Mesa Boogie Triple Rectifier Hakkında

Sıfırı yok. İkinci el için de bir mağazanın 3. sırasında bekliyorum gelen ilk iki alet ayırtılmış durumda. Sırada bekleyenler varmış. Heralde 2-3 senede anca düşer JCM oraya

bizleri su gumruk birligine sokonların allah tepesinden baksın!baska ulkeler yasıyomu acaba bu sorunu...bi biz varız ya!adam akıllı istedigimiz aleti de getiremiyoruz gumruk korkusuna.bak gumruk olmasa babalar gibi 5150 getirtirdim ben...

Gümrük Birliğinden ziyade özel tüketim vergisi ile alakalı bir durum. AB ülkelerine BU kadar pahalı gelmiyor malzemeler. Bizde vergi kaçırmanın önünü kesmek için "özel tüketim" adı altında "lüks" sayılan alımlara böyle hoş vergiler koyuluyor; yurt dışından getirmeye çalışana da "höyt para ver" diyen TAMAMEN yozlaşmış ve yolsuzluk kaynayan gümrük müessesesi karşı çıkıyor.

gözünü seveyim neyi hoş bunu zoom markasının 380$'lık bir kayıt machine'sini 950$'a satan firmalar var utanmıyolarmı hiç anlamıyorum yaa
%1500 kar yapıyo adam be ne kardeşim millet ancak vitrinleri yalıyo
bide bu son dönemde coştu böle yemin ediyorum hatırlıyorum fiyatlar oldukça iyidi 3 sene önce neyseki bi kaç firma var anlıyolar müzisyenin halinde onlarada burada sonsuz teşekkürler :elsalla

coloradodan aldım
1700 dolar sabit fiyat bütün amerikada 1. el mesalar
gittim amerikaya 3 ay çalıştım yemedim parayı sabrettim şak diye aldım hemide 2 tane bi denede arkadaşıma 2 mesa boogie triple rectoyu yüklendim getirdim şansıma hiç gümrük vergisi ödemedim adam acıdı heralde kurban kullandı turnesinde mesaları şimdi albüm kaydında benim mesa ile
böyle işte çok severim ben anfimi kıymetlims o benim

bende mesa almak için gitar almadım
yani elimde bi ltd viper var onlan idare ediyorum
ama zor tuttum kendimi gittiğim dükkanda gibsonlar prs ler duruyodu
allah demiştim napıcam şimdi ama hemen kaptım 2 mesayı

Geri