Umut Sarıkaya

'Forum Meydanı' forumunda ForumdanAtildim tarafından 19 Ekim 2004 tarihinde açılan konu

1. terkediyorum seni trt2 gibi kadın.
    gelemiyorum artık kültür sanat ortamlarına,
    çık hayatımdan artık
    şiir dinletisinden sıkıntı geldi.
    sergi dolaşmaktan ayaklarım,
    oda orkestrası alkışlamaktan
    ellerim su topladı.
    ben artık cumhuriyet gazetesi alıp bir hafta okumak değil,
    fanatiki bir solukta okumak istiyorum.
    imza gününe gitmek değil,
    inzaghinin gollerini izlemek istiyorum.
    çık artık hayatımdan trt2 gibi kadın.

şu şiirini -ya da hikayedir çizimle bakarsak olaya- okuyana kadar pek bir şey hissetmediğim ama günden güne özellikle benim de söyleyeceklerim var ile beni yaran çizer..

2. hikayelerinde çarşıdan ve beşiktaştan bahsediyor severim kendisini! :evil: :twisted:

3. okuyucuya gıcıklık yapması çok komik oluyor.

4. "Dünyanın en yüzeysel adamı"'n karşılık "Herşeyi sorgulayan adam" vardı bir de. Alo Kemik'ten arıyoruz köşeinde Mor ve Ötesi'ne iyi giydirmişti vaktinde. Pek sever, sayarım kendisini.

5. İyi yazardır, bazen çok saçmalamış diye düşünürsünüz ama o anki ruh halinize göre idol olarak da alabilirsiniz fakat uzun zamandır okumuyorum yazılarını ne yapar ne eder hiç haberim yok. Bir de kedilerle ilgili bir yazısı vardı ki unutmam mümkün değil...

6. tam bir mizahçı güldürmeyi beceriyor

7. bence çok içten yazıyo.utanma yok resmen adam da.çokta komik oluyo :) minik minik yazılarını okumaya tanammül ettiğim tek mizahçı

8. Muhteşem bir mizahçı. Tam anlamıyla beni güldürebilen tek karikatürist. Penguen'deki köşesini çok beğeniyorum.

9. yazıları süper geyik oluor. çizgisine tercih ederim yazılarını

10. ya bu adam hep yazdığı kadar ezik mi ya geçekten çok merak ediyorum baya da ii yazıyor çizimlerde dudaklar beni öldürüyor

11. BENİM DE SÖYLEYECEKLERİM VAR!!!
    gerçekten ben de merak ediyorum.yazıları harika ama hep ezik şekilde.

12. penguen de en sevdiğim mizahcıdır kendisi.Resmen yasayıpta bize normal gelen seyleri anormalmiş gibi hatırlatıyor ve en önemlisi güldürüyor:))

13. sadece mizah alanında değil edebi anlamda da Türkiye'nin en iyi öykü anlatıcısı.

14. - Ya Remzi (attım..) hatun beni terketti yaa..

- Gidip özür dilesene olm..

- Oluyo mu ööle ?!

...Kemik'in orta sayfasını yediğimi hatırlıyorum bunun üzerine..Hakkaten yetenek...

15. espri tarzını lombak daki metin fidan a benzetiyorum ve ikisininde olayları anlatış biçimine hastayım adamlar resmen yardırıyo!

16. Dünyanın en yüzeysel ama en güzel adamı Umut Sarıkaya :D çok seviyorum onu.. aslında yüzeysel değil allahın enteli olduğundan şüpeleniyorum o adamın :)

17. :) :) aman dikkat bu tür yazılardan dolayı ersin baya bi köpürmüştü iki üç sayı önce.umut köpürmesin bari.
    bence süper bi mizahçı.

18. Çizimleri de süper bu adamın son dönemlerden en beğendiğim karikatürist, mizahçı vs.