Dans

dans ederken rahatlıyorum... isterdim büyük bir müzikalde falan sahne almayı:( iki üç sene dans ve step olayına girmiştim ama devamını getirmedim... ağlarken dans etmek çok iyi terapi oluyor tavsiye ederim.. müziği hisset, ritmi yakala kendini bırak:)

dejavu dinlerken bile ska yapan bi adamım...ama vücudum esnek değil napayım eskiden çok metalciydik..ağaç yaşken eğilir..ben de çok severim cumartesi barın ortasında yine döktürdük :p kurtluyum kurtlu :p

evşen dans pistlerinin hınzır insanı

Bir odun dansettiğinde nasıl oluyorsa bende aynen onun gibiyim :) ritm duygum falan var ama bunu bedenime yayamıyorum :) o yüzden mümkün olduğunda ca pogo & headbang tercih ederim ;)

Cornflakegirl demiş ki:
Ayça aklımda bulunur ;) ayrıca bukadar iyi olma saatine en az 50 milyon aldıklarını biliyorum hemde hiçbirşey yapmayarakve bilmeyek istemeyerek :twisted:
Aslında çokda iyi bir terapi şeklidir dans ben hüngür hüngür ağlarken biryandanda dans ettiğimi biliyorum :LOL:
aynen..deli gibi bacak kaslarım kasılmışken 50 kere full bacak açmaktan,ertesi gün gösteriden sonra bacaklarımı hissetmediğimi hatırlıyorum..acıyı önemsememeyi öğrenmiştim..kattığı en iyi şey buydu..bir de eskiden yapabildiğim bütün hareketleri çok rahat hala yapıyorum..

Ben de dans edemeyenlerdenim :) içimden de hiç dans etmek gelmiyor. Beceremediğimden olsa gerek :) Bir de bu dans işi içten gelecek yetenek olacak galiba , sonradan dersle falan nereye kadar gider ki..

Biz dünyanın dans eden şebekleriyiz...bu lafa sonsuz katılıyorum...dans eden bazı insanları görünce mekanın tekinde paso gülüyorum ama nedense en baba dans figürleride benden cıkıyo..neyse ben fazla konuşmayayım dans konusunda kendi eleştirilerime hedef olmayayım...dans edin edin ama düşünün müziği birden kestiler alacağınız hal acaip komik vede absürt olur heleki içkiden ve vs şeylerden kafayı bulan labunyaların durumları...;)aman allahım dans ediyorum kıjlara lavuklara hava basmam lazım biraz laz biraz çerkez havasını dansını şu tikilerin dansıyla pekiştirirsem bütün mekanın gözleri bende olur ee hadi ozaman kop kop kop....... bumudur abi? :twisted:

noSurprises demiş ki:
Cornflakegirl demiş ki:
Ayça aklımda bulunur ;) ayrıca bukadar iyi olma saatine en az 50 milyon aldıklarını biliyorum hemde hiçbirşey yapmayarakve bilmeyek istemeyerek :twisted:
Aslında çokda iyi bir terapi şeklidir dans ben hüngür hüngür ağlarken biryandanda dans ettiğimi biliyorum :LOL:
aynen..deli gibi bacak kaslarım kasılmışken 50 kere full bacak açmaktan,ertesi gün gösteriden sonra bacaklarımı hissetmediğimi hatırlıyorum..acıyı önemsememeyi öğrenmiştim..kattığı en iyi şey buydu..bir de eskiden yapabildiğim bütün hareketleri çok rahat hala yapıyorum..

Seni anlıyorum günde 10 saat çalıştığım olurdu. oturursam bi daha kalkamam diye oturmazdım. Ama ne kadar çalışsam az gelirdi doyamazdım. Partnerimden ayrılınca bidaha o kadar emeği gözüm yemedi :)

Vaaay eskileri görmek ne güzel..
Emre sümer.. Hala cdler bende.. geri döndü o cdler..
noSurprises, Cornflakegirl, Yener.. Hepinizi gördüğüme sevindim.. ama en çok "benayevsen" i gördüğüme çok sevindim..

egh ehe..

(değiştirme: eskiler mi? artise bak, yıllardır arkadaşlarıymış gibi yazmış bi de? hani lan, hangisiyle görüşüyosun olm.. offf, şu cornflake girl iyi bi kızdı ama.. benayı söylememe gerek yok zaten.. (ihihihihih)..)

noSurprises demiş ki:
8 yılımı verdim dans işine..lisans vermediler bitti sonra...dans okulu falan açıyosanız haber verin...aerobic,step,modern dans,jimnastik konusunda ders veririrm..hemde ücretsiz :)

biraz geç kalmışım ama hala kararlı mısın ücretsiz ders verme konusunda? :)

dans çok estetik gelmiştir bana özellikle tango ve benzeri danslar.aşk,nefret...ama bunları hissettiğim biriyle tango yapmak isterdim hem de çok...

danstan ne anlaşıldığına göre deişiyo...
10 yıldır klasik bale yapıyorum, şu anda eskiye göre biraz daha az agırlık verebiliyorum ama cok uzun süre ciddi ilgilenildiinde bi hayat bicimi oluyo...
tango öğrenmeyi cok isterdim bi de=)
"cıstak" tabir edebilecegimiz müzik eşliğinde olanını kastediyosak tam bi kazmayım sanırım:)

Geri