Slash'den Konser Dvd'si

'Haberler & Etkinlikler' forumunda replicant tarafından 4 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. replicant

replicant admin

905
    122
    1,156
    Geçtiğimiz günlerde Slash'ın büyüdüğü İngiliz şehri olan Stoke-on-Trent'de verdiği konser DVD olarak kaydedildi ve Ekim ayında satışa çıkacak.

Slash konserle ilgili şöyle dedi: "Bunu uzun süredir yapmak istiyordum ancak bir sebeple hiç bu hiç mümkün gözkmüyordu. Solo bir kayıt yapıp kendi turuma çıkmak istememin en önemli sebeplerinden biri daha önce hiç çalmadığım yerlerde çalma isteğimi gerçekleştirmekti. Stoke listemde üst sıralardaydı ve ben bu isteğimi gerçekleştirdim. "

Bu, Slash'ın kendi memleketinde verdiği ilk konser oldu. Satışa çıkan 1500 adet bilet iki saat içinde tükendi. Basın sözcüsü ise Slash'ın 11 yaşına kadar yaşadığı Stoke-on-Trent'te yerel bir kahraman olarak görüldüğünü ve bu konserin adeta bir eve dönüş havasına gerçekleştiğini söyledi.

Slash, setlistini Guns N’ Roses, Velvet Revolver ve Slash’s Snakepit parçalarından oluşturmuş. Slash yakın zamanda GNR'nin bir parçası olmuş olmaktan büyük gurur duyduğunu açıklamıştı.

01. Been There Lately
    02. Nightrain
    03. Ghost
    04. Mean Bone
    05. Back From Cali
    06. Rocket Queen
    07. Civil War
    08. Nothing To Say
    09. Promise
    10. Starlight
    11. Doctor Alibi
    12. Speed Parade
    13. Watch This
    14. Beggars & Hangers-On
    15. Patience
    16. Guitar Solo / Godfather Theme
    17. Sweet Child O’ Mine
    18. Slither
    19. By The Sword
    20. Mr. Brownstone
    21. Paradise City

slider.jpg

kuruuzum, mastodon ve Harmony bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş