Sıfır

Hücum giriyorsanız, besteleri de istediğiniz kadar kötü çalmış olun kaydetmenizi tavsiye ederim... Ankara'da görüşürüz o zaman, hadi cheerz...

Herkese selam..

herkes kendi adına bir sürü sorunla baş etmeye çalışıyor ama sonunda değdi doğrusu.. perşembe kayda giriyoruz, çalması çok eğlenceli bu cover için tepkileri şimdiden merak ediyorum..

Arkadaşlar çok yakında çok güzel şeylerle karşınızda olacağız. Uzun süredir hayalini kurduğumuz başarıya ulaşmak üzereyiz. Bizi desteklediğiniz için teşekkürler. Sizi seviyoruzzz!!!

Grup elemanlar ayrı yerlerde ama inaniyorum ki ellerinden gelen özveriyle bu işi yapacaklar...Hadi bakalım...Görelim sizi...Sizide sahnelerde görüp gururlanalım!...

vallaha vokalistinizlede davulcunuzlada bir miktar çalmışlığım var...ikiside hırslı adamlar ama batu ve fatih hırsla gelen başarı sizi istediğiniz yere götürmiycek istikrarlı olarak kendinizi tatmin etmeyi istemeye devam edin...Önce kendiniz tatmin olun sonra dinleyiciyi tatmin etmeniz çok daha kolay olucaktır...Çalışmaya devam,durmayın... :) sevgiler başarılar...

Ya batu sınavlar var bi türlü arayamadım seni.. Şu vizeler bitsin eskisi gibi dönücem aleme..:p Yeni şarkı yazdım bu arada, dinlesen iyi olur..

Ayrıca ankaradaki arkadaşlar, sizleri tanımasam da
desteğiniz için saolun..!!! Grubun gitaristi Buğra ben..:D

...not...
Batu ve fatih! umarım bu mesaja vereceğiniz cevaplar benim kendimi grubun gitaristi sanan bir şizofren olmadığıma kesin bir açıklık getirir..:D

Geri