Yolgezer(rock)-Bursa

slmz milleth
nooldu kimsecikler yasmıyo kaç gündür
sesiniz soluunuz mu kesildi?
zaten yalnız kaldım bursada
herkes gitti
ama olsun bea

kerem,can,ezgi!!!
yeni klavye alıom leeen!!!!! :D
bugün valideden haber geldii

cook sevinçliim çooook
hülelele hülelel hoyt yepaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

walla apartmanda komşularla kavga etmemiş olsak gelin bizde çalın derdim ama maalesef burda 20 tane refika var.."refika'nın ahı tuttu komşular aşka geldi" (bkz:mirkelam)

alın size konser.bu perşembe yani yılbaşından bir gün önce yolgezer RESİMLİ BAR da sahne alacaktır.ücret ve saat belli olunca bildirecegiz.sevgiler...

kerromm nasılsın canım?duyduğuma göre ben gelirsem ortama karışık bi frp,küçük bir ev konseri,fıstık ezmeli ekmek,ve masum çocuklar için counter yapıcakmışsın.
valla arabada sürekli sizi dinliyorum (tek müzik dinleyebildiğim yer malesef) gözlerim doluyo.öpüyorum yanaklardan.
hüss ah be sen gittin neşesi kalmadı buraların.

girin tabi ya.ben de melankolizm olayını tadıcam. :kafaat
ah be gençler ne mutlu size yolgezer dinleyebiliyosunuz hala canlı canlı.
sohbet edebiliyosunuz onlarla.
hayırlısı belki ilerde antalya konserleri olur bende giderim.(bende bu şans varken ona da gidemem ya. :cry: )
ee o zaman :icelim küpüne kadar.

tüm sevenlerimize ve bizi dün yanlız bırakmayan gerçek dostlara sonsuz sevgiler ve saygılar.yeni yılınız kutlu olsun....2005 ortalarında yeni konserlerle buluşmak ümidiyle

Ah be gençler geç gördüm şerefsizim yaa gelirdim yoksa konsere. Neyse Yolgezer hep var :) hep beraberiz allah bozmasın. yeni yılınızı kutlarım canım kardeşlerim. Bitanesiniz...

Geri