DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

ilk olarak bizizde dinledim ve gördüğüm kadarıyla bir hanımın vokalde kaldıramayacağı bazı parçalar var repertuarda.
dün akşam dinlemedim ama kaçmadım sadece ilk iki grup yordu biraz.daha sakin kafayla dinlenilebilir bir grup.
başarılar arkadaşlara!

İlk defa kendi grubum dısında bı grubun forum sayfasına bırseyler yazıyorum! Kardes gruplar da var ama ben sıze yazmak ıstedım! Cunku harıkasınız....
Cunku sız The Climb calıyorsunuz ve Lacuna yı secmıssınız calmak ıcın...
O benım hayatımın parcası.... Ve asla kımsenın bu parcayı clımb gıbı calamayacagına ınanırdım taki beraber bızız de konser verene kadar.... Harıkasınız.... Gokcenın soledıklerıne katılıyorum 3 grup caldı aynı parcayı ama kımse sızın kadar uyumlu degıldı.... Tebrik ediyorum... Umarım tekrar aynı sahneyı paylasırız....
Son olarak da sayın davulcu arkadasa tesekkur ederım! Cok yardımcı oldun konser oncesi.... Ve de sayın vokalıst arkadas ıyı kı sahneye cıktın da eslık ettın bıze...
Cok tesekkurler....
Basarılarınızın devamını dılerım

önemli değil the_blind.ne yaptim ki....
climb lacuna nın bizim için de değeri büyük.grup kurulduğunda çalmaya karar verdiğimiz ilk parça idi.ben de climb ın o albümünün hastasıyım.seven insanlari görmekte mutlu ediyo haliyle bizi.:)
pazar ordayız bronx.görüşürüz.şimdiden başarılar... :metalhead

Ozzie demiş ki:
önemli değil the_blind.ne yaptim ki....
climb lacuna nın bizim için de değeri büyük.grup kurulduğunda çalmaya karar verdiğimiz ilk parça idi.ben de climb ın o albümünün hastasıyım.seven insanlari görmekte mutlu ediyo haliyle bizi.:)
pazar ordayız bronx.görüşürüz.şimdiden başarılar... :metalhead

Çok Mutlu Oldum Sağolun...Biziz'de Vaktim Yoktu Duramadım.Yolcu'da oturup İçecem :beer :LOL:

Bu Arada Ismim Mert Memnun Oldum Pazar Daha Da Çok Olacağım :LOL:

Özkan Ne Yaptın , Ne Ettin ? Hiç Konser , Program Haberi Yok Mu ? Ben Öyle Duyumlar Almıştım ,
Doğru mu Yanlış mı , Bi Bilgilendir bizi ;)

Konser yok bu aralar Mert.Ama çalışmalar tam gaz.
Bakalım neler olacak.Yakında belli olur!
Bursa da başarılar arkadaşlar.Kolay gelsin :)

"DosAge" uzun bir aradan sonra yeni parçalarla,
yeniden bir konser ile aranızda arkadaşlar.. :twisted: :twisted: görüşmek üzere :beer :beer

dosageafis.jpg

dosageafis.jpg

8 Mayıs çok uygun bir tarih gibi gözüküyor eger Bursa yollarında olmazsak orada olacağım. ;) Bizim de 12 Mayıs'ta Bursa'da var bende seni oraya beklerim :LOL:

Görüşmek Üzere

p.s: afişi bir daha yeniledim görmeyenler varmış da :mrgreen:

Slm gençler.... Bu hafta hair haftaya siz konsere doycaz valla. Kolay gelsin. Ben ordayım haberiniz ola benden kaçmak var mı öyle?

Mert kardes sagolasin afişi de yenilemişin.Bursaya gelmeyi isterdik ama okul-is hepsi ustuste oldu bu aralar...
Yasak Bölgeyi bekliyoruz konsere grupcak yine :)

Geri