İstanbul Buluşması (Avrupa Yakası)

'Forum Meydanı' forumunda filthy tarafından 9 Kasım 2004 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Forumda yapılan düzenlemelerden dolayı eski İstanbul Avrupa buluşması başılığı, diğer buluşma başlıkları gibi uçtu gitti :) Umarım artık Buluşma başlıklarına sadece BULUŞMA içerikli mesajları girilir...

En son 21 kasım 2004 tarihinde (bayramdan sonraki pazar günü) buluşma yapılması planlanıyordu.Bana göre uygun bir tarih, hem bir önceki buluşmanın üstünden aşağı yukarı 1-1.5 gibi bir süre geçmiş oluyor.Ama bu sefer buluşma yerinden sonra kesin bildiğim tek birşey var yagaya gidilmicek :)

2. Erken saat olsunda 21 Kasım akşamı Obstinacy konseri var, oraya gidicez bizim tayfa.. :)

3. Başlık yine gitmiş neyse biz nerde kalmıştık
    21 KASIM 2004 PAZAR SAAT 14,00 DE TAKSİM MEGAVİZYON ÖNÜ .. Buyurun gelin ;)

4. benim artık gelesim olmuyor buluşmaya neden bilmiyorum??? enterasan şeyler yapılırsa katılırım artık:)

5. 18inde vizelerim başlıyor oturup fransızca çalışmama lazım...bilemiyorum..duruma bağlı...

6. zeo

zeo

Buluştuktan sonra walla ben sizin yerinizde olsa idim..Caravana giderdim..

7. ...
    ay bende kıj(ay efektini sana uysun diye yazdım) evşencim nası yani enteresan derken mesala birdir bir mi oynamak gerekir buluşmalarda yada jetskiye felanmı binsek yada yoksa hep beraber yamaç paraşütümü yapsak ilginç olur fevkalede enteresan olur dimi yada en iyisi taximde soyunalım mesala ne için heee buldum hayvanlara kötü muameleyi pretesto edelim ellerimizde pankartlar pankartlarda benim resimlerim ve finalde hepimiz soyunalım koşalım deliler gibi

8. yahu çok kalabalık ve karkagaşa oluyor dimi? ama yinede bensiz olmaz diyede düşünüyorum hiç olurmu ama bensiz dimi!!! neyse işte öyle:)

9. 7 ocaktan sonraki bir gün için ben ve bizkit_boy istanbula gelip sizleri görmek istiyoruz :D

10. enterasandan kastı parti,piknik vs. gibi olaylardı Autlaw cım :) Senin dediklerin de güzel de fazla taraftar bulamazsın :p

Buluşma olur da Deadly olmadan olmaz zaten ;) hatta Deadly organize etmeden am izin olayımız belli olmadığı için artık ne yazıkki organize edemiyoruz :( Benim önerim bir cafe felan kapatmak ve bizbize olmak ama katılımın ne kadar olunacağı bilinmediğinden patlayabilir. Neyse en kısa vadede yine bir tarih atılmış uyanlar gelir uymayanlar bir dahaki buluşmaya teşrif ederler ;)

Dartseth; Bekleriz üstad ;)

11. Evet bende rehberinizim.. Karga misali :)

12. yandık desene :D

13. 21 kasım, ist.te deilim yoksa koşa koşa gelirdim yaw turkrock'um geldi zaten ondan soraki ilk buluşmaya gelcem şerefsizim

14. ...
    olurmu baba şimdiden 100 lerce telefon 100 lerce faks aldım sen ne diyoooosun... :twisted:

15. Ceylan, geyik falan da avlayalım aktivite olur ha :D

16. Ceylan avlarızda geyiği miktir et bizden baba geyikmi var kine bir düşün... ceylan,kısrak,tavuk,baykuş(dişi),deve hehe :twisted:

17. Teshkilattan'ın girdiği her işe bende girerim, taraftarda olurum.. :D

18. Sonuç, ne zaman nerede?

Selamlar.
    Volkan Çelik

19. 21 Kasım diyorlardı ama yalan oldu heralde.. Bugün ayın 18'i kimseden ses seda yok..

20. Banada öyle geldi :lol:

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş