DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

31 aralık 2005 i 2006 ya bağlıyoruz arkadaşlar..

dosage8fm.jpg

YOLCU ROCK BAR

21:00-23:30

hepinize iyi yıllar arkadaşlar.. :beer

ne diyim :?: bu hafta da her zaman olduğu gibi süperdiniz :D dediğiniz gibi sürprizleriniz hakkaten bitmio :eek: hysteria güzeldi 8) galiba basla ilgili bi problem vardı ama olsun 8) ... haftaya yine yolcudayız haberiniz olsun. bu hafta sürpriz istemiyoruz :) (dinlenin biraz di mi? dinlenmek sizin de hakkınız :LOL: ) :twisted: :evil: :twisted:

amsoblue ya katılıyorum.Aslında o daha önceki hafta için yazmış burda ama demek ki bu hep böyle. Yıl başında/sonunda çok eğlendik coştuk,taştık,söyledik felan. Biz dinlemekten büyük zevk aldık umarım karşılıklıdır. (yok yaw eminim öyledir.) ;) [sizin 4 cüler diye tarif ettiğiniz tayfa'nın yıl başında gelen bliss felan isteyen elemanı] :)
saygılar 8) :twisted: :twisted: :twisted:

Biraz gec kalmakla beraber herkese güzel yıllar diliyoruz. 8)
Yılbasında gelen herkese bizi de costurdukları icin tesekkur ediyoruz. Biz de fazlasıyla eglendik :)
Hysteria'da ayarladıgım synthle distortion cok tiz cıktı sistemden ben de efektsiz caldım sönük kaldı biraz :bilmem
Aslında bu hafta acayip bir sürprizimiz var yakında açıklarız :?: bu seferki sürpriz bir şarkı değil :D hatta bize de sürpriz oldu diyim burada kalsın...
Amsoblue ve SoundTrack'e de teşekkür ediyoruz buradan süpersiniz :) Gelmeseniz artık gözlerimiz arayacak hale geldi :)
Maresalx, yine geç oldu ama sana da iyi yıllar diliyoruz daha tanışmadık inşallah ilerleyen zamanlarda :)
Hepiniz iyi bakın kendinize görüşmek üzere...

Herkese iyi yıllar diyerek ben de başlayayım söze.
Bu yılbaşı bizim için biraz değişik oldu son kez Yolcu Rock Bar 'da Sakarya'da sahne aldık.Yolcu Rock Bar taşınıyor arkadaşlar Tandoğan'a ve artık adı "IV Yolcu Rock Bar" olmuştur.
Bu C.tesi Pin Up konseri ve özel işler sebebiyle sahne alamıyoruz.Ama önümüzdeki haftadan itibaren DosAge Her Cumartesi saat 21:00 'de IV Yolcu Rock Bar'dadır.

Adres:
Dögol Cd. 7 Numara (Eczacılık fakültesi karşısı) Tandoğan Ankara (Tandoğan Metrosuna yürüyerek 2 dakika)

Herkesi bekliyoruz :)

yeni yılıda kutladık..hadi bakalım :)
yeni yılda düşeş attım bu arada ben.. :LOL: :LOL: :LOL:
neyse özkanın da dediği gibi bundan sonra IV deyiz;oraya bekliyoruz;içiyoruz tabikide 8)
1-2 gelişme daha bekliyoruz..ilerleyen zamanlarda onları da burdan aktaracağız..güzel şeyler olacak gibi ;)

amsoblue ve SoundTrack arkadaşların yanı sıra bizi o gün yanlız bırakmayan ve tam desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür eder;sorunsuz bir yeni yıl dilerim :LOL: ;)

neyse..ilerleyen günlerde görüşmek üzere arkadaşlar..iyi bakın kendinize.. ;)

oz666oz demiş ki:
Herkese iyi yıllar diyerek ben de başlayayım söze.
Bu yılbaşı bizim için biraz değişik oldu son kez Yolcu Rock Bar 'da Sakarya'da sahne aldık.Yolcu Rock Bar taşınıyor arkadaşlar Tandoğan'a ve artık adı "IV Yolcu Rock Bar" olmuştur.
Bu C.tesi Pin Up konseri ve özel işler sebebiyle sahne alamıyoruz.Ama önümüzdeki haftadan itibaren DosAge Her Cumartesi saat 21:00 'de IV Yolcu Rock Bar'dadır.

Adres:
Dögol Cd. 7 Numara (Eczacılık fakültesi karşısı) Tandoğan Ankara (Tandoğan Metrosuna yürüyerek 2 dakika)

Herkesi bekliyoruz :)

cmt.leri IV'de staff ve 51promil yok mu zaten?
saat 21.00de 51promil gece yarısına dogruda staff sahne alıyodu hangisinin yerine geçtiniz?

Son 2-3 haftadır devamlı geliyorum sizi izlemeye gerek repertuarınızdaki sürekli yenilikler gerekse sahne olarak çok iyisiniz.Yılbaşında da acayip eğlendik.Halen yorgunluğu atamadım üzerimden:roll: Yeni çıktığınız barlarda da yanınızda olacağım tabi ki de :)
Özkan sahnede bir POD mu gördüm ne :)
Görüşmek üzere

Yılbaşından ufak bir görüntü:
jhmedium3ww.jpg

a aaa :!: üstteki fotoğrafta kafamı görüyorum :eek: o zaman bu cmrtesi dosage ı izleyemiyoruz :( neyse yeni mekanda görüşürüz artık :D sürpriz i merakla bekiyoruz :roll: :eek: :twisted: :evil: :twisted:

afis0ff.jpg

Herkese selamlar..

Ayın 14'ünden itibaren her C.tesi IV Yolcu In Rock'da çıkıyoruz arkadaşlar. Bunun dışında bir haberimiz daha var:

Bu Pazartesiden itibaren de Garage Rock Bar'da 21:30-00:30 arası sahne alıyoruz. Herkesi bekleriz :)

Eveeet yarın akşam bir ilk olmak üzere artık GaRaGe 'da sahne almaya başlıyoruz..

Yolcu'nun da yeri değişti...Ama yeni mekanı ben gerçekten çok beğendim.. :D Umarım yeni YOLCU IV IN ROCK 'da da Sakarya'daki Yolcu in Rock daki gibi güzel günler geçiririz.. :metal :metal

Taniyan, tanımayan, merak eden herkesi ve tabii ki bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan dostlarımızı bekliyoruz..
(onlar kendilerini biliyorlar artık :dans )
Bu arada yılbaşı gecesi orada olan herkese çok ama çok teşekkürler gerçekten geçirdiğim en iyi yılbaşı gecelerinden biriydi.. :seytan

Yakında görüşürüz.... :elsallaa

repertuarınızda yok sanıyorum ama bence "stellastarr - sweet troubled soul" grubunuza, özellikle de güneş'in sesine çok iyi gider. eğer çalarsanız, yolcu artık biraz terse düştü ama garage'a gelip mutlaka dinlerim :) naçizane bir öneri sadece, muse'lara devam bu arada ;)

kolay gelsin, iyi bayramlar

bu akşam 21:30 civarı IV Yolcu In Rock'da DosAge sahnededir..ilgili ve bilgisizlere duyurulur :) hepinizi bekliyoruz efem :beer :icelim

Dün gerçekten çok eğlendim hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar keşke programım olmasaydı da daha fazla kalabilseydim...Ama Güneş yüzünden sesimi kaybettim sahnenin önünden kontrolsüz çift ses yapıcam diye=) Valla haftaya çıkıcam bende sahneye :p Çok sevdim hepinizi arkadaşlar başarılarınız devamını dilerim..Pazartesi görüşürüz..=))

internalhealing demiş ki:
repertuarınızda yok sanıyorum ama bence "stellastarr - sweet troubled soul" grubunuza, özellikle de güneş'in sesine çok iyi gider. eğer çalarsanız, yolcu artık biraz terse düştü ama garage'a gelip mutlaka dinlerim :) naçizane bir öneri sadece, muse'lara devam bu arada ;)

kolay gelsin, iyi bayramlar
Şarkının girişi bana Kurban - İnsanlar ı anımsattı :)
Ayrıca istekler için her zaman açığız çok sevindik.Bekliyoruz programa.
3-4 yeni parça eklemek üzereyiz yine her iki haftada bir olduğu gibi.Teşekkürler :elsalla

Bossanova demiş ki:
Dün gerçekten çok eğlendim hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar keşke programım olmasaydı da daha fazla kalabilseydim...Ama Güneş yüzünden sesimi kaybettim sahnenin önünden kontrolsüz çift ses yapıcam diye=) Valla haftaya çıkıcam bende sahneye :p Çok sevdim hepinizi arkadaşlar başarılarınız devamını dilerim..Pazartesi görüşürüz..=))
Biz de çok eğlendik, ben arada duydum senin vokallerini hatta :) Çok memnun olduk tanıştığımıza.
Görüşmek üzere... :LOL:
51 Promil'e de başarılar bizden.

Anıl'cım pazartesi görüşüyoruz galiba uzun bir aradan sonra :beer

Sevgiler, saygılar...

Geri