Eskişehir Buluşmaları

'Forum Meydanı' forumunda ForumdanAtildim tarafından 8 Kasım 2004 tarihinde açılan konu

1. Bu da benden olsun..Kalsın buralarda :p

2. en son bi buluşma yapmaya çabalamıştık ama olmamıştı!!yeni bi gün tarih belirliyip hepbirlikte coşup kuduralım :)
    hadi canlar karalayın bişeyler...

3. ee ramazan bitti...bayramdan sonrası için bi buluşma ayarlarız artık...çok özledim e.şehiri...

4. tolgacım biz senle yarın buluşucaz korkma sen...sana skid row'un youth gone wild'ı getiricem aklın uçacak...

5. tamam varol bekliyorum :)

bugünlerde herkezin yok sınavıydı,yok orucuydu,yok iftarıydı falan olur.
    ramazan bayramından sonraki ilk haftasonu buluşalım diyorum ben ...

6. yahu varol gelsin, günü birlik bir onu görmeye gelirim...

7. varol gelecek ekin....tarih ayarlayın siz yeter ki...

8. ekin sana ne zaman uyarsa beraber gidenim...
    eskişehir siz trihi ve varolu yarlayın biz geliriz...ankaradan

9. varol benim zaten de....tarih olayını ankara dan gelecek arkadaşların ayarlaması daha iyi olur bence..sonuçta bizim yerleşik olduğumuz bir mekan burası ve fazla tarih sıkıntısı çekmeyiz...

10. aaa ne hoş tamam o zman ben ekinle kouşur ona uyan bi zamanda size haber verip atlar geliriz...görüşmek üzere...

11. Eee beni kim misafir edecek orada? Yakın tarihte gelmem gerekiyor oraya ;)
    (Buna da yüzsüzlük diyoruz artık :p )

12. varol haklı!!biz sürekli olarak burdayız ve hemen hemen hergün boşuz!!ankara'dan gelecek olanlar tarihi ve saati belirlesin biz hertürlü uyarız olaya,yeterki siz kopun gelin :))
    ama şöyle kalabalık gelinde bişeye benzesin buluşma:)

d.n:Ece,bi ö.m. atman yeterliydi kalacak yer için...
    d.n:Varol,şık durmuş avatarın ;)

13.  
  14. ankara'dan gelecekler!!
    hala bi ses çıkması sizden!!

15. bayramdan sonraki hafta anca bi gün ayarlarız...benim için hava hoş de ekin'inleri bekliyorum...Ama kesin gelcez...

16. bence 21 kasım pazar günü buluşalım.akşam saatlerinde buluşursak oradan soul staff konserine gidebiliriz.ankara'dan gelecek arkadaşların bir kısmını ben misafir edebilirim(en fazla 2-3 kişi).geçen buluşma olmadı bu sefer kesin ayarlayalım...

17. olabilir 20sinde bizim ankara buluşması ve ardından deja-vu konseri var...sonrasında 21 kasın E.şehir buluşması ve soul staff konseri güzel olur...bizim tayfayla bi söliyim...inşallah olur...

18. pokemon;merak etme bu sefer buluşma yapılacak!ama tarihi ankara tayfası ayarlayacak,biz onlara uyucaz!haber beklemekteyiz!

19. arkadaşlar tarihi 1-2gün sonra söleriz...

20. bu cumartesi değil de haftaya cumartesi...

Bu Sayfayı Paylaş