chucky

benim aynı chucky'e benziyen bi bebeğim vardı chucky'yi izlediğim dönemdi ... filmi izledikten sonra korkmakdım hiç aksine bebeği daha çok sevmiştim nedense...

ya chucky yaa delirtmişti beni zamanında hatta annem bana yılbaşı hediyesi mi ne onun gibi bi bebek almıştı bişeyde diyememiştim ama gece yatıımda onun ole bana bakması cinnet geçirtıodu.en sonunda o bebek 5 kattan asaga atıldı.napayım dayanamadım....

ben de seyrettiğimde yaşım küçüktü ve yalnız başıma seyretmiştim. (ev halkı uykudaydı) epey tırsmıştım ama allahtan ona benzer bir bebeğim yoktu. ben bebekleri değil oyuncak hayvanları severdim çünkü :) sonuçta ne kadar korkunç olduğu seyretme yaşına göre değişiyor heralde. genelde aynı şeyler söylenmiş.

Seed of Chucky i izledim dün gece. Güzeldi ben sevdim, eskiden hatırladığımız ruyalarımıza giren Chucky den çok farklıydı gerçi. Orta yaş krizinde tam bir kurt olmuş Chucky ;) Karısı çok tatlıydı ve cinsiyeti belli olmayan bir yavruları meydana çıkıyor falan. Bebeklere hayran kaldım cidden çok başarılıydı, onun dışında yetişkinler için yapılmış çocuk filmi gibiydi. Çocuklara izlettirmek sakıncalı olabilir hatta Türkiye'de vizyona girince +16 bile olabilir. Replikler ve bazı bölümler çocukların anlayabileceği şeyler değildi ayrıca tehlikeliydi ;)
Sonuç olarak küçükken korkup, ikinci kez tekrar izlemeye çekindiğimiz Chucky den eser kalmamış. Bizimle beraber Chucky de büyümüş sanırım. Filmde Hollywood'a, sinema yıldızlarına ve büyüklerin dünyasına güzel göndermeler var.
(Zaten Chucky de isyan edip ben bebek kalayım, insan olarak değişip yetişkin olup ne yapacağım diye kızıyor)
Hoş vakit geçirmelik, gülümseten bir film.

hmm seeds of chucky bende izledim ve film jenifer tilly adlı ünlü amerikan hatununu biraz daha piyasa yapmak için yapılmış cok vasat bir film adamlar kendileri bile kabul ediyor zati filmde paso kadının piyasa olmak için falan yaptıkları dönüyor neyse gidin ilk chucky bidaha izleyin yazık etmeyin zamanınıza

Geçen alman kanalında rastladım,ne saçma sapanmış dedim.Ama zamanında ürkütücüydü şerefsiz. Hala bile büyük boy bebeklerle-biblolarla aynı odada yatacak olsam hafif bir tırsma geliyor. :)

Geri