Yolgezer(rock)-Bursa

Yılbaşından üç gün sonra finaller vamış.Buralardaysanız birlikte bişeyler yapalım.çay-püsküüt olayını redbull-votkaya falan çevirelim.Ya da hiç olmadı toplanıp ders falan çalışalım.konser güseldi.geldiğim için mutluyum.Ayrıca gece şarkısınında unutulmaz bir yeri oldu artık bende.Gece'de
hareketli bölüüüüm istemiyooooruuuuzzz şeklinde bitirelim :D

yine bir güray klasiği.Bu gürayın bilgisayar yavaş olduğu için başına oturunca beni tanımıyor.GECE diyince annadınııııız siiiiz.

ya ilker gelion madem gir kendi hesabına kendi hesabından yaz yaa.. bi de ilker ben varken ugramıosun eve ben yokken geliosun ayrıca deli oluyorum.. belirteyim.. ya da bosver yaa.. kafana göre takıl :D

Bu arada Dimebag Darrel'ın olüm haberini gec de olsa burdan bildirmek istiyorum (ex-Pantera) adam kafadan 2 kursun yemis.. Vinnie Paul de yaralanmıs.. Ruhları şad olsun (ya da ööle bişi)

genç arkadaşlar eğer toplucanak bursada alternatif yılbaşı partini kendin yap organizasyonuna girerseniz haber edin o tarihlerde izin almayı düşünüyorum.olympos vardı aklımda ama kenklerin yanında olympos bana hiçliği ifade ediyor.
yolgezer ve deli yılbaşı gecesi,alkol,delirme ve berker.
fena olmaz heralde :LOL:

burdayım be berkerim kusura bakma giremiyom nete bu aralar.mutlaka gel yılbaşında dağıtırız bi güzel..

bu arada güray redbull-votkaya hiçbir zaman hayır denmemiştir ve denilemez... :LOL:

--kübra bu arada sen de akıllı ol haraketlerini hiç beğenmiyorum dermişim sonrada yermişim. :LOL:

sen neler yapıyon maryjane ehehhe..

bi de şunu farkettim tek bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.Kurt Cobain geldi yine aklıma öhöhöhö :cry: (bilenlerin gülümsediğini hissedebiliyorum) gibisinden bir geyik ;)

ya kafayı yiyecem yaa.izin alırım 25 i gibi ayın bursa yaparım diodum.plan yaptım ya ayın 20 sinde staj başlatma kursum başlıyomuş.allaaaam.şöle 1 hafta izin istiyom senden bi plan yapıp da hayalini kurmak için.zaten olmamasına alıştım.
ama ne yapıp edip gelecem bu aralar.
mujxxxxxx

zaten son 2 konser 2 saat sürmüştü.o yüzden meraketme yine 1 saatten uzun sürer olursa.daha bir şey belli degil.biz haber verecegiz...sevgiler herkese.
haftasonu kankamı da alıp gidiyorum memleketime.özleyin beni..

aman Tanrım bana cevap hakkı mı doğdu yoksa :dans
huss diğer adıyla has adam saygıda kusur ettimse affola ancak sende büyüklerine karşı daha saygılı olmalısın :seytan
sen gelcen nası olsa bize o zaman çekeriz kulaklarını :icelim

Dün hüss kardeş yeni kayıdı dinnetti.O kadar kötü diildi.biraz mix olsa iyi olurdu.Ayrıca üfle bulutlar dağılsın da hüss ün vokali oturmuş ve bence süper olmuş.Aslında olayın güzelliği hüssün vokal diiilde esginin sesi yanına bariton bir ses çok güsel olmuş.Hüss biraz çalışırsa bence güsel olur.yada gruba backvokal çalan bi bariton bulun.hade tebrikler başarıların devamı beklenir.bi ara görüşek ayrıca.

Geri