Back To The Future

s_hifty demiş ki:
abi ben marty nin grubuyla çaldığı şarkıyı çok beğenmiştim ha o hocanın ağzına sçayım ben :LOL: filmden istediğiniz fotoğraflar varsa yakalıyabilirim :)

abi, şu johnny b. goode çalarken, hani solonun sonlarına doğru tapping yaparaktan dizlerinin üzerinde kaydığı sahne var ya, orayı yakalasana bana be bi zahmet.. :D

Reeve demiş ki:
s_hifty demiş ki:
benim en sevdiğim filmdir böyle bir senaryo daha olmaz olamaz yazılmadı yazılmaz yazılamaz bu kadar kaliteli bir film daha görülemez

bu filmi sadece ben çok seviyorum sanıyodum :)

bende klasik şeyler söylicem :)

yeri çok ayrı bir film ne zaman seyretsem kafamı dağıtıyorum.. özellikle ilk seri olmak üzere tüm serileri çok güzel

marty'nin "johnny b.goode" parçasını söylemeside zaten ayrı bir olay :)
gibsones3457mz.jpg

valla benimde hayatımda en çok sevdiğim filmdir back to the future.. fan club falan açarsanız üye olurum yani :)
bi önceki sayfada vardı zaten buyrun :) Angus Young mübarek elemana bak :)

marty'nin "johnny b.goode" parçasını söylediği sahne bence de harikaydı, sadece ben bu filmi bu kadar çok beğeniyorum sanıyordum.ne güzel ya ne çok hayranı varmış.defalarca izledim tekrarda izleyebilirim

crescent83 demiş ki:
marty'nin "johnny b.goode" parçasını söylediği sahne bence de harikaydı, sadece ben bu filmi bu kadar çok beğeniyorum sanıyordum.ne güzel ya ne çok hayranı varmış.defalarca izledim tekrarda izleyebilirim

olur mu abi seveni çoktur kesin,müthiş zevkli arşivlik bi filmdir bence,defalarca izlenebilcek cinsten.. netten herbiri 3er cd'lik dvdrip versiyonlarının indiriyorum..ilk bölümün sonuncu cdsinin bitmesine 200 mb kaldı, bitsin ilk işim bahsi geçen resmi koymak olucak buraya :)

Earth angel, Earth angel, will you be mine?
My darling dear, love you all the time.
I'm just a fool, a fool in love with you.

Earth angel, Earth angel, oh one I adore,
Love you for ever, and ever more.

I fell for you, and I knew
The vision of your love's loveliness.
I hope and I pray, that some day
I'll be the vision of your hap, happiness.

Earth angel, Earth angel, please be mine.
My darling dear, love you all the time.

I fell for you, and I knew
The vision of your love's loveliness.
I hope and I pray, that some day
I'll be the vision, the vision of your happiness.

Oh, oh, oh, Earth angel, Earth angel, please be mine.
My darling dear, love you for all time.

:D dans eden yok mu

MoNsTeR_83 demiş ki:
crescent83 demiş ki:

olur mu abi seveni çoktur kesin,müthiş zevkli arşivlik bi filmdir bence,defalarca izlenebilcek cinsten.. netten herbiri 3er cd'lik dvdrip versiyonlarının indiriyorum..ilk bölümün sonuncu cdsinin bitmesine 200 mb kaldı, bitsin ilk işim bahsi geçen resmi koymak olucak buraya :)
ek olarak ne varki acaba
AtomicPunk ya bir siteye eklemem gerekiyo ama o sitelerden bir tane söyleyin demek istemiştim :)

dün akşam trt 1 de ilk filmi yayınlandı yine.büyük ihtimalle ilerleyen haftlarda devamı gelir.her ne kadar iğrenç bir dublaj olsada....diet pepsi yerine şekersiz kola, hatta filmle özdeşleşen 88 mil yerine 150 km ve buna benzer bir sürü şey. ama yine de izlenilir.
aslında bu filmle ilgili bir türkçe fan sitesi olması lazım.bilen varsa söylesin.yoksa forumdaki diğer arkadaşlarla bir site yapımı düşünülemezmi.bakıyorumda filmi izlemeyen yok gibi. o kadar izlememe rağmen şu dört sayfalık başlıkta bile bir çok yeni şey öğrendim.

limpin_parkit demiş ki:
dün akşam trt 1 de ilk filmi yayınlandı yine.büyük ihtimalle ilerleyen haftlarda devamı gelir.her ne kadar iğrenç bir dublaj olsada....diet pepsi yerine şekersiz kola, hatta filmle özdeşleşen 88 mil yerine 150 km ve buna benzer bir sürü şey. ama yine de izlenilir.
aslında bu filmle ilgili bir türkçe fan sitesi olması lazım.bilen varsa söylesin.yoksa forumdaki diğer arkadaşlarla bir site yapımı düşünülemezmi.bakıyorumda filmi izlemeyen yok gibi. o kadar izlememe rağmen şu dört sayfalık başlıkta bile bir çok yeni şey öğrendim.

walla dublaj konusunda bende kusacaktım filmin bütün havasının bi kerede içine etmişler bu kadar mı rezil olur, her zaman ilk yapılan dublaj en iyisidir daha niye değiştirirsinizki trt nin her filme yaptığı rezaletlerden biri bu dublaj rezaleti orijinal sözlerinin baya bi değiştirilmesinin dışında bütün dublajlar içi boş kapalı bir oda da yapılmış gibi :? yankılı yankılı

bu zamana kadar yapılmış en iyi üçlemelerden biridir back to the future...Michael J. Fox, Christopher Lloyd adeta aşmışlardır zannımca...J.Fox parkinsonla boğuşuyodu en son n'oldu adama yaa bi daha hiç görünmedi...yazık oldu valla...

TRT'nin politikası sanırım. Yayınladığı bütün filmleri tekrardan dublajlıyor. Dublaj işi için devletten ekstra para aldığı için mi acaba böyle bi şeye kalkışıyor bilmiyorum. Ama dublaj takımı oldukça kötü. Arka plan sesleri, müziklerin yok olması da cabası. Eskiden harika dublaj yapardık. Hala iddia ediyorum, dünyanın en iyi dublaj sanatçıları türkiye'de. Ama tabi dublaj ne kadar doğru bir şey, orası tartışılır. İyi dublaj dinlemek isteyenler, resmen "improvize" havası veren "Asterix II" ve "Grinch"i izlesinler. İşte dublaj böyle olur diyeceksiniz.

gelecege dönüş çocuklugumun efsane filmi

en az 40-50 kere izlemişimdir böyle bir senaryo ve oyunculuk olamaz kardeşim

aslında bu seri imdb de ilk üçte olması gerekir ya neyse

micheal j. fox cristopper llyod karakterleri bu kadar güzel taşıyamazdılar herhalde

ben en çok ilk filmi severim martinin o sonlarda gitarla şarkı söyledigi bölüm enfes bir şarkı......

Mikado demiş ki:
bu zamana kadar yapılmış en iyi üçlemelerden biridir back to the future...Michael J. Fox, Christopher Lloyd adeta aşmışlardır zannımca...J.Fox parkinsonla boğuşuyodu en son n'oldu adama yaa bi daha hiç görünmedi...yazık oldu valla...

Atlattı o hastalığı.1998'de açıklamıştı hastalığını, neyse ki sadece birkaç yıl sürdü ve iyileşti.Hastalığı süresince parkinsonla ilgili kitap(ya da kitaplar) yazdı.Ama neyseki artık iyi.

JediMaster demiş ki:
Mikado demiş ki:

Atlattı o hastalığı.1998'de açıklamıştı hastalığını, neyse ki sadece birkaç yıl sürdü ve iyileşti.Hastalığı süresince parkinsonla ilgili kitap(ya da kitaplar) yazdı.Ama neyseki artık iyi.

hadi yaa...Ben de artık ortlıkta görünmüyo diye hala hasta biliyom...abi o zaman bu yetenek niye filmleri unuttu ya da birilerimi onu unttu...?

imdb.com da baktım sadece animelere seslendirme yapıyo,yeni bi yapım görünmüyo yakın zamanda...yazık...

Geri