Doğu Akdeniz Buluşmaları (Adana-Mersin-Hatay)

'Forum Meydanı' forumunda Appassionata tarafından 22 Kasım 2004 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mersin ve Hataydakiler umarım gücenmezler.
    ...
    Şu vizelerim bitsin, şöyle güzel bir şehirlerarası buluşma yapalım. Yer farketmez, Mersin olabilir. 2 hafta sonra boş olucam. O zaman herkes saat ve yerle ilgili düşüncelerini söylesin.
    Not: Ben ewde yalnız kalıyom, başka yerden gelen olursa bende kalabilir yer sorunu yok. Kızlar tercih edilir euheuh :p

2. Sanırım hatay ayagını ben oluşturuyorum evet mersin ve adanadaki arkadaşlar katılım bekliyorum

3. yemez!

4. abicim şöle ortadoğu buluşması dense falanda olsa diyorum daha bir genel buluşma olur...ben asya buluşması yapıcam mesala ne baba olur bütyün çinçinler bana gelsin, abi buluşçam hepsiyle ama başlık oldukça absürt... :twisted: istanbulun tiki gençleri bile ikiye ayırmış siz toplamışınız vallahi bravo azme bak be helal yayılın baba dahda yayılın hatta birlik olun siz tek çatı altında devam devam

5. Appassionata yine içkiyi fazla kaçirmişin...olmicak bi iş ama yapsanız((yapalilirseniz...)) güzel olur hem belki gaza geip bende atlar gelirim...Ama biraz zor iş be baba...

6. Lan ne taşak geçiyonuz. Yapmayan şerefsizdir lan. İlker, Ka hadin abiler. Bizim öyle büyük büyük şehirlerimiz yok ama büyük buluşmalar yapacaz.
    Hadin gençlşer bekliyos..

7. pröloterya birleşin. D

8. yapacağız umutluyuz adanadan mersinden birileri elbet bu başlığı görecek

9. ben de adanada olacağım için akdenizin her yerinde varım:)
    bu arada Appasionata'nın evi dolu olucak..kimse gelemez!..

10. ilker , orkun süper insanlarsınız abi.. :) ah ulam gittiniz buraların zevki kalmadı..
    Orkun umarım dediğin gibi Taşaklı! bi buluşma olur..
    ağzın hep votka koksun [:

11. yazın mersinde bi buluşma olursa ve bende orda olursam gelirim
    ama daha yza çok varrrrrr...... :(

12. Yakın zamanda bir buluşma düşünüyoruz. Mersin tercih edilir. Önümüzdeki hafta ctesi. Lütfen aktif katılımda bulunun. Kabul eden varsa yazsın.

13. 1 hafta daha Adanada iken, buluşsak fena olmaz. ;)

14. uygundur

15. kendim ve şahzım adına katılmaktan mutluğuk duyacağımı beyan ederim mühterem rocker arkadaşlar:) bena adanadayım. ilk adana buluşması başlığını açan zat da kendimdir.
    Buluşalım iyi olur zannımca ancak şunuda hatırlatayım biz denedik buluşamadık abi:)

16. Taşşağını yesinler kardweş :) O zaman başlığı ilk açan sensen ve bu şehrin misafirleri olarak söz sana geç,iyor. Organizasyonu sen yürütürsen sevinirim :)

17. babalar aslında sizin buluşma istanbul buluşmalarından daha iyi olur hatta imkanım olsa sizin buluşmalarınıza gelmeyi bu istanbul buluşmalarına yeğlerim...dahada genişlemek lazım ama... bence bunu düşünün...

18. pizzicato hadi yrn ctesi ayarla bişiyler olm..

19. 15 tatilde gelicem ben eğer orkun ordaysan,, lan herkezi gördüm en önemli seni göremedim :)

20. ben ayrıldım ordan, herifler coştu buluşma diye, hasictear otur lan oturduğun yerde :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş