Bu adam resmen heavy metal hastası

'Haberler & Etkinlikler' forumunda replicant tarafından 20 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. replicant

replicant admin

905
    122
    1,156
    slider.jpg

İsveç'te yaşayan 42 yaşındaki Roger Tullgren'e tıbbi olarak "heavy metal bağımlısı" teşhisi konuldu. Psikologlar heavy metal bağımlılığının Tullgren'in iş ve sosyal yaşamını olumsuz etkilediğini tespit etti ve konserlere gidebilmesi için devlet tarafından maddi olarak desteklenmesi gerektiğine karar verdi. Tullgren şu an resmi olarak engelli statüsünde.

Roger'ın bu bağımlılığı abisi 1971 yılında eve bir Black Sabbath albümü getirdiğinde başlamış. Geçen sene 300 konsere giden Roger, bu konserler yüzünden devriyelerini kaçırdığı için işinden kovulmuş. Ancak artık İsveç Devleti tarafından bu durumu yasal olarak rahatsızlık kabul edildiği için yeni işindeki patronu konserlere gitmesine, kendine has kıyafetlerini giymesine ve metal müzik dinlemesine izin vermek zorunda. (çalışma saatlerini tamamladığı ve çok yüksek sesle dinlemediği sürece)

Roger "Bazıları artık büyüyüp başka tür müzikler dinlemem gerektiğini düşünüyor olabilir ama bunu yapamıyorum, heavy metal benim yaşam tarzım" diyor.

Kaynak: PlanetRock

PeRDeLeR ve (silinmiş kullanıcı) bunu beğendi.
  2. ilk iş bende başvuruyorum :D

3. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    İsveç buradan kaç saat yürüyerek?

4. ne güzelmiş lan. psikologlara para falan mı verdi ki ?

5. On numaraymış

6. adam konsere gidemediğinde cinnet geçiriyo demek.

7. Gelişmiş ülke olmanın güzel tarafı, her türlü hakkın hukukun güvence altında \m/

8. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    Bizim de bölünmüş yollarımız var ama, yaaa (n)

imblackwizards ve hackeiommi bunu beğendi.
  9. kan tahlili yapmışlar mı? kolpa çıkmasın isveç diye.

10. Bu adam benim Facebook hesabımda ekli. Haber de durum da kolpa değil. Ediiz :D

11. Onu demek istemedim.Hani isveç te çoğu kişi metalci ya,bu herifte bundan yararlanıp dur bi ssk bağlattırayım kendime yapmış olmasın dedim. :)

12. Aga dışarıda işler buradaki gibi değil ki. Ne olursa olsun sigortan var, gerekirse çocuk yardımın var, işsizlik maaşın var, var da var. Hatta adamlar metal bağımlılığını bile tanımış sigorta kapsamına almışlar bu da bir artı olmuş. :)

13. ilginç ve güzel :D

14. İşin ilginci "büyüyüp başka tür müzikler dinlemesi gerektiği" yönündeki yorumlara tepkili olması - helal olsun. Bence de. Budur.

illnino bunu beğendi.
  15. rikar

rikar

1
    0
    101
    isveçli bilim adamları dandikten bir ixir bulur bu duruma :)

16. Bulan bilim adamını döveyim :D

17. isveçin bilim adamı da metalcidir.

imblackwizards bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş