Kazım Koyuncu

Gündüz konser falan derken demin öğrendim haberi. Çok üzüldüm gerçekten. İyileşeceğini umut ediyordum ama... :cry:
Hepimizin başı sağolsun.
Tanrı'dan huzur diliyorum...

hala inanamıyorum ben daha kendisinin yapacağı birçok şarkıyı dinlemeyi hayal ederken konserlerinde coşmayı hayal ederken çok erken geldi bu ölüm kazım abi ALLAH rahmet eylesin...

bir insan unutulunca ölür.sevenlerin seni terkedince gercekleşir asıl ölüm

buna ölüm denmez benim gözümde.sadece yanımızda değildir artık

ellerinizle tutamaz gözlerinizle göremezsiniz ve duyamazsınız

ama hissedebilirsiniz yüreğinizle

hissedin ona ölmediğini hissettirin

ben öyle yapıyorum :)

on sene oldu herhalde onu ilk gördüğümden beri...
gözleri dolmuş "ben sadece ben olmak istiyorum" diyordu coşkulu kalabalığa... büyük bir amacı vardı: müziğini ve yaşama mücadelesi veren dilini unutturmamak...
amacına ulaşmakla kalmadı, misyonunu ölümüyle bile devam ettiriyor artık...
rahat uyu sevgili dostum...

Canım dostum Kazım'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayım.o benim hem hemşerim,hem dostum hemde sırdaşımdı...
Karadeniz Rock'ın kralıydı...Bu ükleye bir daha Nasıl Barış Manço yada Cem Karaca gelmicekse Kazım Koyuncu'da gelmicek...

Nur içinde yatsın.Mekanı cennet olsun. GBMD Kazım Koyuncu'yu da unutturmayacak...

Geçen hafta 3.Barış Manço Rock Festivali'ne katılma sözü almıştım ondan ...Çok üzgünüm...Çok....

karadenizin en hırçın delikanlısı...

'yüzünden silinmesin bıçağımın yarası' demişti bi şarkısında .. gidişiyle yüreklerimize attığı kesik silinmiycek... mekanı cennet olsun..yattığı yerde huzur bulsun..

karadenizin her 3 karadenizlinin başının belası kanser!!!kazım koyuncudan ne istedin!dedelerimizi ninelerimizi,abilerimizi ablalarımızı her şeyimizi aldın,alıyorsun yetmiyormu?
Allah rahmet etsin..yattığı yerde huzur dolu olsun...

Geri