Sahte (Alternative Rock) - İzmir

gençler geldim ortama dün,ilk defa dinledim, çook beğendim, ellerinize ağılarınıza sağlık! özellikle wicked game, ıslak ıslak, puto'ya hastayımdır, eh tabi!güzeldi yaane! eğlendim baya. bundan sonra inşallah kaçırmıycam sizleri. yalnız ufak bi eleştiri mi ney, alp galiba solist, ses düzeninden midir nedir sesin çok duyulmuyodu bazı şarkılarda bea! daha daha ii olmanız dileklerimle...

yorumların için teşekkürler :).farkındaydım,mesela wicked game de falan adam gibi ne söylediğimi duyamadım :p.tonmaster problemi vardı.soundcheck biraz sallamaya geldi ama elimizden gelenin en iyisini sahneye yansıtmaya çalıştık.bunu da başardığımızı düşünüyoruz.tekrar teşekkürler :)

wicked game'i aazımdan aldın valla! söölicektim ama gene de germeyim dedim:)) gitarlar, bass, bateri kusursuz Alp, daha ii olceksiniz!!

alpçim kusura bakma dersim uzadı fazla da param yoktu gelemedim.artık bi dahaki sefere...alican ben

breathless demiş ki:
wicked game'i aazımdan aldın valla! söölicektim ama gene de germeyim dedim:)) gitarlar, bass, bateri kusursuz Alp, daha ii olceksiniz!!
evet kusursuz. yine güzeldi ama sen daha önce gelseydin daha kusursuz derdin çünkü daha önceki baterist levent harika çalıyor... özellikle kurban şarkıları...

muhtemelen ööledir. neyse şimdi tanışmış olduk, allah tamamına erdirsin gençlerimizi , dinlicez gene tabe!

lem alp senden bişi isticektim ama boşverr yine satarsın:))25 yada 26 ocak a bi konser ayarlamaya çalışın biz geliyoz yepyeni bi grupla!!!
ben bide senden istek parça istiyodum bi sonraki konser için---toxicity----- :))))))))
hade başarılar!!!
Serkan--ankara

criminalVOICE demiş ki:
lem alp senden bişi isticektim ama boşverr yine satarsın:))25 yada 26 ocak a bi konser ayarlamaya çalışın biz geliyoz yepyeni bi grupla!!!
ben bide senden istek parça istiyodum bi sonraki konser için---toxicity----- :))))))))
hade başarılar!!!
Serkan--ankara

oo serkancım eyvallah :) senden de şöyle yanar döner bir gündüz gece solosu isteriz :D.Konser konusunda net bir şey söyleyemeyeceğim.Birkaç tane konser organizasyonu var şu an ama tarih belli değil.Uyarsa neden olmasın ;)

23 Ocak Pazar SAHTE&HEDE Konseri

Yer : ROI BAR
Saat : 19.30
Giriş : 6 YTL (1 Bira Dahil)

Ayrıyetten ufak bir süpriz de olacak ;)

Alp

Alp bir fenomen. o sahte grubunda özgür gibi kendini ironiler içinde bırakmamış bir karakter. Velhasılı kelam Alpin kendine özgü gitar çalışı hala daha Berkley müzik akademisinde konuşulmaktadır. ayrıca kendisi lider konumunda grubu bir orkestra şefi kibarlığında yönetir. saymakla bitiremem yazmaktan yoruldum. alpi veöskürü seviyorum. onlara aşığım. alp bir shot daha alırmısın canım?????

Geri