FM(football manager)

Sonunda başardım :) Cm 2001 2002 de English Conference Division dan aldığım barnet ı 2009-2010 sezonunda Premiere League Şampiyonu + Champions League şampiyonu + Leagu Cup şampiyonu yaptım :) Hemde sıfır hileyle. Gerçi 3-5 load save yaptım bazı maçlarda ama olsun.
4-3-1-2 taktiğim.
11 im
GK Pierini
Bret Emerton - Reynolds - Lesscot - Steven Reid
Selakoviç - Parades - Denilson
Zola tonton Mokoko
Saha - Viduka
Mokoko 65 maçta 50 gol attı.

Fatih_TheConqueror_ demiş ki:
Sonunda başardım :) Cm 2001 2002 de English Conference Division dan aldığım barnet ı 2009-2010 sezonunda Premiere League Şampiyonu + Champions League şampiyonu + Leagu Cup şampiyonu yaptım :) Hemde sıfır hileyle. Gerçi 3-5 load save yaptım bazı maçlarda ama olsun.
4-3-1-2 taktiğim.
11 im
GK Pierini
Bret Emerton - Reynolds - Lesscot - Steven Reid
Selakoviç - Parades - Denilson
Zola tonton Mokoko
Saha - Viduka
Mokoko 65 maçta 50 gol attı.
helal olsun bu arada CM rules FM hiç güzel bir oyun degil nedense bana ruhu yok gibi geldi
bu arada sen kimsin fatih bende pendikte oturuorum

cm oyunları ile ilgili ilginç bir olay yakaladım bilen varmı ama şuna bakın :
kevin keegan ingiltere teknik direktörlügünden kovulduktan sonra federasyon yetkililerinin bir basin toplantisi sirasinda; "teknik direktör arayisimiz sürmekte. yalniz bir noktaya dikkat çekmek istiyorum; lütfen cm oyunculari artik basvurmasinlar. 100lerce cm oyuncusundan oyunda ingiltereyi gayet iyi yönettiklerini anlatan gayet ciddi ve formal basvurular aldik. iyi niyetlerini takdir ediyoruz fakat gerçek menejerlik deneyimi olan hocalar aramaktayiz.
;) bu gercekmi yahu

Football manager 2007 yurt dışında piyasaya çıktı,Türkiye için belirtilen çıkış tarihi bugün yani 20 ekim umarım hiç bir geçikme olmadan bir an önce çıkar...

cm2007 aldım fakat oyun inanılmaz kötü olmuş,örnek vermek gerekirse gökhan güleç oyunda mc gözüküyor,yılların sağ kanadı ali tandoğan aml gözüküyor oyunda....

yener demiş ki:
cm2007 aldım fakat oyun inanılmaz kötü olmuş,örnek vermek gerekirse gökhan güleç oyunda mc gözüküyor,yılların sağ kanadı ali tandoğan aml gözüküyor oyunda....

Ayrıca şöyle saçmalıklarda var bilmem farkettinmi Türkiye'de transferler sadece ülke içinde...

İnanır mısın Ricardinho'yu Denizlispor, Tuncay'ı Sivasspor almış ve Kezman'a talip olan tek kulüp Antalyaspor...

Dahada saçmalık varda zamanım olunca paylaşmak isterim....

Traa demiş ki:
yener demiş ki:

Ayrıca şöyle saçmalıklarda var bilmem farkettinmi Türkiye'de transferler sadece ülke içinde...

İnanır mısın Ricardinho'yu Denizlispor, Tuncay'ı Sivasspor almış ve Kezman'a talip olan tek kulüp Antalyaspor...

Dahada saçmalık varda zamanım olunca paylaşmak isterim....

ben kadrodaki yanlışlıkları görünce ileri duşuna bile basmadan kapattım oyunu :)

Geri