Ipod

Video olarak Ipod`un Creative`in karekökunu alacagini nerden cikariyorsun? Creative`lerin 200bin tane daha fazla rengi var. Ikisinin ekran ayni buyuklukte tek fark Ipod LCD, Creative TFT ama filmler cok daha guzel gözukuyor Creative icin cogu kisi kabullenmistir daha iyi oldugunu Ipod`dan...

Sarj olarakta her ikisi de söz verdiklerini tutmuyorlar ama Creative yine daha iyi :) Hem kendi denemelerinden ve hem de baskalarinin deneyimlerden yola cikarak diyorum bunlari...

ya abi niyetim moralinizi bozmak deil ama benim bildiğim kadarıyla iPod ların içinde hard disc benzeri bişe war we yaklasın1-2 yıl içinde bozuluo yani gerçekten uzun wadeli bişeler alçaksanıss başka bi marka alın derim ben

ahuhuah benim ipod daa ilk aldığımda kafayı yedi tamire yolladım yenisini yollamışlar üretimden bozuktu galba...

elektronik aletler her zaman bozulur tamire yolluyosun zaten bozulunca hata sende degilse bedavaya yapiyolar olmadi yenisini veriyorlar zaten bunu dert etmemek lazim bendede 8 gb lik minilerden var hic yanimdan ayirmiyorum haftada bi gunde sars ediorum gayette kullanisli tavsiye ederim ayrica linux yuklendii taktirde vidyo da izlenebilmekde ayrica metronom gorevide goruyor

rockercrane arkadaşım bendekinin fiyatını sölim
Sony NW-E003F 1GB dahili bellek ve dahili FM radyo tunerine sahip yeni walkman Flash MP3 çalar... 266 ytl :) valla benim işimi görüyo ama daha üstü modelleri var onlarda baya el yakan fiatlara sahip

Bırakın iPod'u

Arkadaşlar bırakalım bu iPod tartışmalarını. Başkalarından özenip boşuna para vermeyin. iPod sadece bir modadır.

iPod dünyadaki portable media playerlar (taşınabilir medya oynatıcı) arasında dördüncü, hatta 5. sıradadır. Dünyanın en pmpleri arasında iRiver ve iAUDIO vardır. iAUDIO, COWON firmasının ürünüdür ve dünyanın pmpsidir. Bende bir tane iAUDIO F2 var ve çok memnunum ( www.cowonglobal.com ). Eğer bir pmp alacaksanız iAudio almanızı öneririm.

Bendeki F2 modelinin özelliklerini de yazayım:

- BBE Patentine sahip tek taşınabilir medya oynatıcı
- MP Enhance ve 3D Surround
- 95 DB SNR 60 MW çıkış gücü
- Ses MP3, OGG, WMA, ASF, FLAC, WAV desteği
- 128x160 çözünürlüklü ve 260K renkli 1,3 inç TFT LCD

Bu ürünle ilgili bilgileri;
www.cowonglobal.com
www.cowonamerica.com
forum.donanimhaber.com dan öğrenebilirsiniz.

Ne yazık ki Ipod un öyle bir sıralaması yok. Gayet 1 numara ve dünyada tek aksesuar mağazalar zinciri olan marka bu konuda. Ipod için ne aksesuarlar var aklınız çıkar. Bİr de Creative. İki marka da iyi. Ancak başka markalar da var ve onlar da iyi. Şaşırtıcı işler yapan başka isimler var.

1 numara falan değil işte.

Dünyadaki pmp ve dap markalarını ses kaliteleri yönünden sıralarsak şöyle bir sonuç çıkar:

1- COWON
2- iRiver
3- KENWOOD
4- TrekStor
5- SONY
6- Apple iPod
7- Philips
8- Creative
9- Samsung
10-Meizu

ya bişi sorcam bilen warsa ben yeni bilgisyara geçtim we ipodumdaki şarkıları yeni bilgisayara aktarma şansım warmı? içerde kaldılar. başka şarkılar yükleyincede onlar silinio we silinsin istemiorum vs..
bilen warsa yazsın
tşk.

ya bişi sorcam bilen warsa ben yeni bilgisyara geçtim we ipodumdaki şarkıları yeni bilgisayara aktarma şansım warmı? içerde kaldılar. başka şarkılar yükleyincede onlar silinio we silinsin istemiorum vs..
bilen warsa yazsın
tşk.

bilen warsa yazsın
tşk.

bilen warsa yazsın
tşk.

the_fear demiş ki:
1 numara falan değil işte.

Dünyadaki pmp ve dap markalarını ses kaliteleri yönünden sıralarsak şöyle bir sonuç çıkar:

1- COWON
2- iRiver
3- KENWOOD
4- TrekStor
5- SONY
6- Apple iPod
7- Philips
8- Creative
9- Samsung
10-Meizu

Sonuna kadar katılıyorum.ıpod hıkaye.
sadece isim yapmış cowon ve ırıverın üzerıne tanımam 2 sını de kullandım.ırıver ın 3 modelıde elımden gectı.mp3 calar alıcaklara tavsıyem bı ırıver resmı sıtesıne gırsınler nelerle ne yorumlarla karsılasacaklar gercekten.ve ırıver ıcın ıpod kıller tabırı kullanılıyor.ses desen onda hersey onda her acıdan sızı tatmın edıcektır.
ırıver bı tutku gıbı bıseye dönusuo bı sure sonra emınım ırıverı olanlar bana hak verıceklerdır. :LOL:

Geri