Denizli Buluşmaları

'Forum Meydanı' forumunda therebelliousromantic tarafından 8 Kasım 2004 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Forum yenilendiğine göre buluşma yapmak isteyen isteyecek denizlili ve diğer illerden arkadaşların organizasyonlarını buradan yapmalarını rica ediyorum.

2. bak uyarmadı deme gene bziden baska kımse oolmucak :) hue: çok ısrar edıyorsan bulusalım

3. Ulan hergün birbirinizi gördüğünüz yetmiyor birde buluşmamı düzenleyeceksiniz haluk sen dersini almamışsın babam...

4. huhahaha ben anlatamıyorum bunlara kankacım bosver :)

5. Ya ben gelirim :lol:
    ABi kimse yokmu denizliden ya :!:
    Bıktım artık bee!!!
    Adam akıllı bi buluşma olamıycak sanırım çünkü harbiden çok az kişi varız...

6. canawar
    Baba Mars İnternet Kafe'ye uğra.canawar
    öayımı iç. diğer vefasızlardan olma.. uygun bir zaman da buluşuruz birlikte.

d.n: Denizliliyim diyip de denizli buluşmalarına gelmeyenleri kınıyoruz.

7. denızlıden 10 kişi falan var sitede ama kımsenın ortalarda gozukmeye nıyetı yok :)

8. Hasictear geldi işte.. :D

9. Hasictear geldiyse bizim gelmemize gerek yok :lol:

10. şimdi odamda mışıl mışıl uyuyor hasicktear. başına az sonra gelecek olanlardan habersiz, günün yorgunluğuyla.
    nihahha

11. Koooouuuşşşşş kalk !.. eki eki eki :D

12. Haluk sen ne kadar iyi bi insansın yaa, böyle yatak falan hazırladın bana , temiz çarşaf ve yastık verdin kahvaltı yaptırdın benimle olabildiğince ilgilendin. çok iyi bi insansın yaa hatta o kadar iyi bi insansın ki hafiften sana gıcık olmaya başladım..

13. Biz buna ne diyoruz.
    Besle Hasicktear'i oysun gö.ünü

14. jahjah,,, yok bu iyi manada gıcık olmak :p

15. ben tekrar kanat yemek istiom öle ellerimle vıcık vıcık.. sonra danone yemek sonra kedileri beslemek... pof..

16. sinir oluyorum elime yağ bulaşmasına.ama burger kingde chicken wings süperrr :twisted:

17. sana börgırkingte ii winglemeler..

18. :) :twisted:

19. Doruk
    işin güün kalmadı buralarada mı dadandın?
    ne alak sen ve denizli buluşması?

20. gestapo geliyo kaçiim ben :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş