Boss Gt-8

size bu yabancı forumlarında bu aleti almış olan bi herifin mesajı:
1 Max delay looks to be 1800ms
2.Yes you have the option to choose a Mic model for the Amp Cabnets
3.The Sitar Simulator is not good. Mod delay and Mod reverb are great.
4.The Pitch Sifter is the same.
5.The Wave Synth sounds just like the original blue Roland guitar synth.
Think King Crimson.
6.The Octave effect is one octave,but you can play chords and have the octave effect on just the 5th and 6th strings. To cool!
7. High gain models are better. This box has gain for DAYS!
8.Speakers sims are way better.

Bu aletin efektlerine hiçbi sözüm yok ama bu adamlar(boss) resmen podxtlive'ı yakalamaya çalışmış(mikrofon seçimi falan yapma konusunda),ayrıca podxtlive'da delay 2000ms...

Bence siz bi podxtlive'a da bakın ben çok memnunum,ya da önce alan birinden bilgi alın yoksa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz bu kadar heves edip de...

Not: Amacım hevesinizi kırmak falan değil yanlışl anlaşılmasın alet cidden çok iyiyse ben de alırım ama bana pek öyle gelmedi..

pardon arkadaşlar sayfalar karışmış çaktırmayın :mrgreen:

gt6 mı? gf8mi? diye bi başlıkta konu fiyat tartışmasına dönüşmüşte. bende site ve fiyatları vermiştim.

kusura bakmayın.siz devam edin :D

valla bende sabirsizlaniorum gidip gt6 aldirmak istemiorum amerikadan 2 ay kala, music123 e mail attim adamlar bu aletin Namm fuarindan sora 15 -20 icinde duyurulacgini ama satisinin mart sonu nisani bulacagindan bahsettiler kafayi yedim diyebilirim

Paranın gözü kör olsun şurda v-amp2 aldım diye seviniyorum ben. Millet 600$ dan bahsediyo tamam kassam alırım da ailenin ekonomi kalmaz. Babam fabrikatör olacaktı varya offf

Sitar denen aletin sesini pitch efektini kullanarak simüle ediyor.

Genelde saçma sapan sesler çıkar bu tip simülasyonlardan, yani bir Variax gibi kullanamassın hiç bir zaman ama nedense koyarlar bu aletlere, hem etliye hem sütlüye gitsin diye herhalde :bilmem

Beyler Gt8 resmi olarak cıktı satış siteleri Şubat başını tarih olarak söylüorlar http://www.bananas.com/productdetail.asp/pid_8226/productname_Boss-GT-8-Multi-FX-Processor burdan preorder yapabiliosunuz(amerikadakiler için), fiyatta 445$ , annadıgım kadarıyla gt6yı kaldırmayacak bi hibinolar. Bide en gusel seyi ritm tonundayken tek tusa basıp aynı tonun daha tiz bi sesle Lead tonuna gecebiliosunuz cok hosuma gitti acıkcası..

Daha erken çıkası var gibi. (NAMM ne zaman?).. NAMM ile birlikte ABD'de çıkacak diyorlar, fakat stokların anında tükeneceğini beklemek lazım. Bir şekilde müzik sitesinde pre-order yapıp almak gerekiyor galiba.

beyler rolandın sitesinde namm demo videosu var oneririm, en hosuma giden ozelliklerinden alet yumusak caldıgınızda baska efekt sert caldıgınızda baska efekt uygulayabilio mesela arpejden direk akor vurmaya baslayıp distortiona gecebiliosunuz fln.. Valla müzik mağazaları 2 hafta dio daha erken gelmezmiş, bide haklısın preorder sart kapıs kapıs gidecek alet..

Geri