Dead Wish (Doom Metal) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Dead-Wish tarafından 25 Kasım 2004 tarihinde açılan konu

1. Ankaralı tek kişilik bir doom metal projesi olan Dead Wish'in 'From the Land of Forgotten Graves' demosu ZID Müzik'te satışa sunulmuştur. Demo 5 parça içermektedir ve 2.5 milyon liraya satılmaktadır.

Örnek parçayı dinlemek ve proje hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için http://www.deadwish.tr.cx adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yakın gelecekte diğer şehirlere de dağıtımı yapılacak olan demoyu posta yoluyla edinmek için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyorum...

2. ya beyler belkı bıraz laubalı gelıcek sıze ama(bunun ıcın ozur dılerm),brezılyada dead fısh dıye bır punk-hardcore grubu olduundan haberınız varmıydı acaba

3. Haberim yok ama doğrudur... :)

4. demoyu dinledim simdi... cok basarili...

5. dead wish ile dead fish in benzer olmasının ne sakıncası war...:D

6. Ya da nightwish? Olsun ne olacak.

7. bende dinledim-gerçekten güzel ama vokalde lazım bence..... :roll:

8. Teşekkür ederim.

Yeni parçalara vokal eklemeyi düşünüyorum. ;) Umarım ortaya güzel bir sonuç çıkar.

9. evet iyi bi vokal bulursan çok daha güzel olur :)

10. Başarılarının devamını dilerim Ulaş... Güzel bir demo, darısı albüme...

11. Demo, İzmir'de Stüdyo Ümit ve Ankara'da Rock Store'da da satışa sunulmuştur.

12. Şu andan itibaren demonun satışı ve dağıtımı Oak Knoll Productions (Amerika) ve Foreshadow Productions (Polonya) tarafından da yapılmaktadır.

www.oak-knoll.com

www.foreshadow.info

Tek kişi olarak başlayan bu proje artık bir grup kadrosuna sahip:

Tuna Toral - Vokal
    Ulaş Sarper - Gitar
    Tuna Esener - Bas Gitar
    Kemal Hatipoğlu - Davul

Ayrıca demoya gelen bazı yorumlar da siteye eklenmiştir.

13. Bir süredir görüşmekte olduğum ve bir önceki mesajımda bahsettiğim Oak Knoll Productions Dead Wish'le çalışmak istediğini açıkladı.

Bunu, önce ultimatemetal.com'da bulunan forum'larda Dead Wish için açtığı bölümle ve yaptığı duyuruyla bir anlamda resmileştirmiş oldu.

İlgili bağlantı:
    http://www.ultimatemetal.com/forum/forumdisplay.php?f=351

14. Selam Ulaş.
    Demoyu 19 yaşında bir çocuğun elinde gördüm ve dinlettiğindede epey beğendim.

15. Link vermeme gibi bir durum söz konusu değil Arda. O bölümü hazırladığımda sizin site açık değildi. Sonra ben de koymayı unutmuşum.

16.  
  17. Tahmin ettiğin gibi olduysa ilgincine gitmemesi lazım. Celestial Asylum'la ile ilgili konuları o gruba ait başlıkta veya özel mesaj yoluyla dile getirebilirsen sevinirim.

18. Ziyaretçi defteri de sitemizde kullanıma açılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş