Yardım Lütfen. . Cort X2 Mi Ltd M10 Mu?

'Elektro Gitarlar' forumunda Daiwenj4h tarafından 15 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. s.a arkadşlar yardımınıza ihtiyacım var cok kısa bi süre içinde elektroya başlicam . . 2 gitar arasında kaldım gitarı bilen deneyen arkadaşlarm yardımcı olursa sevinirim. . Cort X2 ve LTD M10
    Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

2. ben ltd diyorum

3. ltd bana odun gibi gelmişti. 400 liraya 2. el bi gitar almak daha mantıklı gibi. ben olsam bu gitarı almaz alternatifleri çoğaltırdım.
    forumda rg ve evl serileri var onlara bakın bence

4. acelesi yoksa para biriktirip 2.el alman en mantıklısı

5. Death

Death

410
    128
    705
    corta yaklaşma derim... ltd al eğer o iki gitar arasındaysan. veya b.c rich gunslinger 4 4 lük gitar tek problemi senin için floyd rose sistemi olması yani pek başlangıç gitarı gibi olmaz öyle oyüzden ltd al..

6. ben cort x2 yi kullandım- şuan da LTD ec-10 kullanıyorum manyetik olarak dedigin gitarla aynı manyetige sahip.
    LTD performansı daha iyi fakat cort un klavyesi daha düzgün geldi bana. ikisinden birini aldığında fark çok küçük olacaktır yani. cort'un kalitesi de söylenenlerin aksine o kadar kötü değil onu da bil isterim. adana'daysan LTD yi satıyorum zaten :D

7. ikiside odun işte almasan daha iyi kaç paran var yaz ona göre düzgün ikinci el bişey bulalım sana

8. Bence git ltd al..

Bu Sayfayı Paylaş