Sansamp Classic Hakkında

bu aletten istediğin tonu elde edebilirsin mükemmel tüm heavy metal dergileri ve fanzinlerinden 5 yıldız almıştır ama sana şunuda önerebilirim gt-2 buda şahane!!!!
bu aletten 20'ye yakın üstünde olan modellemeli(her amplinin ayrı tonunu taklitler kendisi) tonları kullanabilirsin hiç düşünmeden al sınıfının birincisi
param olsa hemen alırım ama çok pahalı 360$$$classic( :!: pardon değiştiriyorum yanlış bakmışım yalan bilgi vermeyim 379 $$ 'mış fiyatı :!: )

evet düşünmeden alabilirsin net. üzerinden araştırıp bakabilirsin kullanım özelliklerine 10 üzerinden 9 almış bende niyetliyim 10 kasımda gelecekmiş şu anda hiç bi yerde yok ayrıca fiyatı böle bi makina için çok uygun peşin alımda bişeyler yaparlarmış bana %15 sözü verdi eleman

340$$ 'a(classic)200$$'da(gt-2)buldum niyetliysen haber ver babama haber vereyim o piyasayı iyi bilir kurdudur işin belki extra bişeler daha yaptırır :roll: şu an hiç bir yerde yok kasım 10'da sayılı getiricekler ben bi tane ayıttırdım tonlara aşık olunacak bi şey

bide benim anlamadığım bi konu var
sitede çoğunluk arkadaş tavsiye ve fikir alışverişine dayanarak ihtiyaçlarını karşılıyolar ve piyasada popüler olarak satılan bazı ürünlere rabet gösteriyorlar oysaki 80's lerden günümüze kadar gelmiş bir sürü firma var ama adları tam olarak bilinmiyor ve forumda okuduğum bazı edevat tavsiyeleri varki tek olarak kullanımında kesinlikle netice veremiyecek şeyler yani arkasına kuyruk olarak sayısız şey eklenmesi gerek kaliteli bir şey elde edebilmek için!! hemde bu edevatların alınacakları ücrete gerçekten çok iyi şeyler alınabilir :!:

mesela boss,zoom ,digitech gibi ürünler acaip şekilde revaçta ve bu zamazingolara etekle para harcıyan arkadaşlar var
örnek:elektro harmonix diyerekten bi marka var belki çok az kişi biliyor ve rabet ediyor bu firmaya ama bu firmanın ürünleri ile sanat icra ederek iyi şeyler yapan sanatcılar tarafından tescillenmiş ve yıllanmış şaraplarıdır bu ürünler

artist verirsek;paul gilbert,kırk hammet,zakk wylde,alex scolnick v.s(bilinmeyen ama mükemmel olan markalar tascam,snarling dogs,pro-co,toad vorkx,mxr m serisi benim favorim efsanedir ;) ve daha nicesi)
türkiyede bulunamaz diye endişe edip almamazlık ve çekingenlik yapmayın bu ürünlere biraz uğraşırsanız elde edebilirsiniz ve bazı toptancı yada kişisel firmalardan rica ederek getittirebilirsiniz
sansamp mükemmel bi makina kendi dalında en iyidir ve çok az rakibi vardır her kesime önerebilinecek(jazz,country,funk,blues,acid,rock,metal hatta pop!!)bir şeydir
çekinmeden alabilirsiniz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
aleti ısmarladım kasımın 26 sında almaya gidicem şu an gümrükteymiş
10 gün sonra gelicek dediler bunu aldıktan sonra yanına ne tür pedallar almalıyım :(

bir adet doubledrve(sansamp)sana yeter ;)
dahada bi şey alma ilk önce ısın ve aletin huylarını keşfet daha sonra yavaş yavaş setup'ını tamamla
şimdiden hayırlı olsun ;)

cash ben karar verdim ilk önce gt-2 alcam bayıldım tonlarına. sonra double drıve alıyım dimi. comportion un tonlarını sevmedim. gt-2 bayramdan sonra ayarlaya bilir misin? izmir e. ve en son ne olur. bu arada dostum güle güle kullan. hayırlı olsun...

tamam sana bayramdan sonra getittirelim bi tane sansamp madem istiyosun şu an piyasada yok 1 aya kadar gelecek dedi eleman ben sana başka bir yerdende getittiririm olmazsa ama frankfurta gitcem gelecek aya kesin bi haber ver ona göre izmirden alacak 2 arkadaş daha var onlarında partisine katayım senin malı :!:
225$ asıl fiyatı sen biriktir paranı hadi sana bi kıyak yaptırıyım ;)

cash ben bu konuda biraz cahilim kusura bakma şimdi sen bana sansampın yanına double drive al diyosun sansamp calassic te bi nevi drive değilmi mesa boogie drive nı modellemiyo mu bu alet yani iki tane drive ne gerek var :cry:

hayır arkadaşım sadece mesayı modellemiyor 3 ayrı modelleme var ve bunları 20 küsür variasyonu ayrıca gt-2 distortion falan değil modelleyici karakter taklitleyici :!: yani pre :!:

tamam sansamp classic daha geniş bir platform ;) tek farkı daha fazla sound ve variasyon(yanındada her türlü müzik için bir referans oluşturması cabası)iyi classic al ben daha geniş düşünücem diyorsan gain olayı hepsinde aynı ;)

dinle ses klibini bana bu şekildede yeter diyorsan doubledrive alma chorus al zevk meselesi yanlız tech21'deki klipten biraz daha yumuşak gain olayı gerçekte :!: :!:

selamlar

ben bu aleti şöyle bi setup içinde drive pedalı olarak kullanabilrmiyim onu soracaktım..

yani saçma biraz ama, modellemelerini çok beğendiğim için..

alt-4_gd121_classic_.jpg

bu arada tube drive ibanez ts9 muadilidir, aynı kutu içindeki comptainer da mxr dynacomp gibi bişeydir

Geri