Ipod

Sezen demiş ki:
ya bişi sorcam bilen warsa ben yeni bilgisyara geçtim we ipodumdaki şarkıları yeni bilgisayara aktarma şansım warmı? içerde kaldılar. başka şarkılar yükleyincede onlar silinio we silinsin istemiorum vs..
bilen warsa yazsın
tşk.

Öncelikle az mesaj yazsada taaa 2004'te üye olmuş bir üyenin,forumdaki Türkçe hassasiyetine dikkat etmemesi ilginç bir durum... :LOL:

iPod'daki şarkıları Winamp'a bir plug-in yükleyerek bilgisayara atabilirsin.ml_ipod adlı plug-ini yükleyerek,Winamp Media Library'den iTunes olmadan iPod'a şarkı falan atılabilir,iPod temizlenebilir ve şarkılar HDD'ye atılabilir.

300 milyon ha...Of ki ne of. Ben arkadasin Ipod`un camini kirdigim zaman "Kafana takma Kadir, 10-15 milyonluk sey" demisti ve ben daha fazla tutar diye belki 25 milyon vermeye kalkmistim ama almamisti :) Simdi uzuldum bak. 300 milyonun ustune biraz daha koyar yeni alirsin yahu. Iyi ki yakin arkadasmis yoksa daha mahcup olurdum su an :)

morgaine demiş ki:
the_fear demiş ki:
1 numara falan değil işte.

Dünyadaki pmp ve dap markalarını ses kaliteleri yönünden sıralarsak şöyle bir sonuç çıkar:

1- COWON
2- iRiver
3- KENWOOD
4- TrekStor
5- SONY
6- Apple iPod
7- Philips
8- Creative
9- Samsung
10-Meizu

Sonuna kadar katılıyorum.ıpod hıkaye.
sadece isim yapmış cowon ve ırıverın üzerıne tanımam 2 sını de kullandım.ırıver ın 3 modelıde elımden gectı.mp3 calar alıcaklara tavsıyem bı ırıver resmı sıtesıne gırsınler nelerle ne yorumlarla karsılasacaklar gercekten.ve ırıver ıcın ıpod kıller tabırı kullanılıyor.ses desen onda hersey onda her acıdan sızı tatmın edıcektır.
ırıver bı tutku gıbı bıseye dönusuo bı sure sonra emınım ırıverı olanlar bana hak verıceklerdır. :LOL:

Türk Rock'ta, kaliteden anlayan birisi çıktı sonunda...

the_fear demiş ki:
morgaine demiş ki:
the_fear demiş ki:
1 numara falan değil işte.

Dünyadaki pmp ve dap markalarını ses kaliteleri yönünden sıralarsak şöyle bir sonuç çıkar:

1- COWON
2- iRiver
3- KENWOOD
4- TrekStor
5- SONY
6- Apple iPod
7- Philips
8- Creative
9- Samsung
10-Meizu

Sonuna kadar katılıyorum.ıpod hıkaye.
sadece isim yapmış cowon ve ırıverın üzerıne tanımam 2 sını de kullandım.ırıver ın 3 modelıde elımden gectı.mp3 calar alıcaklara tavsıyem bı ırıver resmı sıtesıne gırsınler nelerle ne yorumlarla karsılasacaklar gercekten.ve ırıver ıcın ıpod kıller tabırı kullanılıyor.ses desen onda hersey onda her acıdan sızı tatmın edıcektır.
ırıver bı tutku gıbı bıseye dönusuo bı sure sonra emınım ırıverı olanlar bana hak verıceklerdır. :LOL:

Türk Rock'ta, kaliteden anlayan birisi çıktı sonunda...

elbette elımde olsa ıpod ları ımha edıcem ama zor ıste :LOL:

arkadaşlar benimde ipod'um geçen gün elimden düştü ve hold tuşu sanırım kilitli kaldı yada içerden switch filanmı kırıldı anlamadım ama düştükten sonra hiç bir tuş işlemez oldu, cihazı açamıyorumda sadece usb kablosunu taktığım zaman şarz etmeye başlıyor ekran açılıyor ve ekranın üst köşesinde sanki kilitlemişim gibi o küçük kilit simgesi çıkıyor. dolayısıyla kullanamıyorum ve illa bir tamire gitmesi gerekiyor, nereye tamire verebilirim aşağı yukarı kaça patlar bilgisi olan varsa yorumlarını bekliyorum

votka portakal;
istanbuldaysan bilkomun yeri acıbadem de
google de ararsan adresi bulabilirsin.
onlar ilgileniyorlar.
biraz tuzludur tabi de senin arızan için fazla birşey alacaklarını sanmıyorum.
geçmiş olsun.

aynı zamanda
ipod karşıtı arkadaşlara selam ederim :)
ses çıkışı kötüdür biraz ama iyi bi kulaklıkla idare edilir. onun dışında tabikide görüntüsü markası fiyata etki ediyor. görüntüsü şık kullanımı kolay. birde bilkom'un ürünleri fransadan € bazı ile alması bizde astronomik rakamlara denk geliyor, yapcak birşey yok tabi.

keremd bilkomla görüştüm adamlar o küçük switchi değiştirmiyorlar. komple boardı değiştiriyorlarmış onunda fiyatı 190 euro. neyse ben söküp 4 saatlik bir uğraştan sonra tamir ettim, sadece hold switchini kullanamıyorum o da önemli değil ekran kilidi işimi görüyor :)
ipod karşıtlarına bir selamda benden olsun, herkes ipod sahibi olana kadar ipoda mutlaka mok atar, sonra bir gün alırsada ondan daha iyi bir cihaz olmadığını söyler. diğer taraftan ben kendi kulaklığını değil avec marka bir kulaklık kullanıyorum, inanamayacağınız kadar ucuz bir ürün buna rağmen titanyum ve ses kalitesi ipod kulaklığından 2 gömlek üstün. sonuç olarak cihaz dışında kulaklığıda iyi seçmek gerekiyor, birde her zaman ipodu diğer modellerle kıyaslıyorlar, kıyaslama yaparken ipodun bilgisayar gibi yeni yazılımlar yüklenip olmayan tonlarca özelliği ekleyebiliyorsunuz. örneğin bir linux, rockbox gibi sistem kurup ister film seyredin, ister müzik dinleyin, ister kendi temanızı yaratın sadece hayal gücünüze kalmış.

garantisi yokmuydu? :s
benim arkadaşımdada bir şarj problemi wardı onda da içini değiştirmişler ücret almamışlardı garanti kapsamında diye.

ben sony kullanıyorum işimi görüyor
paya kıysam bi sennheiser veya shure alsam
cok daha keyifli olur tabi.

geçmiş olsun, hallettiysen idare ediyorsa seni problem yok
hold'suzda olur =)

ipod classic 160gb var.armband alıp koşarken kullanmak istiyorum ama apple da satılmıyor,sadece nano için var.ve dediklerine göre hard diskli olduğu için koşmak diske zarar verebilirmiş.siz ne düşünüyosunuz.internette başka markaların case leri mevcut ama yazıcıoğlunda vs bulamadım

Geri