Kargaşa(Hard Rock/Heavy Metal) - Ankara

Kargaşa Grubunun İlk Demosu Karamsar Serzenişleri Nasıl Buldunuz?

• Beğenmedim

Oylar: 0 0.0%
  • Beğendim

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    131
arkadaşlar öncelikle gelip gelmeyen yorum yapan yapmayan herkese sonsuz teşşekkür ederim. ben bi öz eleştiri yapıyım çok fazla detone oldum hemde öle böle değil yani bu nedenle herkesden özür dilerim. bi mazeret gerekirse heyecan falan değilde üst üste yaptığımız stüdyolarda sesimi çok fazla yormam olabilir düşüncesindeyim. ama gün geçtikce daha iyi olucaz. tekrar çok teşşekkür ederim desteğinizle yanımızda olmanız beni çok sevindirdi görüşmek üzere...

**olm insan bi bizim başlığa haber atar di mi konserimiz var diye..konser geçip gitmiş anca haberimiz oluyo..neyse artık bi dahakini haber verin de ona gelelim kısadevre kolonisi olaraktan :)

ya tansel kusura bakmayin konserden once nete girecek vaktim olmadi bi dahaki sefere beraber yapariz insallah gorusmek uzere

yorum yapan ve destek olan herkese teşekkürler
okuduğum kadarıyla herkes gerçekçi+iyimser yaklaşmış

ilk sahnenin getirdiği bi takım aksaklıklar ve organizasyonla olan iletişimsizliğimizden doğan bir iki küçük mesele hariç her bir hata gruba maledilir
diye düşünüyorum

hamız pişecez olacaz umarım

cin seddinden Uğur'a ayrıca çok çok teşekkürler maddi manevi destek vermese o gün sahne alamayacaktık

Forumda gezerken rastladım ve ilk konseriniz üzerine başlığı açtığınızı gördüm. İlk konserler heralde unutulmazlar arasında olur herzaman. Size müzik hayatınızda başarılar...

Benden doğan aksaklıklar için konser günü dediğim gibi kusura bakmayın.Kimin ne dediği belli olmayınca bazen oluyor böyle şeyler!!!Ve benim için de zor bir haftaydı.Telafi edicez merak etmeyin :)=

eywallah göktuğ böyle şeylerin olması doğaldır zaten sadece biz ilk olduğu için stress yaptık.

bu arada umutyegul ve msheless teşşekkürler...

abi selamlar, düşmüşüz 2. sayfaya...
olm ben bizize gelemeyebilirim eğer biz de cıkmazsak, ama bigün cinseddini izlemee giderken beni de caırırsanız sevinirim.. 1 gün onceden haber verirseniz daha da iyi olur... ;)

Beyler bassçınız 20 günlük bi tırmanışa gidiyor.Sahne falan ayarlamayın hiç.
Bu arada ben death(özellikle chuck)fanıyım.
Üzerine vocal tanımam

Bu arada orda bizi dinleyen ve destek olan herkese,cin seddine,ve tüm arkadaşlara teşekkürler.
İlk sahne heyecanı ile baya bi hata yaptık.Zaten ayarlarımızı tam yapamadık???bidaha umarım olmaz ve gerçek halimizi dinlersiniz
Playliste yeni şarkılar ekledik
Ocakta yeni bestede geliyor.

darkelf demiş ki:
Beyler bassçınız 20 günlük bi tırmanışa gidiyor.Sahne falan ayarlamayın hiç.
Bu arada ben death(özellikle chuck)fanıyım.
Üzerine vocal tanımam
yuh 20 gun nereye tırmanıyonuz la....? :)
sevecen tabi olm chuck'ı!!! :twisted: :twisted: :twisted: ama emreden iyi değil şimdi... di mi ama? :p :p :roll:

**beyler yeni heberleşme adresimiz [email protected] adreslerinizi bi özahmet özele atıverin ..hemen üye yapiim sizi..

*buarada çok saolun d.günüme geldiğiniz için..uzun uzun muhabbet edemedik kusura bakmayın gördünüz halimi..çok harbi adamlarmışsınız çok sevdim ben sizleri..en yakın zamanda haberleşelim şu mail adreslerini atıverinde..hadin grşürüz..

isterseniz bu akşama ayarlayın!şu konserde geç geldiğim için tanışma fırsatını bulamadığım kargaşa elemanlarıyla tanışma fırsatı bulayım ben de bu sayede!illaki bu akşam olmasa da olur!her program ordayım,hatırlarım herhalde sizi görünce.sound checkde görmüştüm:) :uyku

Geri