The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

seyircinin az olmasi kotuydu ama yinede cok iyiydiniz...ben begendm daha iyi bir saatte tekrar dinlerizz sizi umarim...jaimzzz su saat konusunda ne demek istedigini cok iyi anladim =)....grusuruz

şunu sözylemek zorunda hissettim kendimi:biziz organizasyonlarında hem cumartesi gündüz hem de pazar akşam sahne almış biri olarak söylemeliyim ki seyirci olarak hiçbir zaman tatmin edici bir rakama ulaşıldığını görmedim(catwalk,bedroomdrunk,sokak köpeklerinin sahne aldığı ve ertesi günün ramazan bayramından dolayı tatil olduğu konser hariç tabiki)
o yüzden üzülecek bir durum değil bence bu arkadaşlar.anladığım kadarıyla siz elinizden geleni yapmışsınız,bu şekilde devam ederseniz ne zaman olursa olsun konserlerinizin dolup taşacağından eminim.durmak yakışmaz size,bu gibi aksilikler sizi yolunuzdan etmesin.hepinize kucak dolusu gitarlar!:)

aslında herkes kendıne göre bir yorum yapmış ve ılgınctır kı butun yorumlar dogru :D berkayım tabıkı ben sevdım konserı bız elımızden gelenı yaptık ve herkes de aynı şeyi söylüyor anıl'a mert'e ve berkaya (dostlarıma) bizim için gelip orda bizim için var olan herkese sonsuz tesekkurler... bence sorun yoktu sadece organızasyonun gündüz olması dısında... tabiki bu goktug kardesimin bir sorunu yada sorumlulugu degıl... kısacası herkese tesekkur ederım theDİYV bless us...

diyv

the diyv kısa ve öz çaldı. Gayet iyiydi.
Ayrıca organizasyona gelecek grupların (gelmeyenleri kastederek konuşuyorum) biraz daha işi ciddiye almaları gerekir (tabi gelenlerin ciddiyetinden kimse kuşku edemez). Bakın birçok kişi sırf ilk iki grup gel(e)mediği için gitmişler ve hiçbir bar yetkilisi de sahneden veya başka bir yerden : konser şu saatte başlayacak , gecikme oldu vs. şeklinde anons yapmadı. Sabırlı olanlar dinleme fırsatı buldu.

Neyse sonuçta biziz rock bar gruplara iyi olanaklar sunmakta ama bazı gruplar bunu değerlendiremiyor (bkz. cts gel(e)meyenler).
Diyv kısa da olsa bu şansı değerlendirdi. Kendilerini ilerde de dinleyeceğiz sanırım (beste de bekleriz).

Re: diyv

abrekcanbolat demiş ki:
the diyv kısa ve öz çaldı. Gayet iyiydi.
Ayrıca organizasyona gelecek grupların (gelmeyenleri kastederek konuşuyorum) biraz daha işi ciddiye almaları gerekir (tabi gelenlerin ciddiyetinden kimse kuşku edemez). Bakın birçok kişi sırf ilk iki grup gel(e)mediği için gitmişler ve hiçbir bar yetkilisi de sahneden veya başka bir yerden : konser şu saatte başlayacak , gecikme oldu vs. şeklinde anons yapmadı. Sabırlı olanlar dinleme fırsatı buldu.

Neyse sonuçta biziz rock bar gruplara iyi olanaklar sunmakta ama bazı gruplar bunu değerlendiremiyor (bkz. cts gel(e)meyenler).
Diyv kısa da olsa bu şansı değerlendirdi. Kendilerini ilerde de dinleyeceğiz sanırım (beste de bekleriz).
olayın eniyi özeti budur arkadaslar... sonuna kadar katılıyorum...

iyidiniz beyler hepiniz... tebrik ederim ayrıca mert hayvandın... başka yorum yok :twisted: çok daha fazla seyircili çok daha randımanlı konserler bekliyorum sizden... ayrıca sezer bi dahakine turn the page alabilirmiyiz??? :twisted:

Merhabalar Arkadaşlar Uzun Zamandır Net İle Sorunlarım Oldugundan Konserden Bu Yana Giremedim Eleştiriler Ve Yorumlar Hakkında da Bu Yüzden Yazı Yazamadım.

Konsere Gelenlere Zaten Teşekkür Ettim Gelemeyenlere de Inanıyorum ki Sebepleri Vardır Ki Çoğu Özelden Atmış Malzeretleri :) Sorun Değil Arkadaşlar Bu Konser Dediğin Bu Gün Biter Yarın Yenisini Düzenlenir.Buradaki tüm Yazılara Cevap Vermek Isterdim Ama Beni Aşar Başım Kaldırmaz O Kadarını :)

Konser Genelinde İyiydi Ben de Berkay'a Katılıyorum Temiz Bi Çalışma Olduğu Konusunda... Bir Tek Zil Sorunumuz Vardı. Onu Da Göktuğ'un Gelmesiyle Hallettik Sağolsun.

Şimdi Seyirci Kapasitesi Konusunda Çoğu Arkadaşımıza Ters Düşen Bir Vakitti Doğrudur , Hatta Çoğu Yataktan Doğrulamamış :)= Ben Dostlarımızdan Ziyade H.Metal Ve Bu Tarz Dinlemek İsteyenlerin Gelmesi Taraftarıydım Ama Kısmet Başka Bir Zamana...

1 Hafta İçinde Sizlere Çok Güzel 3 Haberim Olacak Dostlarım ;)

Sağlıcakla Kalın [ Cenk Seni Çok Seviyorum 8) ]

Saygılarımla

Ben Varım :LOL: Şu an Kimse Yok Demekten Utanıyorum.Yalancı Gitaristlerden Bıktım , Özellikle yüzsüz Olup Başka Grupta çıkıp yine hiç bir şey yokmuş gibi selam verenlere....Herneyse Konu Bu Değil :)

Şimdi Konser Ve Kayıtlarda Kısa Bir Süre Daha Berkay Sağolsunki Bizimle...Ama Nereye Kadar? Bunu Bende Bilmiyorum. Gitarist Aramaktan Bıktım Piyasa da Gitarist Çok Fakat Bizim Tarzı Bırakın Tarza Yakın Bile Yok.Süper Bi Gitarist Bulduk Ama Blues İstiyor Lazım mı ? :D İşte Umarım Bi Gelişme [ Iyi , Çok Çok İyi Bi Gelişme ] Olur.

Axlewurm Konserde Gözler Seni Aradı Ama Yoktun :)

Çünkü zamanı yok :)

The Diyv bir beste grubu ve benim gördüğüm kadarıyla da ciddi düşünen bir grup, benim Diyv'e gerektiği kadar zaman ayırmam imkansız :) Zaten 2 tane grubum var çünkü :)

Ama bir süre daha devam edicez, bir şeyleri oturtmuşken :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
Çünkü zamanı yok :)

The Diyv bir beste grubu ve benim gördüğüm kadarıyla da ciddi düşünen bir grup, benim Diyv'e gerektiği kadar zaman ayırmam imkansız :) Zaten 2 tane grubum var çünkü :)

Ama bir süre daha devam edicez, bir şeyleri oturtmuşken :)
Gerekli Açıklamayı Berkay Yapmış Zaten...Benim Ekstra Diyeceğim Berkay Olsaydı Gayet Güzel Devam Ederdi Grup.Hala Devam Ediyor Kalıcı Bir Gitarist Arıyoruz İlgilelere Duyurulur.Diger Başlıklara ve Forumlara da Atacağım Zaten...Sağolsun Berkay Bize Sırıtını Dönmedi...Ayrıca Berkay'ın Konserlerde Ve Yapacağımız Kayıtta YANINIZDAYIM Demesi Yeterince Teşekkür Sebebi...

Teşekkür Ederim Berkay...Daima Görüşmek Ümidiyle...

Saygılarımla

Berkay guzel arkadasim gel birakma bu grubu.Seni anliorum bu herifler zor adamlar hepsi sorumsuz ama senin bu grupta kalman cok ala olur.Neyse, bu konserin kaydinida yollamazsaniz msn e hic girmeyin bence.ozellikle mert; seni bulloyla bulusturcam haberin olsun, ayrica kayittan da yollayin yeni besteleri dinlemek istiorum.Moonchild(sod) helal olsun, azina salik ,cok guzel demissin.Belki konserden once kontak kuramaya biliriz.Basarilar diliyorum,hepiniz cok kralsiniz.
KINGS of METAL :twisted:

Raage burada sorumsuzluk sözümü hiç üstüme almıyorum.Ayrıca Sezerin sınavı var onu bekliyoruz grup olarak...Yeni atılımlarımız devam edecek... :twisted:

sorumsuzluk konusunu hiç açmayın!ayaklarına götürdüğün bir elektro,bir bas,bir pedal ve 9voltluk pilden sonra sahneye çıkamadan dönülen bir konser hayal edin!
bu arada anıl,ne bu nefret,ne bu karamsarlık?gramer hataların var.keşke rusça yazsaydın ;)

Geri