Derin Esmer

gzm07 demiş ki:
Özellikle faithfullover ile kendisine hayran bırakmıştır beni..

Bak sessizleşmiştim Faithfull Lover dedin yine konuşmaya başlıycam. :? Gerçi şarkının sözleri onlara ait değil ama ben yine de şarkıyı söyleyen Derin'e hayran oldum.

Oh do not count on me for anything although I love you as I do the spring...

Konuştum rahatladım :D

mordiken demiş ki:
mor_edream demiş ki:
Album ne zaman cikiyor ya? :evil: :evil: :evil: beklemekten yoruldum artik!

50 kere mi yazcaz ya biraz geçmiş sayfaları okuma alışkanlığı edinin.ı
1 yıl sonra çıkacak albümü.son ve kesin bilgi bu. :evil:

Ozur dilerim aslinda diger sayfalari okudum...gercekten ama bak o bilgiyi kacirmisim...onun icin ozur dilerim ...bi daha daha cok dikkat ederim ...son ve kesin olarak bi daha bu soruyu sormicam...
1 yili bekleriz ne yapalim ...

Merak ediyorum acaba mvö'nün şu anda bulunduğu nokta hakkında kendisi ne düşünmekte......
Aslına bakarsanız Harun yerine Derin devam etseydi böyle olur muydu diye düşünmekten de alamıyorum kendimi......
Olurdu gerçi niye olmasın...... belki bir nebze daha az olurdu ama olurdu.........

kesin boyle olurdu yine toplum rock dinleme egliminde bu aralar morun albumu de tam bunun ustune cıktı elemanların pek sucu yok aslında :!: derin olsada farketmezdi

fulya_m_o_r demiş ki:
Merak ediyorum acaba mvö'nün şu anda bulunduğu nokta hakkında kendisi ne düşünmekte......
Aslına bakarsanız Harun yerine Derin devam etseydi böyle olur muydu diye düşünmekten de alamıyorum kendimi......
Olurdu gerçi niye olmasın...... belki bir nebze daha az olurdu ama olurdu.........
evet fulyacım tartısma konumuzdu bu..derin devam etseydı hersey çok daha baska olurdu...olurdu guzel olurdu

derin olsa böyle olurmuydu tartışılır ama somut bişeye ulaşmamız için derinin olması lazım :LOL:
bu kadar bekledik 1 yıl daha bekleyelim derin bomba gibi bi albümle geliyo gibi geliyo bana :D

Geri