Sıfır

Elimizde bi şarkımızın hücum kaydı vardı :!: AMA :!: Fatih bi KIZ arkadaşına vermiş orjinalini. Ben de bendekini kaybettim evde bi yerlerde ama bulamıyorum. İşin kötü tarafı şarkıyı nerdeyse hatırlamıyoruz bile :!: :!: :!:

hehehehhe :)))) ben hatırlıorum o şarkıyı batu RAHAD ol :))) koçum yeni şarkımızla beraber en manyak kayıtı yapacağız merak etmeyin beyler a gibi sıfır var yakında bekleyen pusu ya yatan kobra misali sıfır diyelim şuna ufak ip uçu alın size ........AKLIM karışık ne yapmak gerek ne yapmalıym DURMUŞ yüreğim kırılmış kanat'ım kaçmalıyım DURDUM OLMUYOR DÖNDÜM olmuyor yok DÖndüm olmuyor kaçtım OLMUYOR oF KAAAAAAAAAAÇ kaç kere söyledim kaç yanımda durmaaaa bedenim söyledim dinledin ondan hayır yok dedim olmadı dönmüyor hadi kalk gidelim KAÇ KERE SÖYLEDİİİİİİİİİİİİM OF OF OF..... bu bir sıfır bestesidir yaknda sizlerler olucak yormayın kafanızı batu öptüm senide koçum hazır gel lan ankaraya

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
hehehehhe :)))) ben hatırlıorum o şarkıyı batu RAHAD ol :))) koçum yeni şarkımızla beraber en manyak kayıtı yapacağız merak etmeyin beyler a gibi sıfır var yakında bekleyen pusu ya yatan kobra misali sıfır diyelim şuna ufak ip uçu alın size ........AKLIM karışık ne yapmak gerek ne yapmalıym DURMUŞ yüreğim kırılmış kanat'ım kaçmalıyım DURDUM OLMUYOR DÖNDÜM olmuyor yok DÖndüm olmuyor kaçtım OLMUYOR oF KAAAAAAAAAAÇ kaç kere söyledim kaç yanımda durmaaaa bedenim söyledim dinledin ondan hayır yok dedim olmadı dönmüyor hadi kalk gidelim KAÇ KERE SÖYLEDİİİİİİİİİİİİM OF OF OF..... bu bir sıfır bestesidir yaknda sizlerler olucak yormayın kafanızı batu öptüm senide koçum hazır gel lan ankaraya
ne kadar naylon varsa o kadar da poşet var şişir şişir patlat.sen cuvara içmişin::::bu da deli distor sözlerii
fatih ne söz yazıyon olm foruma hırlısı var hırsızı var....

çalsın abi bu kadar değil ki sözler daha var yani o şarkı öle kolay bitermi he bir şerefsize sesleniş bu kadar az olurmu abi siz merak etmeyin daha nelere var :))) nese saol naylon arkim görüşz geliyor sıfır wait :))

stayawakeuntildawn TAMAM ablacım yazmam daha sen dersen yazmam kimseyi dinlemem seni dinlerim valla o kadar güzelsinki yaniii sözün dinlenmicek gibi değil öpüyorum seni çok çok bu arada sen ankarralımsın ya o kadar asılıoz fln ama hiç sormadık :) konserimize gel mutalaka ankarada şubatın ilk haftası bekliorum seni moralim düzelsn şöle gaza gelim sahnede bu arada arkiler şuabat ilk hafta allahın izni ile konserimz var hesapta işallah aksilikler peşimizi bırakırda bizde veririz bu konseri nese son olarak ise istanbulda yine şubat sonu konserimz var yer belirtilicek bekleriz oraya da :))) DUR bekle SIFIr GELİooooo!!!

ya pazarı programı olmayan bir bar arıorım kartal ile görüşebilsem büyük ihtimal biziz olcak güzel nezih mekan neden olmasın yani :))) sevioruz orayı temiz abii :)) nese yiğit sen beni özlemedin mi )

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
ya pazarı programı olmayan bir bar arıorım kartal ile görüşebilsem büyük ihtimal biziz olcak güzel nezih mekan neden olmasın yani :))) sevioruz orayı temiz abii :)) nese yiğit sen beni özlemedin mi )
ayıpsın kardeşim özledim...hepinizi ayrı ayrı özledim...seni,batu yu,ali yi...hasret gideririz elbet sokaklar bizim

yiğit: Saol kardeşim benim tabiki sokaklar bizim yaniii hertürlü rahad ol sen yiğit :))) içicez sabahlara kadar konser günü görüşelim en yakın zamanda beyler bu arada kartalın numarası varsa benim özele atın ya kesin lazım ok
ERTU: demo işi için daha erken ertucm yaa beklioruz daha var yaniii 2 ay fln bakalım herşey iii olsun ondan sonra işallah ne demiştik hatırlıomsn çalışmadan kendine tam güvenmeden etrafına %100 randuman vermeden büyük işlere kalkışmamalı bunu bilioruz öğrendik uyguluorz :))) görüşz beyler BATU ssende çabuk gel lan

merhaba lar arkilerim :)) sizler için kötü bizim için ii bir haber sıfır konseri ankarada iptal olmuştur.... yorum istemez teşeküür ederiz önümzde bir zonguldak projesi var duruma göre ondan haberdar edicez sizi görüşz öptüm hepinizi hadi baki stayawakeuntildawn ya sende ne kadar güzelsn yaaa yeter yazma bize gözüm bozulacak valla :)) öptüm senide

Geri