Karapaks

Yanılmıyorsan Kaan abinin doğum günü bugün.. ki sanıyorum bu günlerde kayıtdalar... (umuyorum haber :( alamıyorum )

NİCE MUTLU YILLARA İYİ Kİ DOÐDUNNN!!!!!!!

Ben de Kaan Altan'la beraber Cevdet Bey'in doğum gününü kutlayayım. Gününü bilmemekle beraber, hafızam beni yanıltmıyorsa ocak diye hatırlıyorum zira.
Mutlu yıllar ve iyi çalışmalar..

doğum günleri kutlu olsun.kaan altan kesmeşekerle çalıyor ve bir yandan karapask.sanırım güzel bir dönem yaşıyoruz.kesmeşeker geldi.karapaks olsa,demirhan baylan albüm yapsa,hakan kurşun konser verse bir festival olsa...çadırlarda salak kapris yapan ingiliz toplulukları yerine karapaks dinlesek?iyi olmaz mı:)

Ocağı da geçtik, hala albüm yok ortalıkta.. Ama acele edilmemesi hoşuma gidiyor. Bu, çok çalışmanın ve en iyisini istemenin bi göstergesidir diye düşünüyorum.. O yüzden daha bi dört gözle bekliyorum.

arkadaşlar ihmal ettik biliyorum ama.........kayıtdayız. eğer planladığımız gibi giderse stüdyo aşaması mart başı bitecek. Sonrası şirkete bağlı.
Hadi bu bahara karanlık bir albümle merhaba diyelim....

yakında web sayfası da açılıyor

salıcakla kalın

kaan

insanın babasının zengin olası geliyor sonra da bir şirket kurası geliyor valla yada baba parasıyla sponsor olası... Sabancı nın yada Koç un torunu olmak vardı anasını satayım :LOL: neyse hayırlı bir haber geldi firma hangisi acaba içimden bir dürtü diyor ki sonymuzik... :roll:

daha kesinleşmemiş olmakla birlikte Nekropsi'den tanıdığımız Cem Ömeroğlu kayıtları yapabilir... ve bu kayıtlar MŞŞ'nin solo albümünü bitirdiği bostancı'daki stüdyoda gerçekleşebilir..

ama dediğim gibi; kesinleşmeden kimseye bir şey söylemeyin siz yine de

hakikikertenkele demiş ki:
daha kesinleşmemiş olmakla birlikte Nekropsi'den tanıdığımız Cem Ömeroğlu kayıtları yapabilir... ve bu kayıtlar MŞŞ'nin solo albümünü bitirdiği bostancı'daki stüdyoda gerçekleşebilir..

ama dediğim gibi; kesinleşmeden kimseye bir şey söylemeyin siz yine de

peki oldu o zaman doğrudur bilgiler.........
sağol güvencim ;)....
gece gündüz ordayız, elimizden geldiğince herşey canlı kayıtla bitrmek arzusundayız. Yani Mavisakal geleneği ile gir/çal/çık.....olmadı mı o zaman hep birlikte bir daha...gir/çal/çık....oldu da birdaha mı alsak....diye gider hikaye...buda daha fazla emek ve zaman demek :)

ben gideyim vitaminlerimi yutayım :)

kalın sağlıcakla...

Geri