Kazım Koyuncu

sabahtan beri ağlıyorum
çok çok iyi bir müzisyendi, diyecek laf bulamıyorum hala, çok çok gençti ya
koyverdi gitti bizi...

çok mutsuzum ama o mutlu seviniyorum onun adına,

şimdi O ÇAYLAR ZARARLI DEÐİL İÇİN BEN DE İÇİYORUM diyenlerin boğazında kalsın geberip gitsin hepsi, sayelerinde karadenizdeki her 10 kişiden 9u kanserli.

MUTLU KAL KAZIM ABİ
MUTLU BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞACAÐIZ BİZ,

HEP İSTEDİÐİN DÜNYA İÇİN...

ölüm haberini almadan iki dakka önce kazım abi iyileşeceksin diye mail attığım kişi.
dün gülbeyaz dizisinin eski bölümüne bakarken kazım abi çıktığında anne iyileşecek bu adam dediğim kişi,saçları tekrar çıkacak dediğim kişi...

off neden insan bile bile ölür ki?!!!

Sevgili Kazım.Rahat uyu .Bizler birlikte paylaşmış olduğumuz, Çernobilli Karadeniz havasını bir şekilde Karadenizin hırçın dalgaları gibi yendiğimizi sanmıştık ama yanılmışız sevgili kardeşim.Aldı seni bizim aramızdan.Ama senin mücadele Ruhun ve bıraktıkların umarım arkandan gelenlere örnek olur. Rahat uyu sevgili kardeşim.Rahat uyu.

Kaya çatlağında köknar çılgınlığı benimki
Kıraçlara kahreden tohum dargınlığı
Yağmursuz gülmeyi bilmiyor ki kuraklık
Beynimi yüreğime nasıl haykırsam bu akşam
Bu akşam hiç yaşamamış olsam
Bir badem çiçeği sürsem şimdi namluya
Beynime sıksam
Ölümüm bahar olsa nasıl anlaşılsam

BAŞIMIZ SAÐOLSUN....

Ne yazıkki hep erken olur ölümler,sen şimdi gittiğin yerde rahat uyu Kazım abi arkanda o kadar iyi bi geçmiş bıraktınki bizler senin emeklerini boşa çıkartmamak için elimizden geleni yapacağız...Asla gözyaşı dökmeyeceğim çünkü biliyorumki sen o sonsuz yaşama sevincinle bunu asla istemezdin...

Kazım Koyuncu yarın 11:00de Harbiye Açık Hava Tiyatrosunda son kez sevenleriyle buluşacak 16:00 da kalkıcak uçakla Trabzon'a ordan memleketi Hopa'ya uğurlanacaktır...

Re: Mekanı cennet olsun..

hakanergun demiş ki:
Böyle güzel Santçı arkadaşlarımızın Degerleri öldükten sonra degere biniyo ölmeden önce deegr verelim ...

kesinlikle katılıyorum.ör:yavuz cetin.

bir de sımdı buraya dinleyen de dinlemeyen de cok değerliydi,vah vah ah tüh yazar da yazar.

Re: Mekanı cennet olsun..

eup demiş ki:
hakanergun demiş ki:
Böyle güzel Santçı arkadaşlarımızın Degerleri öldükten sonra degere biniyo ölmeden önce deegr verelim ...

kesinlikle katılıyorum.ör:yavuz cetin.

bir de sımdı buraya dinleyen de dinlemeyen de cok değerliydi,vah vah ah tüh yazar da yazar.

dinlemeyen insan üzülemezmi yani bi sanatcının öldüğüne!!!!asıl dinlemediği halde yinede üzüntüsünü belli eden arkadaşlara teşekkür etmek lazım.Ayıp artık ya burda insanlar bi müzik adamını kaybettikleri için üzüntülerini paylaşıyolar sizin konuştuğunuz konuya bak!

Herkesin başı sağolsun.Karadeniz müziğinde değeri geç anlaşılan bir sanatçıydı.Yarın Harbiye'de olucam inşallah.

Geri