Karapaks

konser

biz çok zevk aldık. umarız herkes aynı düşüncededir..... ilk konser saydık bunu. özel bir geceydi.............
devamı... :)

bu gece cevdet ve ben radyo eksen.....gece bi saat: ben diyeyim 23 siz 24 deyin.....

Radyo eksen'deki muhabbet çok güzeldi :) programın sunucusu Kaan abiydi konuklar ise Cevdet ve Tolga beydi :p bayanın adını unuttum... ama saat 1 gibi sızmışım Cuma akşamı olsaymış keşke program...

benayevsen demiş ki:
Radyo eksen'deki muhabbet çok güzeldi :) programın sunucusu Kaan abiydi konuklar ise Cevdet ve Tolga beydi :p bayanın adını unuttum... ama saat 1 gibi sızmışım Cuma akşamı olsaymış keşke program...

melisdi bayanin adi :) kaanin çaldigi finlandiya yöresel sarkilarina koptum ozellikle "mastika"ya :LOL:
öyle cok çay içtiler ki canim çay çekti oturdum çay demledim ben de kih kih :twisted:

*radyo çok zevkli geçti, daha yaparız belki,

*site konusu için çok sağol benay. sunucu değiştirdik bu yüzden bir ara kopukluklar oldu. güncelleme dışında artık artık sorun olmayacak.

*19 haz. -"özlem tekin"- ile ortak konser olamıyor.
.............-"neden acaba"-

:)

aa olmuyor mu:))) niye güldüm çünküm gelemicektim.. Kadıköyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ne zaman:)))) hatta Masal Evinde şöyle samimi bir dinleti yapsanız Kaan Abi...

kaanaltan demiş ki:
*radyo çok zevkli geçti, daha yaparız belki,

*site konusu için çok sağol benay. sunucu değiştirdik bu yüzden bir ara kopukluklar oldu. güncelleme dışında artık artık sorun olmayacak.

*19 haz. -"özlem tekin"- ile ortak konser olamıyor.
.............-"neden acaba"-

:)

aa ben sasirmadim cunku konser olsaydi ozlem tekin ezilirdi sanki karapaksin soundu altinda neyse cok acik sozluyumdur biraz tutmam lazim agzimi :akıllıol

23 Haziran 2005 Perşembe "özel" bir konser.. Beyoğlu Balo Stage'de.. akustik desek değil, elektrikli desek fazla değil.. detaylar www.karapaks.com'da..
umarız görüşürüz...

Perşembe çalışıyorum maalesef :( 12 de işten çıkacağım 1,30 gibi taksim de olurum ama sanırım o zamana kadar da bitmiş olur. neyse başka bir zamana artık ;)
size iyi eğlenceler :)

Geri