The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

ne kadar profesyonel olamasak da bu yolda ilerlediğimizi bu şekilde çok güzel gösterdiniz arkadaşlar(kendin gibi amatör bir grubun elinden tutmak!başkası olsa hiç sallamayabilirdi),müzik evrenseldir ve herkes aynı amaca yönelir müzikte!ne kadar yalnız olsak da bundan kendimize bir pay çıkaralım,herşeyi alehimize çevirmeyi bilelim.bilelim ki olumsuzluklar bizi yolumuzdan çevirmesin
P.S:heavy'ci arkadaşların kalmadığından yakınmayın dostlarım.müzikle ilgilenen,müzik yapan her insanın içinde vardır ya da en azından bir ara sürekli dinlemiştir,hayranlık duyduğu bir topluluk mutlaka vardır.sadece bu tarz forumlar heavy'cilere göre yereler olmayabilir;arkadaşlar yanlış anlamasınlar yani demek istediğim bu şekilde takılmazlar.siz canınızı sıkmayım,iyi takipçilersiniz ve böyle kalın!
-------------------------------------------------------------
heavy ölmez!

Bu arada 22 sinde ordayız bar dolup taşıcak sadece benden 20 kişi var. sizdende mükemmel bi konser bekliyoruz zaten hiç şüphem yok ama :) bol bol headbang yapıcaz... şimdiden başarılar dilerim...

__thediyVwoice__ demiş ki:
şu gunlerde ice queen diye bir sarkıya takmış durumdayım eger o hatun kadar etkileyici söyleyebilen varsa tası taragı toplasın bana gelsin evlenicem hemen :) neyse saka bir yana ısrarla tavsiye edilir... hatun olsam söylicem ama naparsın :)...

ben soylersem napcaksın???hem ben senle evlenmem :seytan
bi alsam sarkıyı deneyecegım soylemeyı
merak ettim çunku...

_DiReFuL_ demiş ki:
Bu arada 22 sinde ordayız bar dolup taşıcak sadece benden 20 kişi var. sizdende mükemmel bi konser bekliyoruz zaten hiç şüphem yok ama :) bol bol headbang yapıcaz... şimdiden başarılar dilerim...

Varlığınızı Daima Hissediyoruz Dostum...Konserde Ve Dışarıda Bir Yerlerde Görüşürüz :p

Ayrıca Ewa Eğer o Parçayı Söyleyebilirsen Dile Benden Ne Dilersen ;)

Göktuğ şu açıklamanın detaylarını alsak iyi olur aslında.Sonuçta bu konser için tatile gidemeyen insanlar var.Sınavları sallayıp gitar çalışan ben!Daha detaylı bir açıklama yaparsan seviniriz.Yinede bu da yeterli.Teşekkürler dostum.

cyberknight demiş ki:

Berkay , BarfLy'da da Çıkar mıyız Diye sordu.bende Elbette Çıkarız Dedim.Ben Ayarlamadım Yani.Ama Olay böylece Sonuca Varmış Oldu

Biziz Rock Bar'daki Konserimiz 29 0cak , BarfLy daki Konserimiz de Kısmetse 30'unda Gerçekleşecektir...

Sabırla Bekleyen Dostlarımız Seyircilerimize Sonsuz Teşekkürler Ama Elimizde Olmayan Sebeplerden Dolayı Ertelendi.Umarım Falan Demek Yok Artık Bu Tarihler kesin Ve Son Artık :)
Hem Repertuarda Sentenced , Godsmack ve 1 de ßeste Var Artık :)

Sabreden Dermiş Muradına Ermiş Yada Sabretmekten ... ;)

Saygılarımla

bu adamları sütüdyo allegroda hep dinliyorumum tarzlarında cok ıyıler mutlaka dinleyin bu delileri özellille sezeri dinleyin felaket bi gitarist :twisted:

valla şimdi yorum yapmak istiyorm ama sizi canlı izlemeden ne yazıyım aklıma gelmiyo
15 şubattaki kayıtı dört gözle bekliyorm ama zaten gruptaki elemanların gayet başarılı olduklarını bilyorm(özellikle bassçınız-ona burdan selamlar!!!)..
ashdkjsahdkjsab toparlayamıycam kısaca BAŞARILAR!!!
:D

axlewurm demiş ki:
valla şimdi yorum yapmak istiyorm ama sizi canlı izlemeden ne yazıyım aklıma gelmiyo
15 şubattaki kayıtı dört gözle bekliyorm ama zaten gruptaki elemanların gayet başarılı olduklarını bilyorm(özellikle bassçınız-ona burdan selamlar!!!)..
ashdkjsahdkjsab toparlayamıycam kısaca BAŞARILAR!!!
:D

Eyv,Çok Sagolasın da 15 Şubat'ı Falan ? Filan? kafam Karıştı :) huea

Bi de 29 0cak'taki Gruplar Sanırım BElli Oldu Bugün Yarın Göktuğ Açıklar...Uzun Zamandır Metal Yapılmıyordu Biziz'de...Bol Bol Eğlenmek , Bira İçmek Dileğiyle ;)
:metalhead

Rock Alive #9 @ 29 Ocak 2005 Cumartesi (sıralama tam tersi :)= )

Keen Silence

The Diyv

Degika

Apeiron @ Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

...Anti Organizasyon...

Merhabalar ... Sırlamaya Göre Sanırım 3. Çıkacağız Alttan Üstten Ne Yapacak Göktuğ Bilmiyorum Ama Sanırım 3.yüz :D

Destek Verenlere , Gelebilecek Olanlara , Sadece Bizim İçin değil Heavy Metal İçin Gelenlere SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Konserde Görüşürüz.

Saygılarımla

rockalive9k.jpg

''O'' afiş babalar gibi olmuş...o güne yakışır bi şekilde....uzun zamandır bölee sert bi konser olmuyodu..artık görüşmek üzere..takrardan başarılar..dostlar...

Aslinda bu grubun gayet iyi bi grup olduklarina cani gonulden inaniyorum.
Ama hepsi arkadaslarim oldugu icin pek ovmekte istemiyorum.
Ayrica tarzlarini koruyarak en dogrusunu yaptiklarina inaniyorum.Helal sezer.Konserde olamiycagim icin de cok uzgunum.Video kaydini yollarsaniz sevinirim.Ingiltereden sevgilerle

Repertuarda 7 parça olmasının sorumlusu benim, ama üzgünüm yeteri kadar zamanım yok, doğru dürüst nete bile girmeden çalışıyorum. Başka bir grupla başka bir konser daha var 3 gün sonra ve onun da yüküyle biraz zorlanıyorum, ama yine de bence playlistteki şarkılar gayet iyiler :)

Geri