Merlot @ferdane [25 Haziran Cumartesi 22:30] - *giriş Ücretsiz

'Forum Meydanı' forumunda thutkhuus tarafından 24 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

 1. IMG_0190sb2.jpg
  ETKİNLİK : http://www.facebook.com/event.php?eid=227939720559454

  MeRLoT Kimdir?
  Merlot; indie & alternatif rock ağırlıklı repertuara sahip beste odaklı bir İstanbul grubudur. Farklı projelerde ayrı ayrı ya da birlikte yer almış müzisyenlerin biraraya gelmesi sonucu son halini almış olan grup sürekli olarak sahnelerde canlı performanslar sergileyerek kendini göstermekte ve profesyonel anlamda yoluna devam etmektedir. Beste çalışmalarının hızlandığı şu dönemde sahneleri de bırakmayan grubun kendi parçlarını çok yakında duymanız muhtemeldir !

  “MERLOT” çalmaktan zevk aldığı parçaları kendince çalma hevesinde olan bir grup olarak bugüne kadar birçok farklı grubun duyduğunuzda şaşırabileceğiniz parçalarına yer vererek sıradışı bir çizgide hareket etmeyi amaçlamış bir gruptur.

  Repertuarında; Arid, Blues Brothers, Chuck Berry, Dredg, Doobie Brothers, Elvis Presley, George Michael, Lenny Kravitz, Little Richard, Manic Street Preachers, Madonna, Michael Jackson, Muse, Nina Simone, Red hot chili peppers, The Doors gibi grupların parçalarına cover veya kendi yorumlarıyla yer veren grubun performansı süresince Indie-Alternatif Rock repertuarın yanı sıra yer yer Rock’n Roll, 80’ s rock, funk ve çok sayıda aradığınız yerli parçayı da bir arada duyabileceksiniz.

  Engin Kuraloğlu (Vokal),
  Ozan Doğan Ariz (Gitar),
  Tutku Demir (Bas Gitar & Geri Vokal),
  Arda Uyar (Davul),

  ENGLISH
  [Merlot is a Turkish alternative - british rock band from Istanbul. Band is performing shows at several venues of Taksim - Kadıköy.]

  EN FRANÇAIS
  [Merlot est un groupe de rock britannique & alternatif d'Istanbul, Turquie . Band est représentation de spectacles à plusieurs endroits de Taksim - Kadıköy.]

  İletişim
  http:[email protected]
  http://www.twitter.com/merlotbandist
  http://www.myspace.com/merlotistanbul
  http://www.facebook.com/merlotistanbul
  http://www.facebook.com/group.php?gid=10460437419

  Sorularınız içinse;
  http://www.formspring.me/Merlotband


  IMG_0190sb2.jpg
   

Bu Sayfayı Paylaş