Ipod

bahsettiğin ürünün özelliklerine diyeceğim yok fakat gerek boyutuyla gerek fiyatıyla i pod u tercih ettiriyor.. yoksa creative visions w canavar bi makina. çok kararsız kaldım ben iki ürün arasında. ama aradaki 500 ytl de azımsanacak bir ücret olmadığı için dediğim gibi, seçimim i pod oldu...

oykutonik demiş ki:
bahsettiğin ürünün özelliklerine diyeceğim yok fakat gerek boyutuyla gerek fiyatıyla i pod u tercih ettiriyor.. yoksa creative visions w canavar bi makina. çok kararsız kaldım ben iki ürün arasında. ama aradaki 500 ytl de azımsanacak bir ücret olmadığı için dediğim gibi, seçimim i pod oldu...

W ile Ipod'un nesini karşılaştırdın ki? Ipod 60 GB ile karşılaştırmak gerek. Bir de Vision W daha TR ye gelmedi. Geldi mi yoksa!!!!! Hergün bakınıyorum da...

8GB lık yeni cenerasyon ipod nano kullanıyorum çok tatlı alet. herkeze tavsiye ederim :D bu arada ipodlara linux program yazmış bu program hakkında bilgisi olan varmı

Roth-Azad demiş ki:
Bakalım yarın bende bir tane Ipod Video ediniyorum sonunda, göreceğiz neymiş bu Ipod.

Ikimiz de ayni anda ha Ege :) Ben ama creative zen 30gb aldim :) Ayni sayilir ama benim ki biraz daha iyi seninkinden. Bu arada aldiktan sonra kullanim kilavuzunda gördugum bir sey ile sok gecirdim. Sarji ne kadar az olursa o kadar zaman aliyomus acilmasi. En fazla 60 dakikaya kadar cikabiliyormus acilma zamani :? Bunuda kullanim kilavuzunda öyle bir deyinip geciyorlar. Ipod`da öyle bir seyler var mi diye bakarsan sevinirim. Hala degistirebilme hakkim var ama diger özelliklere bakarsan yine Creative`de kalirim gibi. Bu arada ekran sandigimdan kucuk cikti. Iki bucuk inch baya kucukmus yahu. Benim cep telefonu ekranimdan cok az daha buyuk...

Kadir dediğin şeye baktım. Öyle bir uyarı ya da herhangi birşey göremedim.
Bakalım I-Pod en sonunda elime geçti. Şu an bilgisayarımda anca düzenleyebilidğim 50 gb kadar mp3'ü atıyorum içine. Ondan sonra aletin performansına bakabilicem.
Beklediğimden daha küçük, ince ve hafif çıktı bu arada. Tasarım olarak kesinlikle çok başarılı. Tabi işin diğer tarafları bizi daha çok ilgilendiriyor.

ipod için irocker programı var ve bu program sayesinde metronom,akor aleti görevi görebiliyor ipod.bunun dışında bir takım rifler ve akorlarda mevcut programda fakat bir sorun var oda programın 29 dolar olması bu programı nası elde edebilirim yada bunun gibi metronom verebilecek bi program biliyormusunuz ipod için . teşekkürler

ya şimdi bende alacam ama kararsız kaldım.İ pod video divx oynatıyormu bide 30 gb versiyonu 7.500 şarkı alıyormuş(bimeks'de öle yazıyordu)ama creative(modeli aklıma gelmedi aynı i pod gibi olanı)30 gb versiyonu 15.000 şarkı alıyor bu nasıl olur ikiside aynı hafızaya sahip ama i pod az şarkı alıyor.biri sorumu cevaplarsa çok mutlu olurum.

panik_431 demiş ki:
ya şimdi bende alacam ama kararsız kaldım.İ pod video divx oynatıyormu bide 30 gb versiyonu 7.500 şarkı alıyormuş(bimeks'de öle yazıyordu)ama creative(modeli aklıma gelmedi aynı i pod gibi olanı)30 gb versiyonu 15.000 şarkı alıyor bu nasıl olur ikiside aynı hafızaya sahip ama i pod az şarkı alıyor.biri sorumu cevaplarsa çok mutlu olurum.

İkiside o kadar şarkı almazlar.O normal şartlar altında verilen değer...iPod için 128Kbps AAC formatında 4 dakikalık şarkılar 7.500 şarkı alır.Bu değere takılı kalmayacaksın.Benim 60GBlıkta 10500 şarkı var,5GB yeri kaldı.

iPod,DivX oynatmaz,kendi formatına çevirmen gerek...Ama süper alettir...

hmmmmmmm ben creative alacam divx çok bende ama divx'leri ipod'un desteklediği formata çevirebiliyosak(ya ben bu terimlere yabancıyım yazamıyorum)ipod alırım yoksa creative.

Geri