınlanıyor tekrarları ne zaman birisi bilgilendirirse sevinirim..bende burda geyigini cevririm fena mı lafım sana değil FeNa :)

memre demiş ki:
MeSSiaH_sic demiş ki:
FeNa demiş ki:
2 haftadır yok sinirlenmeye başladım ha
evet ya ben de kıllanmaya başladım.. yeni bulmuşum hayatımın programını zaten kıbrıs askerlerine yedirecek degilim!! :p

hatta gecen gun saat 9da reklamını vercez saat 22.05te dediler 1 saat cnnde bekledim program için sonra gittiler cosmopolıs diye programı verdiler bende baya sozdum berkun'a

evet..o programı izledim bi saat ha başlıcak ha başlıcakk brrr :evil:

ben bide arada çıkan bi reklamlarına bayılmştm..mesela suyun reklamını yapmışlardı bikere' su:...yüzyıllardır susayınca insanların kullandığı tek şey...'ekranda bir avuç ve içinde de bir damla vardır arkafondaki seskonuşurken

Geri