Kargaşa(Hard Rock/Heavy Metal) - Ankara

Kargaşa Grubunun İlk Demosu Karamsar Serzenişleri Nasıl Buldunuz?

• Beğenmedim

Oylar: 0 0.0%
  • Beğendim

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    131
sanırım konser sonrası ilk yorumu ben yazıcam. çünkü hasta olduğum için evine dönen ilk insanlardan biri ben oldum :( üç gün önce çok kötü üşüttüğüm için bugün malesef iyi söyleyemedim fakat genede elimden geleni yaptım ve gayet eğlendim. yolcuya gelip bizi dinleyen,eğlenen,eğlenmeyen herkese sonsuz teşekkürler yorumlarınız bizim için önemli yorum yaparsanız çok seviniriz. bir başka konserde tekrar görüşmek üzere...

Arkadaşlar hepinizi tebrik ederim. Sahnede baya kalabalıklaşmışsınız. Bir önceki konserinize göre çok daha fazla geliştirmişsiniz uyumunuzu. Klavye'nin katılımı iyi olmuş. Bazı şarkılardaki klavye tonları üstünde biraz daha durulabilir belki. Enstrümanlar da gayet dengeliydi. Beste yapma olayının üstüne daha da çok gidin ayrıca. Gayet başarılı ilerliyorsunuz arkadaşlar. Kendinize iyi bakın.

gelen herkese teşekkürler elimizden geleni ardımıza komadık ama tabi kusurlarımız vardı umarım daha da çalışıp daha iyi olacaz
destek olan herkese teşekkürler

bir Kargaşa geleneği oldu zil düşmesi bateristin bahtsızlığı diyorum affola :D
bazı şarkılarda da giriş çıkışlar sorun oldu şahsen en çok bu hatamıza takıldım

Uğur ve Özlem'e ve de onların adı altında Cin Seddi'ne çok teşekkürler.İlk günümüzden beri desteğinizi arkamızda hissettik ve sizin gibi güzel insanlardan destek gelmesi bizim için çok önemli
Şimdilik bu kadar uyku da bastırdı zaten yorgunum

Her türlü yorum ve eleştirilerinizi bekleriz lütfen aklınıza gelen birşey olursa yazın

Arkadaşlar bir önceki konsere kıyasla cok daha iyisiniz ve inanıyorum ki daha da iyi olacak.Grup fazla kişi olmasına ragmen o uyumu cok guzel yakalayabilmişsiniz.Tebrik ediyorum.Emrecim geçmiş olsun.Memetcim helal olsun!Mali, Eren ve Musti sizlerde superdiniz!Daha da iyiye..(Klavye de hayırlı olsun;) )

uğur ve özlem desteğiniz için tekrar sonsuz teşekkürler,

erinc,fara sizlerle aynı sahneyi paylaşmak çok keyifliydi inşallah başka organizasyonlarda da yolumuz kesişir,

duygucum dostlar sağ olsun :( :)

helal olsun size helal olsun:) beyler ben herkes gibi bizizden daha iiydiniz gibi klasik bi giriş yapmak istemiorum:) ama gerçekten konser muazzamdı:) sizi yolcunun o kutsal sahnesinde görünce çok duygulandım beyler ya:) nese artık saklılara şenliklere festivallere dielim:) yakışır ama düşünsenize 5 bin kişi hep bir agızdan o gün gibiyi sölüo:) :) :) gerçi sözlerini ezberlemek biraz zor ama...

saol tribes_man bizde yolcunun sahnesine çıkınca çok büyük heyecan yaşadık :) artık bestelerlin sözlerini hazırladığım web-sitesine eklerim sende ezberlersin :)

Merhaba arkadaşlar.Bu mesajımın amacı Kargaşa grubunun değıldığını açıklamak içindir.Bizi dinleyen,destek veren herkese sonsuz teşekkürler.Sahnede yaptığımız hatalarımızı tecrübesizliğimize verirsiniz umarım.Bestelerde sanırım böylece kalacak :( O gün Gibi'yi hiç anlamadığım şekilde çok fazla kişi beğenmişti ama bazı şeyler geride bırakılmak zorunda kalabiliyor(Aslında biri kabul etse kargaşa tekrar devam edebilir bir kaç farklı yüzle ama o kişiyi ikna etmek lazım)Burdan arkadaşlarımıza ve bizi dinleyenlerede şunu söylemek istiyorum bestelerimizle bizi dinlemek isteyeniniz varsa buraya bunu belirtirseniz belki o kişi kabul ederde kargaşayı devam ettiririz. Hepinize çok teşekkürler bizi dinlediğiniz için.

Mustafa...

Aaa oldu mu hiç. İkinci konserden hemen sonra dağılmak. İlerde demo falan çıkardıktan sonra da mı bırakacaksınız. Önemli olan hatalar varsa onları içtenlikle samimiyetle görebilmek, onları düzeltebilmek için de elinden gelen herşeyi yapabilmektir. Bu böyle değil midir herşeyde. Müzikte bu daha da fazla böyledir bence. İlk konserlerinde kaç grup beste çalıyor ki. Sizin tek amacınız Yolcu 'da çıkmaksa çok ama çok üzücü bir durum bu. Hayallerinizi neden bu kadar kısıtlıyorsunuz ki. Bestelerinizi çalmaktan tat alıyorsanız daha ne. Ne tarz yaparsanız yapın. Konserden önce listenizde Walk of Life olduğunu söylediğinizde açıkçası biraz içimde bir soru işareti oluşmuştu. Çünkü Dire Straits hiç hafife alınacak bir grup değildir. Hele walk of life basit görünüp de tuzaklarla dolu olan bir şarkıdır. Ama başlayınca gördüm ki endişelerim yersizmiş. Hakkını vererek gayet güzel çaldınız. Tüm şarkılarınız için geçerli bu. Önemli olan birlikte çalarken zevk almak. Objektif bakabilmek. Birbirini ve kendini eleştirmeyi bilmek. O zaman herhangi bir insanın yersiz eleştirisi , hatta en acımasız eleştiriler, ve hatta karalamalar bile zarar veremez gruba. Aranızda arkadaşlık olarak ne tür bir bağ, ilişki var, derecesi nedir bilemem ama çalışarak üstesinden gelinmeyecek şey yok. Yeter ki azim istek ve en önemlisi ayıracak vakit gerek. Bu sorumluluğu grup içinde yaratmaya çalışırsanız sorunların teker teker hallolmaya başladığını görürsünüz. Tabi ki sizin bileceğiniz iş nihayetinde. Grupça alacağınız bir karar olmalı bence bu. Bir de kendinize şu haksızlığı yapmayın. Sakın küçük hedefler koymayın. Kısıtlanmayın. Herkes hayalleri ve bunları gerçekleştirme uğruna verdikleri kadar yaşar. Hepinize hangi yolda ilerlerseniz ilerleyin başarılar diliyorum. Kendinize iyi bakın.

Uğur çok güzel noktalara değinmişsin teşekkür ederim bu grubun dağılması konserle çok alakalı birşey değildi içimizde olan bazı sorunlar vardı senin dediğin gibi herkes objektifçe hatalarını görüp üstesinden gelemedi.:alışılarak halledilmeyecek şey yoktur demişsin evet ama birşeyleri halletmek için azim istek ve çelışmak gerek bazı sorunların üstesinden gelmek için hayatta bazı yönlerden fedakarlık etmek gerek fakat olmadı biz bu kadroyla başaramadık zaten birbirimize zaman olarak çok uyamadıkta.Sorunlar çok fazlaydı bu yüzden biz potansiyelimizin altında bir iş çıkardık konserlerimizde hiçbir zaman tam olamadık sizin karşınızda.Amacımız yolcuda çıkmak değildi elimize bir fırsat geçti ve biz elimizden geleni yaptık bu grupla ama bu 6 kişi birbirleriyle beraber çalışabilecek durumda değillerdi.Sorunlarımızın en azından bu grup için en doğru olarak bu şekilde çözüleceğine inanıyorum ben çünkü eskiden beri varolan çeşitli şeyler vardı denedik düzelmedi sanırım bu en hayırlısı olacak adımıza.Aslında grubun bir bölümü başka bir proje oluşturmak üzereler ve yine aynı tarzda aynı şeyleri çalmayı planlıyorlar.Belki bende dahil olacağım buna.Ayrıca Kargaşa tam olarak bitmiş değil dediğim üzere O kişi(emre kendisi) kabul ederse kargaşa tamamen beste üserine çalışmaya başlayacak bir gruba dönüşecek o zaman daha farklı olur belki işler kendi şarkılarımız bizi bu kadar kısıtlamaz en azından.
Oyunbozan konusuna gelince duygu aslında hepimiz bu oyunun oyunbozanı olduk herkes bir şekilde hoşnut değildi bu grupta olan bir şeyden kaçınılmaz olarak bazı şeyler oldu yani olanlardan bir yerde herkes birazcıkda olsa sorumludur.

**aynı zamanda aynı sorunları yaşıyoruz galiba dostlar..biz de devam edip etmemek konusunda karar aşamasından geçiyoruz grup olarak...bu işler fazlasıyla zor ama umarım ileride şu an verdiğimiz kararlardan pişmanlık duymayız..

gerçekten kargaşanın kurulmasına şahitlik eden ve az da olsa bu grubun kurulmasına yardımcı olan ben gerçekten bu haberi duyunca çok şaşırdım ve üzüldüm :(kargaşanın sonu böle olmamalıydı:( nese hepiniz aklı başında adamlarsınız en doru kararı yine siz vereceksiniz... :(

Tanselciğim sizde olan olaylarıda biraz biliyorum karar vermek gerçekten zor ve garip bir süreç insan düşünmediği bir anda dağılmış buluyor grubu ama gerekiyorsa yapılması gereken bir şey sizin için verdiğiniz karar hayırlı olur umarım.(Bekledik ama gelmediniz son konserimize:( İnsan bari bi mesaj atar.Şaka tabi kesinlikle işlerinin yoğunluğundan yada ani bir olay sebebiyle gelememişsindir.) Sana bize olan desteğin için teşekkürler.
tribes_man aslında kargaşanın sonu diye bir şey tam anlamıyla söz konusu değil hala yaşıyor benim için gördüğünüz üzere buraya yazılanlarla muhattap olan tek insan benim :( Umarım doğru bir karar olmuştur hepimiz adına.

kargaşa duruyor arkadaşlar sadece şu an için sadece mustafa ve ben kaldık diğer arkadaşlar bir şekilde ayrıldılar,

artık niye dağıldı falan filan kısımları umurumda değil biz artık bestelerimizle ve yeni gelecek bestelerimizle önümüze bakıcaz,

uğur ne kadar doğru şeyler yazmışsın çok saol senin -nasihatların :)- tecrüben sayesinde çok şey öğrendik senden,sizden

duygu oyun bozan ben olmadım çok açık ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ayrılıan arkadaşlar oyun bozandır -bu konuda buradan polemiğe girmeyelim lütfen-

sadece beste değil coverlara da yer vermeye devam edicez,

gene 6 kişi olucaz inşallah -arkadaşlık ve insanlıktan nasibini almış doğru insanlar bulabilirsek tabi-

arkadaşlar desteğinizi eksik etmeyin bizden her zamankinden daha çok ihtiyacımız var size

hepinize teşekkürler en kısa zamanda toplarlanıp eski düzenimizi alırız inşallah,

güray inşallah en kısa zamanda bi konserde o gün gibiyi hep beraber söyleriz :)

ponza demiş ki:
kargaşa duruyor arkadaşlar sadece şu an için sadece mustafa ve ben kaldık diğer arkadaşlar bir şekilde ayrıldılar,

artık niye dağıldı falan filan kısımları umurumda değil biz artık bestelerimizle ve yeni gelecek bestelerimizle önümüze bakıcaz,

uğur ne kadar doğru şeyler yazmışsın çok saol senin -nasihatların :)- tecrüben sayesinde çok şey öğrendik senden,sizden

duygu oyun bozan ben olmadım çok açık ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ayrılıan arkadaşlar oyun bozandır -bu konuda buradan polemiğe girmeyelim lütfen-

sadece beste değil coverlara da yer vermeye devam edicez,

gene 6 kişi olucaz inşallah -arkadaşlık ve insanlıktan nasibini almış doğru insanlar bulabilirsek tabi-

arkadaşlar desteğinizi eksik etmeyin bizden her zamankinden daha çok ihtiyacımız var size

hepinize teşekkürler en kısa zamanda toplarlanıp eski düzenimizi alırız inşallah,

güray inşallah en kısa zamanda bi konserde o gün gibiyi hep beraber söyleriz :)

Emre polemiğe girmek olmuyor bu!Grup hakkında önemli bir gelişmeden bahsedildi ve ufak bir soru sordum sadece!Oyun bozanın sen olmadığını biliyorum zaten.Umarım halledersiniz.Olur böyle dagılıp toplanmalar..

yok ya sana demedim ki onu gruptan çıkan elemanlardan cevap vermek isteyenler burdan yazmasın diye... yanlış anlamışsın :)

Geri