[29.07.2011] Merlot @ Shaft (Kadıköy)

'Forum Meydanı' forumunda thutkhuus tarafından 25 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

 1. VE MERLOT İLK DEFA SHAFT SAHNESİNDE!

  Cuma gecesi KURTALAN EKSPRES' in ardından sahnedeyiz;
  Bizi izlemek ya da geceye bizlerle devam etmek isteyen herkesi bekliyoruz..!

  MeRLoT Kimdir?
  Merlot; indie & alternatif rock ağırlıklı repertuara sahip beste odaklı bir İstanbul grubudur. Farklı projelerde ayrı ayrı ya da birlikte yer almış müzisyenlerin biraraya gelmesi sonucu son halini almış olan grup sürekli olarak sahnelerde canlı performanslar sergileyerek kendini göstermekte ve profesyonel anlamda yoluna devam etmektedir. Beste çalışmalarının hızlandığı şu dönemde sahneleri de bırakmayan grubun kendi parçlarını çok yakında duymanız muhtemeldir!

  “MERLOT” çalmaktan zevk aldığı parçaları kendince çalma hevesinde olan bir grup olarak bugüne kadar birçok farklı grubun duyduğunuzda şaşırabileceğiniz parçalarına yer vererek sıradışı bir çizgide hareket etmeyi amaçlamış bir gruptur.

  Repertuarında; Alphaville, Andru Donalds, Arid, Beatles, Blues Brothers, Chuck Berry, Dredg, Doobie Brothers, Elvis Presley, Fame, George Michael, Jamiroquai, Lenny Kravitz, Little Richard, Manic Street Preachers, Maroon 5, Madonna, Michael Jackson, Muse, Nina Simone, Red hot chili peppers, The Doors gibi grupların parçalarına cover veya kendi yorumlarıyla yer veren grubun performansı süresince Indie-Alternatif Rock repertuarın yanı sıra yer yer Rock’n Roll, 80’ s rock, funk ve çok sayıda aradığınız yerli parçayı da bir arada duyabileceksiniz.

  Engin Kuraloğlu (Vokal),
  Ozan Doğan Ariz (Gitar),
  Tutku Demir (Bas Gitar & Geri Vokal),
  Arda Uyar (Davul)

  ENGLISH
  [Merlot is a Turkish alternative - British rock band from Istanbul. The band continues to perform shows at several venues of Taksim & Kadıköy.]

  EN FRANÇAIS
  [Merlot est un groupe de rock Britannique & alternatif d'Istanbul, Turquie. Band est représentation de spectacles à plusieurs endroits de Taksim - Kadıköy.]

  İletişim
  http:[email protected]
  http://www.twitter.com/mer​lotbandist
  http://www.myspace.com/mer​lotistanbul
  http://www.facebook.com/me​rlotistanbul
  http://www.facebook.com/gr​oup.php?gid=10460437419
  http://www.shaftclub.com/

  Sorularınız içinse;
  http://www.formspring.me/M​erlotband

  Giriş ücreti: 20 TL (1 yerli içki dahil)
  Öğrenci gir. ücr.: 15 TL (1 yerli içki dahil)
  Kredi kartı geçerlidir.
  18 yaş sınırı vardır.

  Rez. için Shaft tel: (216)4490590 - (533)5412514
   

Bu Sayfayı Paylaş