Kargaşa(Hard Rock/Heavy Metal) - Ankara

Kargaşa Grubunun İlk Demosu Karamsar Serzenişleri Nasıl Buldunuz?

• Beğenmedim

Oylar: 0 0.0%
  • Beğendim

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    131
çıkarmazsınız çıkarmazsınız..bi ara Antalya'ya gittim çalışmaya vs..1 eylül diye bişey gördüm sanki..ahah doğum günüm..önemli bişeyler mi yapıcaksınız o gün?ayy benim için de yapın..ne deyim kolay gelsin,şimdiden elinize,kolunuza sağlık..
msn le..ıııııııııyyyyyyyyy:p

vallaha önemlimi bilmiyorum stüdyo yapacaktık :) çok önemli değil sanırım üzgünüm ama dediğim gibi herşey nerdeyse bitmiş durumda sadece para eksiği var bar programı düşünüyoruz bu nedenle yapabilirsek inşallah eylül sonu gibi o aralarda kayıda girmeyi tabi.

No3InGMajor söz ilk sana göndericem demoyu sıcak sıcak böle :)

bu arada hakkaten ıyy :)

mrb arkadaslar acıkcası sizin gibi bi grubun topikine bu kadar uzun sure yazılmaması beni sasırttı zor buldum sizi forumda valla :D sizi nokiasupersound da dinledim ve baya iyi oldugunuzu gordum izmirde bi hayran daha kazandınız yani ;) neyse yarısmada basarılar...

Kargaşa adına teşekkürlerimizi ben iletmek isterim. Yaptığımız müziği beğenmene gerçekten sevindim. Açıkçası yazılmadı çünkü yazılacak bir iş yapamaz hale geldik bir süredir. Ama toparlanma sürecindeyiz umarım yakında tekrar güzel işler ortaya çıkartmak niyetindeyiz. Tekrar teşekkürler.

bende bizi derinlerden bulup çıkarmandan dolayı sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum.:) saolasın

mustafanında dediği gibi pek bişey yapamadık uzun süredir. Ancak kadro artık oturdu (yani öle olduğunu düşünüyorum:) )

ben bir kaç şeyi belirtiyim o zaman grupla ilgili;

Lead Gitar - Mustafa
Vokal/Back gitar - Emre
Bas Gitar - Serhan
Davul - Arif

son kadro budur.

Şu aralar beste aranjeleriyle uğraşıyoruz. Daha önceki deneyimlerimiz gösterdiki acele etmemek gerekiyoru bu işlerde. Bu nedenle de çıkartmayı düşündüğümüz demomuz şubatı bulacak gibi görünüyor.

Desteklerinizin verdiği morali anlatmam çok zor yanımızda olanları görmek çok sevindirici

görüşmek üzere...

arkadaslar asıl ben size tesekkur ederim rock müzik alemine boyle iyi calısmalar kazandırdıgınız icin bundan sonraki calısmalarınızda basarılar diliyorum :D bu arada demo cıktıgı zaman haberimiz olsun ona gore ;)

gültekin sanırım sensin orion:) saolasın. Bizim içinde büyük bir zevk olacak:)

ben biraz son durumdan bahsedeyim o zaman

kısa bir zaman sonra bir konser planı var arkadaşlar. Bir hard rock organizasyonu yapmayı planlıyoruz.

Ocak ayındada demo albüm kaydına giriyoruz. Sanırım bu sefer bi aksilik çıkmayacak. Demo Şubat ayında çıkacak inşallah.

Kargaşadan haberler şimdilik bu kadar.

saygılar...

Arkadaşlar Kargaşa ile ilgili son gelişmeleri ileteyim sizlere:

Ocak Ayı itibariyle Demo Albüm kayıtlarına girmiş bulunmaktayız. Şu ara bayram dolayısıyla ara verdik çalışmalara. Ocak sonuna kayıtları tamamlayı hedefliyoruz. Kayıtlar oluşturduğumuz ev stüdyosunda gerçekleştiriliyor. Kayıtların herşeyini kendimiz gerçekleştiriyoruz.

Umarım Kayıtlar bitip demo çıktığında da Demo çıktı diye tekrar yazabilirim. Desteğinizi esirgemeyin arkadaşlar.

Tekrar görüşmek üzere saygılar...

Merhaba arkadaşlar.

Kargaşa grubu olarak sonunda uzun süredir planladığımız demomuzu tamamladık.Yakında ulaştırabildiğimiz çeşitli yerlerde sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız.Bu konuda bize yerdımcı olabilecek olanların önerilerine de açığız çünkü nerelere ulaştırabileceğimiz konusunda çok da bilgimiz yok açıkçası.Eğer dinlemek ister fakat ulaşamazsanız bize ulaşmanız büyük ihtimalle yeterli olur.

Destekleyen herkese teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar.

Kargaşa grubu olarak sonunda uzun süredir planladığımız demomuzu tamamladık.Yakında ulaştırabildiğimiz çeşitli yerlerde sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız.Bu konuda bize yerdımcı olabilecek olanların önerilerine de açığız çünkü nerelere ulaştırabileceğimiz konusunda çok da bilgimiz yok açıkçası.Eğer dinlemek ister fakat ulaşamazsanız bize ulaşmanız büyük ihtimalle yeterli olur.

Destekleyen herkese teşekkürler.

Demo'nuzu edinmek isterim.. bir şekilde irtibata geçerseniz sevinirim.
Ahmet Tuncer - Colossus Organizasyon Şti.

Not: 5 şubat pazar günü garage'da RESPECT! Metal konserleri düzenlenecektir.
KARAKEDİ-DJINN STYLO-ARCANE-MELATONIN-THE DIYV- ASTRAHAN ve ANGARYA sahne alacaktır.
Sahnede göremiycek olsak da sizi, desteğinizi bekliyoruz.

5 Şubat Pazar için her şey hazır. Seyirciler ve gruplar sabırsız.. saat sayıyoruz artık ne diyim..
Yanlış anlaşılmasın diye herkes için tek geçerli kural RESPECT! Saygı ve Hoş Görü... Bolca Eğlence!

Not: Alternatif ve diğer müzik türevlerinden hoşlananlar, sizin için de geçerli yukarıdaki kural, bizce gelip eğlenin.. Her şey müzik için..

Hepinizi bekliyoruz.. Sürprizlerimiz var, doğrudur - En çok eğlenenlere ;)

ahmettuncer demiş ki:
Demo'nuzu edinmek isterim.. bir şekilde irtibata geçerseniz sevinirim.
Ahmet Tuncer - Colossus Organizasyon Şti.

Not: 5 şubat pazar günü garage'da RESPECT! Metal konserleri düzenlenecektir.
KARAKEDİ-DJINN STYLO-ARCANE-MELATONIN-THE DIYV- ASTRAHAN ve ANGARYA sahne alacaktır.
Sahnede göremiycek olsak da sizi, desteğinizi bekliyoruz.

5 Şubat Pazar için her şey hazır. Seyirciler ve gruplar sabırsız.. saat sayıyoruz artık ne diyim..
Yanlış anlaşılmasın diye herkes için tek geçerli kural RESPECT! Saygı ve Hoş Görü... Bolca Eğlence!

Not: Alternatif ve diğer müzik türevlerinden hoşlananlar, sizin için de geçerli yukarıdaki kural, bizce gelip eğlenin.. Her şey müzik için..

Hepinizi bekliyoruz.. Sürprizlerimiz var, doğrudur - En çok eğlenenlere ;)

Katılıyorum ve bekliyoruz..Süprizler kaçmaz en çok eğlenenlere..

Merhaba demomuz Kızılayda Rock Store da ve Hayri Plak ta bulunabilir. Kısa süre içinde Zıt Müziğede birkaç kopya bırakılacak.

İyi günler.

Arkadaşlar amatör gruplara destek diyoruz üretelim diyoruz hep ama üretilen şeylere destekte bulunmak konusunda nedense hep eksik kalıyoruz. Birazcık Turkrock kullanıcılarına sitemde bulunmak istiyorum. Uzun süredir bu forumlarda yazıyorum okuyorum eleştiriyorum destek oluyorum. Fakat insanların nedense program yapan grupların başlıklarına girip yorum yapmaktan başka bişey yapmadığını görüyorum.

Bir amatör grup demo çıkardığında beklediği en önemli şey insanlardan eleştiri almaktır.

Kargaşa grubunun vokalisti olarak bu forumlarda çıkardığımız demo ilgili hiç bir eleştiri yapılmamış olması beni üzdü. Vermiş olduğumuz linkte bulunan şarkı istatistiksel olarak iyi derece dinlenmiş fakat dinleyen insanlar bize hiç bir yorumda bulunmadılar.

Yapıcı bütün eleştirilerinizi bekliyoruz kendimizi geliştirmek için yorumlarınıza ihtiyacımız olduğunu unutmayın arkadaşlar.

Şimdiden teşekkürler...

Geri