OZ

'Forum Meydanı' forumunda _Unforgiven__ tarafından 21 Kasım 2004 tarihinde açılan konu

1. Bir ara Cine-5'te OZ diye bir dizi vardı izleyen varmıydı aranızd ne oldu o dizi yok artık bitirdilermi ne?

2. Ben çok takip edemedim. Süper bir diziydi ama. Milletin isimlerini bile unuttum ama O'Reilly'e ben de bayılırdım. Zenci vardı Adebisi diye, sonradan öldürüldü o. Sonra Sait var, bi Alman ırkçı var, sonra Spiderman'de Jonnah Jameson'ın oynamıştı o adam.
    Diziye noldu ben de bilmiyorum.

3. ben SAİD i seviyodum
    Dizi manyak güzeldi

4. abi o dizi bitli bir iki yıl oluyo ama iyi bir hapishane dizisydi o'reilly hakikaten kraldı kardeşini her daim svunması bikere baya güzel bi olaydı

5. Keşke tekrar verseler

6. TV8'de çıkabilir.

7. Hadi be???

8. Sadece bir tahmin. Sopranos da Cine-5'ten sonra TV8'de çıkmaya başladı. Yani çıksa çıksa TV8'de çıkar bence. Ben dizinin bütün bölümlerini izlediğim için beni çok heyecanlandırmaz ama rastladığımda izlerim, iyi olur.

9. OZ izlenir abi ya tekrarda olsa

10. .

11. Yukarıda yazıyor

12. bende tek bi bölüm bile kaçırmadım.harika bi yapımdı.ve evet ryan a ben de deli oluyodum.dean winters adamın adı yanlış hatırlamıyosam.soora bi kaç filmini izledim.adam kayboldu gitti.bence o dizinin devamı çekilsin.yıllarca oynanır walla.malzeme bol.

13. Gerçek hayattan alıntıymış diyorlardı ama...

14. Olaylar kesinlikle gercek degil ama uyusturucu,cinayet,ceteler,olagan homoseksuel iliskiler falan gercekte oluyor tabi :) Belki bunlari gercekten uyarlama diye sana söylemislerdir ama olan olaylar kesinlikle gercek degil...

15. Çarşamba geceleri Cine 5 veriyordu galiba. Mükemmel bir diziydi, ama başından sonuna takip edemedim. Bir daha gösterirler inşallah.

16. Olabilir :D

17. Ben de Said'i tutuyordum.Herifin süper ötesi bir karizması vardı.

18. bence en piskopat o"riley di.Adam tek tabanca takılıyodu ki bütün grup başkanları kadar gücü vardı

19. Dünyayın EN İYİ ve EN KALİTELİ ve EN KRAL dizisidir bence....

20. ryan oreily ve miguel alvarez en iyileriydi. ayrıca oynayanların hepsi cok basarılıydı sanki bu adamlar gercekten mahkum ve kameralarla gunluk hayatları yayınlanıyor gibiydi...