Sıfır

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda batusch tarafından 2 Kasım 2004 tarihinde açılan konu

1. ...

2. Başarılar beyler
    Lepistes_guitarist

3. başarılar arkadaşlar

yalnız bayan kovboy...

4. Arkadaşlar Yolunuz açık olsun....

Siyah8 de yanınızda.....

5. ...

6. hadi bakalım hayırlısı , başarılar...

7. batu olm cotun yine...hadi bakalım...Bu sefer tam gaz...

8. Kulagımı seviyorum...

9. oluum size kaç kere söylicem şu sıfır ismini değistirin diye bu ismi ben koydum bana ait özel birşey rezilliklerinizle kirletmeyin.başka isim mi kalmadı memlekette?

10. Oğlum Yiğit, şu an Ankara'da değilim. Başım belada buna rağmen kardeşim falan dinlemem gelirim alırım boynunu, beni deli etme. Sıfır olsun ne olcak lan! Seni unuttum mu sandın? Adını her konserimde söylemicemi mi sandın lan? Bu ismin senin olduğunu bilmiyommu ben!!! Neyin mücadelesini veriyon ?!?! Rezilliğin kralını yaparım oraya gelirsem! Dediğimi de yaparım sana başka hiç bi şey söylemiyorum, bunlar yeter daha fazlası kelimelerle ifade edilemez!!!!!!!

11. ...

12. AAAaaaaAA--Biiiİİiiİi deirm ben bu işe... :lol: Patlama dedikleri böyle bir şey olsa gerek... Bu arada şu kule geyiği... Çağatay bile karşısına çıkamaz be onun :lol:

Neyse, son buraya yazdığım mesaj silinmiş. Silinmeyede devam edebilir. O yüzden yeniden başarılar dilemek istiyorum ben sadece .. Görüşmek üzere..

13. ya olayı bi anlasam bi bayan olarak cwp yazıcam da... :]]

14. ...

15. hepinize başarılar
    sizi dinleyebileceğimiz bi yer var mı???

16. ....

17. hayırlı olsun !!!
    umarım bu sefer olur :)
    başarılar beyler....

18. hadi ya ankara'da sizi dinlemeyi çok isterim...
    umarım görüşürüz...
    başarılar...

19. batush merak ettim isterim tabii o şarkıları bekliyorum

20. ...