Real madrid fc

'Forum Meydanı' forumunda Zeratul tarafından 24 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. 2011-2012 sezon öncesinde milli futbolcularımız Hamit Altıntop ve Nuri Şahin'i futbol kadrosuna kattıktan sonra bizlerin dikkatini daha çok cezbetmeye başlamış efsane İspanyol takımı.
    Basketbol takımının da her daim başarı seviyesi yüksek olmuştur.

2. İyi başlık Barça' ya misilleme olsun :D Sevmiyorum Barça' yı forza Real Madrid. Bu sene bekliyorum ümitli biçimde.

3. Gerekli başlıktı iyi oldu. ccc forza barça ccc :)

4. Bazıları diyor ya "mesutu türkten saymayın alman o" ulan nasıl bir alman hakeme elini kaldırarak "bi s..tir git ya!" der. :D

5. la olum ne adamlarsınız m.k. :D

6. real madrid resmi facebook sayfasında bir sürü Türkçe gönderi var.öyle saçma sapan google çeviriside değil. resmen türkiye piyasası için barça ile kapışıyorlar. :)

7. Zaragoza Kevgir Spor Klübü. :) 6-0

8. Mourinhoyu sinpaş reklamın da oynatmışlar. ne alakaysa ? hani madrid te site yapsalar tamam helal olsun, bu şekilde dubai gibi görgüsüzleştirildi memleket.

9. Madrid Kanarya Severler Derneği aklıma geldi Mourinho'yu Sinpaş reklamlarında görünce :D

10. Bende Real Madridi cok seviyor ve destekliyorum, cok iradeli ve guclu oyunculardan olusuyor... Basinda Mourinho'nun olmasi zaten bir ayricalik, onun kadar kisilik sahibi zeki bir teknik direktor yok. Barcelona'nin rakip takima kullandigi teknikler o kadar onemli degil bence, tabi guzel oynuyorlar ama rakip takimlar daha cok psikolojik baski altina aliniyor..

11. 9 da derbi var. izlenir.

12. Nuri, Hamit ve Mesut'u ayni anda izleyebilmeyi cok istiyorum. Morinho yap bi kiyak :emindegil:

13. Mesut kesin,Nuri yedek olur. Hamit'i bilmiyorum. Atletico da yine mallık yapıp Arda'yı yedek tutmazlar heralde.

14. Şimdi yine derbi moduna girip bira mira alsak fena göt olacağız... Atletico 3-4 yer en az... O yüzden hiç elleşmiyorum, en fazla ton balıklı sandviç yerim yani.

Arda banko oynar bu arada.

15. Cristiano Ronaldo deplasmanda 19. golünü ataraktan rekor kırmış. Ne rekoru? Bir sezonda deplasmanda en çok gol atma rekoru. Kimin rekoru? Guiza'nın rekoru :D

illnino bunu beğendi.
  16. Adam halen bir yerlerden çıkıyor, bırakmıyor peşimizi. Neyse devam.

Dün yine umutlu değildik fakat arkamızdaki 57 bin Atletico'lunun derbi galibiyeti hasretini dindirmek için çıkmıştı çocuklar sahaya... 14 senedir olduğu gibi, yine olmadı... Ne yapalım canları sağolsun.

Olum harbiden çok kötü bir durum Atletico'luların yaşadığı. Galatasaray'ı 14 sene yenemediğimizi düşünsenize. Vay anam vay. Ama yapacak bir şey de yok ki; Falcao markajdan harika kurtulup golü atıyor, maç kafada giderken Ronaldo çıkıyor golü yoktan var ediyor. Yapacak hakikaten bir şey yok. Sonra takım çözüldü, maç 4'e gitti yine... Sağlık olsun, İspanya'da isyanın adı halen Atletico'dur! (Golden sonra güzel tribün yapıldı bu arada)

Sen o formayı ıslat
    Mücadele et
    Yeter ki hisset

Biz hep olduk arkanda
    Oluruz yine
    Yenilsen bile

17. Pepe khedira gibi adamlar yakismasada asil klubun renkleri yeter.ronaldo adam oldu eskiye nazaran.

18. net pozisyon olmadan iki şut maç bitti. maçın hakkı 1-1 di.

19. yaaa nasılmış mourinhocan.

20. Maç sonu Tünel'e kaçışı harikaydı. :D

Neuer'de transferde okadar parayı neden aldığını gösterdi.