Ac Milan

'Forum Meydanı' forumunda savarain tarafından 29 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. AC Milan resmi forum sayfasıdır. Tarafımca kullanılacaktır, tek başıma da olsam yazar çizer doldururum buraları. Kendi kendimle tartışırım icabında (muhabbete de beklerim ama). İçimizdeki İnterlilere selam olsun.

Forza Milan!

phoca_thumb_l_milan cagliari 76.JPG phoca_thumb_l_milan cagliari 73.JPG milan.jpg Stadio di San Siro.jpg
    fsfss13.jpg

2. Seria A fikstürü belli olmuş, Inter ile derbimiz 18. hafta.

3. Yok öyle tek başına! Hastayım 2. takımıma. :)

4. Aha ilk badim gelmiş. Forza Milan! :D

5. İlnino' ya inat Forza R. Madrid ve Milan. :) Nokta transferler olsun son çıkışlar olsun bence Milan son yıllardaki en iyi kadroyu urmuş vaziyette. Zlatan hep arıza çıkartsa da iyi gidiyor. Bu sene büyük beklentilerim var en az yarı final.

6. üzdün beni dereotu25. :ninja:

7. :D :D E bir konuda ayrılık olsun ama hep aynı olmaz ki.

8. Son hazırlık maçında İbrahim bir topuk golü attı artistik, ama sonuç ne oldu bilmiyorum ya.

9. ibo müslüman di mi? (aklıma geldi şimdi,cem yılmaz;şu müslüman mı lan? :D )

10. Yok be değil galiba. Sırptan bozma İsveç vatandaşı. Belki sülalesinde bir Boşnak veya müslüman Sırp varsa eskilerde İbrahim adı ordan geliyordur. Ruhu sırp ama o kesin, ırkçı lavuk. Fenerbahçe'de Emre'yi ne kadar seviyorsam Milan'da da İbrahim'i o kadar seviyorum işte. Nerde kendi taraftarına vurdu diye polise uçan tekmeyle dalan Boban, nerde takım arkadaşı zenci diye tekme atan İbrahim.

11. Baba Müslüman, kendisi artist.

12. Müslüman diye biliyom ben,arapça dövme varmış kolunda. neyse ihl sözlük olmasın forum. :)

13. O zaman size ibretlik paylaşım (birinci golün güzelliğine bak):

14. Bıraktım başlığı! :D Yapılır mı bu bana?

15. Ulan fotoğraflara bakıyorum tek tek, yavaş yavaş aşağıya indiriyorum sayfayı; en sonda Gattuso'yu koymuş köftehor seni ahahah... Kahkaha attım resmen. Netekim Gattuso reyiz, kendimizi keseriz. Bir Gattuso bir de Chuck Norris her zaman haklıdır bu alemde.

2000'lerin başında bir maçı izliyorum canlı yayında, numaralının önünde bir tekme yedi yere düştü, hakem faulu verdi, yerden kalkarken o dakikaya kadar kötü bir gün geçiren Milan tribünlerine "HADİSENİZE ULAN!" şeklinde bir hareket yaptı ki, 80.000 kişi aynı anda ayağa fırladı. Unutulmaz bir andır benim için senelerdir.

Aslında Inter koreosu koyup adrenalinli sulara yelken açacaktım ama hadi ipnelik yapmayalım, bunlar da bizden olsun :D

Olmazsa olmaz:

Milan'ı, bizimkilerle kapıştıkları maça kadar severdim içten içte. Artık İtalya'da tek sempati duyduğum takım Napoli.

16. Gattuso Reyiz olm :D

Fossa Dei Leoni artık tribünlerde yok diye koymadım onların koreolarını. Gidişleri de çok delikanlıca oldu ama, memleketimin yüzsüz, kaşarlanmış taraftar gruplarına ibret olsun. Bizim birader de mesela fanatik Milan'lı, bilgisayarında wallpaper, msninde nicki hala FDL'dir. Gattuso inadı var adamda :D Geçenlerde arkadaşı ile konuşuyor, yan odadan duyuyorum; "bu takım şöyle böyle diyolar ama kadro da iyi, Pirlo var, Gattuso var, İbrahim var..." diye anlatıyor. Sanki Eyüpspor kadrosu sayıyor ibinto, İbrahim mibrahim diyor :D

17. Gattuso milanın sabrisidir. :)

18. Yarın akşam süper kupa maçımız var.

INTER MERDA!

19. Ayrıca bu ilk fotoğraf efsane çıkmış, sanki gemideler aminiyum. Neyse bizden foto koyup ortalığı karıştırmayalım. : )